dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Odkryta

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

825 000 zł63 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m2, znajdujące się przy ul. Odkrytej. Prezentowana nieruchomość jest idealna dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

659 000 zł45 m² 14 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

***sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji*** Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Odkrytej z naziemnym miejscem postojowym. Umeblowane mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

519 750 zł58 m² 8 961,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okazja zakupu tylko do dziś - 12-08-2024 mieszkania z 25% obniżką w stosunku do wyceny rzeczoznawcy na licytacji elektronicznej zleconej przez sąd. Mieszkanie 58 m2 przy ul. Odkrytej 58a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Odkrytej Nieruchomość znajduje się na 3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 951,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.47 m , 6 piętro w bloku z windą z 2003 roku -Warszawa, Białołęka, ul. Odkryta. Osiedle zamknięte. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

2 600 zł47 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na Białołęce ( Nowodwory) w pobliżu pętli autobusowej, dzięki czemu posiada doskonałą komunikację z centrum miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

445 000 zł27 m² 16 672,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe w dzielnicy Białołęka- nowodwory w Warszawie przy ul. Odkrytej. Oferta skierowana do osób poszukujących mieszkania dla siebie lub na wynajem z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Odkrytej, skrzyżowanie ze Światowida. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Bilsko do przystanku autobusowego i tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

598 882 zł35 m² 17 110,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio kawalerka w pełni umeblowana z miejscem parkingowym i komórką bezpośrednio bez prowizji, atrakcyjna, przestronna umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

970 000 zł78 m² 12 483,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Duże i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i 2 łazienkami. Mieszkanie o powierzchni 77,7 m2 z balkonem. Usytuowane na 2 piętrze w bloku bez windy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

620 000 zł47 m² 13 296,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Digital Broker prezentuje 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Odkrytej na Białołęce. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na bardzo dobrą lokalizację, dużo terenów zielonych oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł103 m² 11 165 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wykończone w najlepszych materiałach, dwupoziomowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce, przy ul. Odkrytej 38. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3 i 4-tym piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe z osobną, widną kuchnią oraz dużym balkonem. Zlokalizowane na Nowodworach, na strzeżonym ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 350 zł48 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowoczesne 2 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie, dostępne od 1 czerwca. Nowe budownictwo osiedle zamknięte strzeżone. Pierwsze piętro, winda lokal mieści się przy ul Odkrytej 58a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

607 000 zł44 m² 13 954 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne 2 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem o powierzchni 43,5 m znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą z ekspozycją okien w kierunku wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe z osobną, widną kuchnią oraz dużą loggią. Zlokalizowane na Nowodworach, na strzeżonym ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

963 000 zł70 m² 13 856,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe, dobrze utrzymane i estetycznie urządzone, dwustronne północno-południowe, o powierzchni 69.5m2 zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Odkrytej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piękne, jasne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w budynku z 2005 roku. Nieruchomość posiada 64 mkw na 3 pokojach z dużą kuchnią otwartą na salon co tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

495 000 zł43 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie, ul. Odkryta, białołęka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2000roku. W bloku znajduje się winda. Do klatki prowadzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł43 m² 11 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie, ul. Odkryta, białołęka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. W bloku znajduje się winda. Do klatki prowadzą schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne 2-pokojowe mieszkanko w świetnej lokalizacji! Cicha, piękna okolica, blisko Wisły i terenów zielonych, doskonała na spacery. Funkcjonalnie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2 pokojowe w pełni wyposażone i bardzo widne mieszkanie, gotowe do zamieszkania w znakomitej lokalizacji na kameralnym osiedlu a to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

663 000 zł44 m² 15 102,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , 6 piętro w bloku z windą z 2003 roku -warszawa, białołęka, ul. Odkryta. Osiedle zamknięte. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe z osobną, widną kuchnią oraz dużą loggią. Zlokalizowane na Białołęce (nowodwory), na strzeżonym ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

570 000 zł46 m² 12 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

* super topowa oferta *** największą zaletą I atutem jest lokalizacja - zamknięte osiedle na którym znajduje się prezentowana nieruchomość oraz miejsce parkingowe naziemne na osiedlu które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

505 000 zł36 m² 14 185,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Cena uwzględnia dwa miejsca parkingowe w garażu. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą zlokalizowane na Białołęce. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

570 000 zł46 m² 12 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

** super topowa oferta *** największą zaletą I atutem jest lokalizacja - zamknięte osiedle na którym znajduje się prezentowana nieruchomość oraz miejsce parkingowe naziemne na osiedlu które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

777 000 zł63 m² 12 392,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 62,7 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

580 000 zł48 m² 11 958,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta | autobusy: 300 m od klatki | tramwaje 700 m od klatki osiedle chronione i zamknięte | blok z 1999 roku | 48,5 m2 | 2 pokoje | kuchnia z oknem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe 2- pokojowe mieszkanie do wykończenia , do własnej aranżacji. Nowoczesny budynek w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Odkrytej na warszawskiej Białołęce. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cicha, piękna okolica, blisko Wisły i terenów zielonych, doskonała na spacery. Funkcjonalnie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul Odkrytej. Duży - 10 m2, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

980 000 zł92 m² 10 652,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 92 m2 na Białołęce, ul. Odkryta - sprzedam Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia i dostępne od zaraz! Jest przestronne, funkcjonalne, wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym na zamkniętym osiedlu przy ulicy Odkryta 1. W skład mieszkania wchodzi: - salon z tv - aneks kuchenny (zmywarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

648 000 zł53 m² 12 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone na Białołęce - Tarchomin /nowodwory, w pobliżu komunikacji miejskiej (przystaneki tramwajowe i autobusowe). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia! Urokliwe mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane na drugim piętrze z trzech, na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

725 000 zł60 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Posiadamy dwu pokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie składa się z: - salonu 22.3m2 - kuchni (oddzielna) 7,35m2 - sypialni 10,37m2 - łazienki (WC, prysznic) 3,78m2 - pomieszczenia gospodarczego.