dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Narwik

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 999 zł73 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe i wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe 73 m na 1 piętrze przy ul Narwik 8.Mieszkanie. 500m od wjazdu na obwodnicę Warszawy / Autostradę. Wyposażone, klimatyzacja. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym - 5 min. od pętli autobusowej. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, słoneczne, umeblowane i wyposażone mieszkanie o praktycznym rozkładzie. Półotwarta kuchnia, łazienka z wc, duży balkon, w przedpokoju szafa. (media, internet, telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

525 000 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż ciche, przestronne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o całkowitej powierzchni 70 m. mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na Bemowie przy ul. Narwik. Umeblowane i wyposażone. Kuchnia otwarta na salon. W pokojach parkiet, kuchnia i łazienka - glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

520 000 zł68 m² 7 647 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 68m2, bemowo. - 3 pokoje 69m2 - Miejsce garażowe (w cenie) - Przestrony taras 25m2 - wysoki standard - Czyste, jasne (okna do podłogi), ciche i Przytulne - Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

525 000 zł78 m² 6 722 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 70,1m2, wola. Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w okolicy licznych terenów rekreacyjnych , ścieżek rowerowych, placów zabaw i Puszczy Kampinowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Górce,Warszawa

520 000 zł69 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

- 3 pokoje 68,9 m2 - Narwik, bemowo Górce - 2007 rok budowy - miejsce garażowe (w cenie) - taras 25 m2 - wysoki standard - widne (okna do podłogi), ciche - umeblowane - budynek z ochroną 24h

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

499 000 zł70 m² 7 118,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bemowo 3 pokojowe mieszkanie, funkcjonalnie zaaranżowane, w okolicy licznych terenów rekreacyjnych , ścieżek rowerowych, placów zabaw i Puszczy Kampinowskiej. Na powierzchnię 70 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Górce,Warszawa

363 000 zł50 m² 7 260 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bemowo - Górce Mieszkanie o powierzchni 50 m2 w budynku z roku 2008 na 5 piętrze na 7 W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje z aneksem z wyjściem na balkon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

540 000 zł79 m² 6 801,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie 79,5 m2 w budynku z 2003 roku, na 4-piętrze. Pokój dzienny 21,8 m2, okna na zachód Kuchnia 9,28 m2, okno na zachód Sypialnie 14,47 m2 i 13,37 m2, okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

459 000 zł58 m² 7 913,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 na 2. piętrze 7-piętrowego budynku z 2008 r. przy ulicy Narwik na Bemowie. Teren ogrodzony i monitorowany. Na powierzchnię 56,5 m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Promocja 0% prowizji Poszukujesz mieszkania na nowoczesnym osiedlu z garażem podziemnym oraz komórką lokatorską? Korzystasz z komunikacji miejskiej i chcesz bezproblemowo dostać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 50m2, piętro parter/3. Mieszkanie znajduje się przy ul. Narwik, bemowo. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

630 000 zł85 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Widne, przestronne trzypokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Okazja! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni całkowitej 85 m2 po gruntownym remoncie,składające się z: dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 na Narwik Przedpokój z wejściem do kuchni i pokoju dziennego oraz do sypialni, duży balkon 12m2, parking ogrodzony z monitoringiem, bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Górce,Warszawa

482 000 zł56 m² 8 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56 m2 na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2016 r. przy ulicy Narwik na Bemowie (górce). Budynek na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, przestronne dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy ulicy Narwik 24. W lokalu o powierzchni 54,6 m2 znajduje się sypialnia, salon, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Górce,Warszawa

482 000 zł56 m² 8 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

499 000 zł70 m² 7 118,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie. Okna i balkon od strony zachodniej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym,monitorowanym oraz strzeżonym. Na terenie osiedla znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Górce,Warszawa

368 000 zł50 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

505 000 zł63 m² 8 015,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie na Benowie. Nowy budynek. Ochrona.Lokal składa się z salonu 25m2, sypialni 16 m2,kuchni,toalety,łazienki. Jest balkon. Wykończone i wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

525 000 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone na Bemowie 3 pokojowe. Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 19,5 m.kw pokój 11,9 m.kw pokój 12 m.kw kuchnia otwarta bez okna 12,7 m.kw łazienka 5,5 m.kw garderoba 1,4 m.kw hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Górce,Warszawa

524 000 zł66 m² 7 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 66 m2 na 1. piętrze 6-piętrowego budynku z 2006 r. przy ul. Narwik na Bemowie. Ciche i bardzo słoneczne, usytuowane blisko planowanej stacji metra. Metraże:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Witamy Mieszkanie przy ulicy narwik/pełczyńskiego Bardzo wygodne, ciche i bardzo słoneczne, usytuowane blisko planowanej stacji metra. Salon - 25m2 Pokój - 12m2 Pokój - 12m2 Kuchnia - 7m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

530 000 zł69 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Poszukujesz mieszkania na nowoczesnym osiedlu z garażem podziemnym oraz komórką lokatorską? Korzystasz z komunikacji miejskiej i chcesz bezproblemowo dostać się do centrum? Pragniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe przestrzenne mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na Bemowie blisko Tesco na ul. Narwik Bardzo blisko przystanków autobusowych i tramwajowych. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

565 000 zł69 m² 8 222,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, zadbane mieszkanie trzypokojowe na Bemowie przy ul. Narwik. Mieszkanie z 2007r. o łącznej powierzchni 68,71 m2 na 4 piętrze budynku 6-piętrowego, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

540 000 zł61 m² 8 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadbane, po odświeżeniu, 3 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 60,8 m.2 plus balkon 5,5 m.2 plus miejsce postojowe w garażu podziemnym (W CENIE o wartości rynkowej 25000).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

490 000 zł61 m² 8 053,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pok. mieszkanie, 60,84 m2 na 1/5p w budynku z 2010r ogrodzonym i monitorowanym. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym 24m2 pokoi: 11,5m2 i 11,5m2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

500 000 zł69 m² 7 246 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe , widna kuchnia, garderoba, duży balkon, wc i łazienka osobno. Budynek wybudowany 2003 r. cztery piętra bez windy , lokal na piętrze drugim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

565 000 zł69 m² 8 243,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzy pokojowe, bardzo zadbane, po remoncie, mieszkanie na Bemowie. Czwarte piętro z sześciu (winda). Mieszkanie widne, dwustronne. Przestronne pokoje (17,79 m²; 12,17 m²; 11,87 m²), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 300 zł67 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo ładne, nowe(2008r.) mieszkanie w dogodnej lokalizacji. na osiedlu ogrodzonym, chronionym. Mieszkanie częściowo umeblowane (meble kuchenne, duża szafa w przedpokoju), wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Opis Ładne mieszkanie w spokojnej okolicy, częściowo umeblowane, kuchnia umeblowana otwarta na salon, cztery oddzielne sypialnie, łazienka z wanną, prysznicem i pralką, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy na Bemowie (ul. Narwik koło os.Górczewska). Mieszkanie w świetnym punkcie ,komunikacja z centrum Warszawy w niecałe 20 min, pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 70m2. W pełni umeblowane i wyposażone, salon połączony z aneksem kuchennym, dwie oddzielne sypialnie, łazienka. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, na warszawskim Bemowie. Urządzone w wysokim standardzie, wykończone z materiałów wysokiej jakości, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

569 000 zł69 m² 8 246,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne, ciche i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na wysokim 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód), duże podwójne okna balkonowe w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

530 000 zł71 m² 7 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym. Podłogi: pokoje - finish parkiet; kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

630 000 zł85 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008