dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Na Uboczu

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Budynek położony w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie do remontu. Kuchnia widna. W łazience wanna. WC osobno. W pokojach na podłodze pcv. Jeden pokój, przechodni, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

700 000 zł111 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Sprzedam bezpośrednio ( lub zamienię na mniejsze z dopłatą) mieszkanie spółdzielcze własnościowe, dwupoziomowe 111m2, w bardzo dobrej lokalizacji - dzielnica Natolin - Ursynów- ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 3-pokojowe w doskonałym punkcie komunikacyjnym, 200 m od stacji Metra Natolin. Budynek zadbany, czysta klatka schodowa, 2 nowe windy, bardzo cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe ,na trzecim piętrze, dwie windy.Blisko sklepy,metro ,.Spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 43 m2. Mieszkanie położone jest 5 min. drogi piechotą od metra Natolin i tyle samo od Lasu Kabackiego. Znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

680 000 zł85 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

cicha okolica Natolina,blok po remoncie,ocieplony,wymienione instalacje,okna nowe,panele,pokoje 20,15,12,11m,garderoba,wc oddzielnie,kuchnia terakota zabudowa,przedpokój terakota,szafe wnękowa,łazienka po.