dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Mołdawska

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

582 000 zł36 m² 15 945,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 60-tych zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi-16,1m2 i 11,9m2, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

582 000 zł36 m² 15 945,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Rozkładowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Rakowcu, na osiedlu otulonym zielenią. Tylko najem okazjonalny Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie idealne na start i jako inwestycja pod wynajem. Kawalerka w doskonałej lokalizacji - szybki dojazd do każdej części Warszawy, przystanek w odległości 250m. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wymagana umowa najmu okazjonalnego Oferujemy do najmu okazjonalnego dwupokojowy, rozkładowy apartament (51,29 m2) na Ochocie przy ul. Mołdawskiej 7. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Mołdawskiej 6 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe (ekspozycja południe/zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

615 000 zł36 m² 16 849,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

449 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferuje Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Ochocie, przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m Lokalizacja: ok. 4 km od Centrum Warszawy Tylko 3 przystanki do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia doskonale zlokalizowana przestronna (31,5 m2) kawalerka z balkonem przy ul. Mołdawskiej 7 (berberysowe Ogrody) *11 piętro z wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

623 000 zł36 m² 17 068,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

600 000 zł35 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie 36 m2 na Ochocie, ul. Mołdawska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku obok parku Forty Korotyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

639 000 zł37 m² 17 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

For en scroll down please Jasne dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu. Dwa odrębne pokoje z oknami skierowanymi na wschód, na ul. Mołdawską przy skrzyżowaniu z Pruszkowską. Niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

623 000 zł36 m² 17 068,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

640 000 zł36 m² 17 534,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze! ochota, ul. Mołdawska Wszędzie blisko, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki! powierzchnia: 36,5 m2 pomieszczenia: dwa pokoje + kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 783,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 41,6 m , zlokalizowane przy ul. Mołdawskiej 6 na warszawskim Ochocie. Lokal znajduje się na 3. piętrze budynku z 1971 roku i wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 783,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

489 000 zł28 m² 17 464,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na Ochocie. Mieszkanie mieści się w bloku wybudowanym w 1985 roku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Mołdawskiej a jej całkowita powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą addom Twoje spokojne miejsce na mapie Warszawy! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m na zielonym Rakowcu, przy ul. Mołdawskiej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 750 zł51 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 550 zł42 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mołdawskiej na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. W budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 711,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z nieruchomością dostępną od zaraz. Mieszkanie jest po remoncie, który miał miejsce w roku bieżącym oraz ma funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

4 700 zł43 m² 109,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament do wynajęcia przy ul. Mołdawskiej 5, w budynku z 2019 roku. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5. piętrze i oferuje przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

489 000 zł28 m² 17 464,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Ochocie. Mieszkanie mieści się w bloku wybudowanym w 1985 roku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Mołdawskiej a jej całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37 m , zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 70-tych. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

550 000 zł28 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

841 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 49m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przytulne, ciche, okna wychodzą na zielony dziedziniec. obok park, dużo sklepów. Blisko centrum. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cicha okolica, 13m taras i dobra komunikacja z resztą miasta Komfortowe mieszkanie dwupokojowe na ulicy Mołdawskiej, w cichej dzielnicy mieszkaniowej. Posiada 13m taras skierowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Ochota,Warszawa

531 000 zł28 m² 18 964,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kawalerka po gruntownym remoncie, położona w cichej i zielonej okolicy. Wykończona w wysokim standardzie (m.in. drewniana podłoga). Gotowa do wprowadzenia - dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 090 zł55 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje premium na Ochocie o powierzchni 55 mkw, składający się z: - przestronny salon - przedpokój - łazienka - sypialnia - kuchnia Mieszkanie jest bardzo przestronne, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 370 zł53 m² 63,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mołdawskiej 7a (berberysowe Ogrody). *Lokal o powierzchni 52,50 m2 zlokalizowany na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku. *Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i zadbane mieszkanie przy ulicy Mołdawskiej 13a, o powierzchni 38 m2, na Ochocie w Warszawie. Mieszkanie położone w zielonej okolicy zaraz obok pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Rozkładowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Rakowcu, na osiedlu otulonym zielenią. Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche i jasne w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rakowiec,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45 m2, parter/8 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Mołdawskiej, ochota, rakowiec. Idealne dla pary lub singla/singielki. Cena: 3200 zł + 800 zł.