dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Literacka

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

870 000 zł46 m² 19 120,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonale skomunikowanej części Bielan. Kompaktowe mieszkanie po remoncie, zaprojektowane jest w sposób, który efektywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Warszawa

806 650 zł36 m² 22 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odkryj nowe apartamenty Literacka Bielany! Dwa pokoje 36,50 na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji Dom Development na warszawskich Bielanach ,to idealna oferta do mieszkania dla Ciebie lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

870 000 zł46 m² 19 120,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ciche i słoneczne mieszkanie znajdujące się na parterze, 4-piętrowego budynku na osiedlu Piaski. Na ponad 45 m2 mieszkania, składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

990 000 zł84 m² 11 716 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zamknięte kameralne, zielone osiedle z 2000 roku przy ul. Literackiej. Rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i dużym balkonem. Na podłodze w pokojach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

990 000 zł84 m² 11 716 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mówię po polsku, speak English, говорю по-русски, розмовляю українською, türkçe biliyorum Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,5m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 mkw zlokalizowane przy ul. Literackiej na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

960 000 zł84 m² 11 361 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bielany, ul. Literacka, zamknięte strzeżone osiedle z 2000 roku, składające się z niskich trzypiętrowych budynków otoczonych zielenią. Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 84,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciche mieszkanie przy ulicy Literackiej bardzo dobrze skomunikowane (liczne połączenia): - 2 pokoje z możliwością wydzielenia 3: - osobna, widna kuchnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 339,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży oferujemy 2 pokojowe mieszkanie na kameralnym, spokojnym osiedlu na ul.Literackiej. Osiedle zamknięte, całodobowo strzeżone i monitorowane. Budynek z 1997r jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

729 900 zł54 m² 13 392,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na warszawskich Bielanach przy ulicy Literackiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

499 000 zł42 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m ,3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1973 roku-Warszawa, bielany, ul. Literacka. Balkon, piwnica, osobna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

1 620 000 zł136 m² 11 929,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania, zlokalizowanego na granicy Bielan i Żoliborza, przy ul. Literackiej. Układ mieszkania I budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

509 000 zł42 m² 11 976,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

642 000 zł48 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na piaskach (granica Żoliborza i Bielan), przy ul. Literackiej. Mieszkanie ma 48 m2 i znajduje się na 2 piętrze z 4, posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 piętro 2/4 , w budynku z1973 r, bez windy. Bielany-Piaski. Mieszkanie po generalnym remoncie, z nową instalacją elektryczną. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

550 000 zł49 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe i przestronne 3 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią na bielańskich Piaskach - ciekawa propozycja na start, dla rodziny z dzieckiem lub na cele inwestycyjne.!Mieszkanie aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

585 000 zł55 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: bielany | Osiedle Piaski | Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

739 000 zł67 m² 10 980,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 67,3mkw na warszawskich Bielanach przy ul. Literackiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

399 000 zł36 m² 10 991,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 36.3 metrowa kawalerka, położona przy ul. Literackiej 21, bielany, warszawa. Status prawny mieszkania: spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

469 000 zł48 m² 9 670,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu kompaktowe, 3 pokojowe, mieszkanie na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie do remontu generalnego. Bardzo rozkładowe, biorąc pod uwagę metraż. Składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

740 000 zł67 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

7 200 zł119 m² 60,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na bliskich Bielanach W mieszkaniu znajduje się 1 duży pokój (salon) połączony z kuchnią, 4 pokoje typu sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

545 000 zł47 m² 11 695,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie z balkonem na Bielanach! Nieruchomość dwustronna z ekspozycją okien na północ oraz zachód. Mieszkanie położne jest na 1 z 4 pięter niskiego budynku, położnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Fantastyczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Nieruchomość położona w odległości 200 m od przystanku tramwajowego Park Olszyna, z którego dotrzesz w 20 min do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

415 000 zł36 m² 11 432,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dobra inwestycja. Duży potencjał aranżacyjny. Świetna komunikacja z centrum i wylot z Warszawy. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio do wynajęcia wygodne dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,7m2 położone na bliskich Bielanach, przy ul. Literackiej. W mieszkaniu znajduje się 1duży pokój (salon) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 55 M2, 3 pokoje, bielany, ul.Literacka (Warszawa, Bielany ,Literacka Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 42,5 M2, 2 pok., , UL.Literacka (Warszawa, Bielany Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

538 000 zł54 m² 9 871,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, o powierzchni 54,5 m2. Zlokalizowane jest na Bielanach przy ul. Literackiej, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

690 000 zł62 m² 11 219,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Osiedle Strzeżone 60m2 Garderoba Garaż Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Bielany ul.Literacka Metraż: 60,5 m2 Piętro: 1 z 4 Rok budowy: 2007 Stan prawny: Odrębna Własność z KW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

668 000 zł59 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 58,60 M2, 2 pokoje, bielany, ul.Literacka (Warszawa, Bielany ,Literacka Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

2 950 zł65 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa, piaski, ul. Literacka, 65 m2, 3 pokoje. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 65m2 na Bielanach. Znakomita lokalizacja W okolicy liczne sklepy, apteka, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 mkw, usytuowane przy ul. Literackiej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym i usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

797 000 zł68 m² 11 720,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zadbane, wyposażone i odnowione mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2008roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Literackiej Osiedle zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

450 000 zł46 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Warszawa/bielany ul.Literacka Poszukujesz mieszkania z bardzo dobrym dojazdem w pozostałe części miasta, z potencjałem inwestycyjnym lub na własne cele mieszkaniowe? Oferta ta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

484 500 zł48 m² 10 093,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach. Super rozkład. Pokój dzienny z balkonem, dwie sypialnie, widna kuchnia, łazienka z oknem oraz przedpokój. Lokal do odświeżenia lub częściowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2