dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kartograficzna

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią(17m2), z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych pokoi(9m2 i 7m2), przedpokoju(5m2) oraz łazienki(4m2).Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią na zamkniętym osiedlu z 2010 r. Mieszkanie na parterze z niewielkim ogródkiem w dwupiętrowym budynku. Zadbane, praktycznie nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wspaniała lokalizacja na Białołęce ,tuż przy Decathlonie Rok budowy 2012 Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze dwupiętrowego budynku Bardzo ciche z cudownym widokiem na teren Natura 2000 Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.57m2 położone na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim budynku z 2012r.W skład mieszkania wchodzi-salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 750 zł66 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Białołęka os. Lewandów przy ul Kartograficznej 75b. Jest to osiedle składające się z domów jednorodzinnych oraz niedużych bloków, połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Mieszkanie z widokiem na teren Natura 2000 Osiedle ogrodzone ,strzeżone z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. mieszkanie na Osiedlu Lewandów Park II pogranicze Białołęki i Targówka Mieszkanie narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

270 000 zł41 m² 7 610,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży 3-pokojowe atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie 42 m2 przy ulicy Kartograficznej na Osiedlu Lewandów Park II Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

435 000 zł62 m² 7 016,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie 62m2 z windą w budynku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Na osiedlu dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci. Blisko do ch Targówek, M1, ikea.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

269 000 zł41 m² 6 489,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 2 - pokojowe, mieszkanie 41,45 m2 przy ulicy Kartograficznej na Osiedlu Lewandów Park II Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku z 2011 roku. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

WE do speak polish, english and french Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Lewandów I - ul. Kartograficzna, z dobrym dojazdem od strony Głębockiej. 2 przystanki do centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

255 000 zł44 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży mieszkanie na Zielonej Białołęce. Dwupokojowe 43,5 m2 usytuowane na parterze dwukondygnacyjnego nowego budynku. Mieszkanie przestrzenne i widne. Nowocześnie urządzone. Ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

255 000 zł44 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

0 % prowizji od kupującego!. ~wolne do uzgodnienia!.~~Ładne jednostronne mieszkanie dla pary z ogródkiem ok. 17 m2 oraz ekspozycją okien na stronę zachodnią w zespole budynków Lewandów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pierwsze piętro w dwupiętrowym bloku z roku 2010, osiedle zamknięte, ciche i bezpieczne. Mieszkanie bardzo słoneczne i jasne. Przestronny duży pokoju dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania piękna kawalerka z balkonem umeblowana bez wkładu finansowego o powierzchni 28 m2 przy ul.Kartograficznej.Mieszkanie znajduje się na strzeżonym zamkniętym osiedlu do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

399 000 zł66 m² 6 080,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Białołęka os. Lewandów przy ul Kartograficznej 75b. Jest to osiedle składające się z domów jednorodzinnych oraz niedużych bloków, połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

300 000 zł39 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowocześnie wykończone mieszkanie, 2 pokojowe z aneksem kuchennym oraz balkonem na szerokość całego mieszkania z widokiem na łąkę. Pokoje oddziela ozdobna ściana z naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

205 000 zł31 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Lewandów Park , do zamieszkania od zaraz , polecam i zapraszam do oglądania Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

191 000 zł29 m² 6 664,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przytulna kawalerka 28,66 m2 na Osiedlu Lewandów Park na tyłach Decathlon. Budynek 3 kondygnacyjny z 2010 roku,. Mieszkanie usytuowane jest na 1 pietrze. Kawalerka gotowa jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł39 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

I piętro, 39,34 m? - 2 pokoje kuchnia łazienka hall ; balkon duży na szerokości mieszkania; przynależne miejsce parkingowe przed wejściem do budynku w cenie Nowocześnie wykończone mieszkanie, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze dwupiętrowego budynku Bardzo ciche z cudownym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Atrakcyjne, przytulne i ciepłe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Lewandów Park II na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

435 000 zł62 m² 7 016,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Osiedle Lewandów Park na tyłach Decathlon.Osiedle nowe,strzeżone ,ogrodzone,zadbane.Miejsce parkingowe przy bloku.Budynek 3 kondygnacyjny,mieszkanie na 1 pietrze. Duze centrum handlowe obok.Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

440 000 zł65 m² 6 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na I piętrze, w dzielnicy Białołęka, lewandów na osiedlu domów jednorodzinnych oraz niedużych bloków Mieszkanie ma powierzchnię 65 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł39 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio ładne 3-pok. mieszkanie o pow.57,05 m2 znajdujące się na Białołęce na os.Lewandów Park I przy ul.Kartograficznej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

DO sprzedania lub zamiany na 3-4 pokoje około 60-70 m w okolicy. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na Warszawskiej Białołęce ul.Kartograficzna .Lokal posiada 2 pokoje otwarta kuchnie na salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartograficzna

Targówek,Warszawa

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania: nowocześnie zaprojektowane mieszkanie na nowopowstałym strzeżonym całodobowo osiedlu "Lewandów Park" o niskiej zabudowie. Całość została wybudowana w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ciche, spokojne, bezpieczne, nowe osiedle. Place zabaw. Blisko centrom handlowe Mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz. Panele, glazury, terrakoty. Własne miejsce parkingowe * Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, kuchnia, łazienka 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2(salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka oraz ogródek-40m2)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na kameralnym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 40m2 na osiedlu strzeżonym zamkniętym Lewandów Park II z przeszklonym balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe przed wejściem do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż piękną kawalerkę o pow.30m2 położona na warszawskiej Białołęce.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,łazienka wraz z WC oraz balkon.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Słoneczne, oryginalnie zaprojektowane mieszkanie na Zielonej Białołęce o pow. 40,10 m2 usytuowane w kompleksie osiedla Lewandów Park II. Mieszkanie składa z dwóch oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

210 000 zł28 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na wysokim parterze w trzypętrowym bloku. Pokój o wym 16m2 z wyjściem na balkon (3m2), aneks kuchenny o wym; 6m2, łazienka o wym; 4m2 i nieduży przedpokój (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

359 000 zł57 m² 6 319,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w dwupiętrowym bloku. Składajace się z czterech pokoi o wym. 8m2,14m2,12,5m2 oraz 18m2 pokój połączony z kuchnią otwartą i wejsciem do mieszkania. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 28,60 m2 zlokalizowane przy ul. Kartograficznej, osiedle Lewandów, na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju 16,60 m2, oddzielnej kuchni 4,15m2,.