dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jeżewskiego

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 435 000 zł70 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

For en version please scroll down Zapraszam do telefonicznego umawiania spotkań także w dniu otwartym, kupujący nie płacą prowizji! Jasne, wygodne mieszkanie trzypokojowe, z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 490 000 zł72 m² 20 694,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nformacje ogólne Lokalizacja: warszawa, ursynów Kabaty ul. Kazimierza Jeżewskiego 5 Metraż: 72 m2 Piętro: 0 / 5 Rok budowy: 2005 Stan prawny: własność Cena:1.490.000 Czynsz: 1.000zł (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanego z centrum Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

910 000 zł50 m² 18 383,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe z windą przy Metrze Kabaty o powierzchni 49,5 m2. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, wc i łazienka za cenę 910 000 zł. Oferujemy mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

5 700 zł86 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, doskonałe dla rodziny, naprzeciwko parku Bażantarnia. Więcej ofert znajdziesz na Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi: minimalistyczny salon z przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł70 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jasne, wygodne mieszkanie trzypokojowe, z tarasem i garażem podziemnym, dwustronne północ-południe, na pierwszym piętrze. stan: do lekkiego odświeżenia, gotowe do wprowadzenia Salon: 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz do najmu przestronnego mieszkania z pozytywną energią, a jednocześnie cichego, położonego blisko metra i parku, to czytaj dalej! :) Mieszkanie o powierzchni 49,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Do wynajęcia 2 pokojowe 49m mieszkanie przy ul Jeżewskiego na Kabatach. Częściowo umeblowane, kuchnia oddzielna, widna, umeblowana i wyposażona. Sypialnia i salon bez mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

2 750 zł38 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 grudnia super mieszkanie na Jeżewskiego 3b Mieszkanie o pow 38m2 z wyodrębnioną częścią sypialnianą. Całkowicie umeblowane z dużym balkonem na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

2 500 zł37 m² 66,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy kawalerkę w budynku z 2002 roku znajdującą się na 5 piętrze z 5 na wynajem o powierzchni 37,40 m2 zlokalizowane na Kabatach - osiedlu zlokalizowanym na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

7 900 zł100 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne, bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie po generalnym odświeżeniu, na kameralnym, zielonym osiedlu. Cisza, spokój. Place zabaw dla dzieci. Tereny zielone, blisko Las Kabacki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy stacji metra Kabaty jest położone na I piętrze przy ulicy Jeżewskiego 5 przy Kasztanowej alei naprzeciw kortów tenisowych. Ma 42 m2 i składa się z dwóch odrębnych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy przy ul. Kazimierza Jeżewskiego (ursynów, kabaty). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 25 czerwca br mieszkanie na Kabatach, przy ul. Jeżewskiego 5e w Warszawie. Idealne dla singla, pary. Możliwość zamieszkania z małym, niespecjalnie psocącym zwierzakiem ;).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów / Metro Kabaty oraz Metro Natolin /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 092 000 zł56 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie z polotwarta kuchnia,lazienka i balkonem Budynek:blok mieszkalny z cegly,z 2006 roku,ciepla woda i ogrzewanie miejskie Wyposazenie:umeblowane , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 092 000 zł56 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe ciche, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow.56 m2 w osiedlu ogrodzonym i strzeżonym 24h na warszawskim Ursynowie (Kabaty). Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Jeżewskiego, 900 metrów od stacji metra Kabaty. Naprzeciwko znajduje się urokliwy Park Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

766 500 zł37 m² 20 716,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Stylowe mieszkanie na Kabatach idealne na start lub jako inwestycja. Na sprzedaż piękna nieruchomość niedaleko Lasu Kabackiego gotowa do zamieszkania. Mieszkanie położone w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem w Kabatach Oferujemy rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane przy ulicy Jeżewskiego w sercu zielonych Kabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jeżewskiego na Ursynowie-Natolinie, w ujednoliconym architektonicznie kompleksie budynków z 2003 roku. Mieszkanie jest odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

6 500 zł102 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe 102 m2 | las kabacki | garaż podziemny | metro kabaty (english description below) mieszkanie Stylowe 2-poziomowe mieszkanie, o powierzchni 102 m2 znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w jasnych tonacjach, naprzeciwko uroczego parku Przy Bażantarni. To miejsce ma wszystko, czego dusza zapragnie - doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne. ładne i zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Ursynowie, blisko stacji Metra Kabaty. Mieszkanie posiada oddzielną, wyposażoną kuchnię i balkon. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Skrót: do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym - w pobliżu stacji metra Kabaty i Parku Przy Bażantarni. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

2 490 zł38 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kabaty Jeżewskiego świeże i umeblowane powierzchnia: 34 mkw + 6 mkw loggia z widokiem na Park Przy Bażantarni, aleja Kasztanowa. Blisko do metra. Pokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 122 000 zł52 m² 21 576,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , 3 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2004 roku -warszawa, ursynów, ul. Kazimierza Jeżewskiego, tzw. Aleja Kasztanowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie na Kabatach koło Lasu Kabackiego! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-poziomowe o powierzchni 100 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

640 000 zł34 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Kawalerka, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 na warszawskim Ursynowie. W doskonałej kondycji po gruntownym remoncie, w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 060 000 zł56 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

[rezerwacja] kabaty/aleja kasztanowa/park przy bażantarnii 56 m2 sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,6 m2, położone przy ul. Kazimierza Jeżewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

700 000 zł38 m² 18 276,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie na ul. Jeżewskiego 5, osiedle Kasztanowa Aleja, ursynów Kabaty Mieszkanie o pow. 38,3 m2 + komórka lokatorska 3,4 m2 - łącznie 41,7 m2 1 piętro (budynek 5 piętrowy) Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Super lokalizacja z bliskim przystankiem metra, alei Kasztanowej i lasu Kabackiego. Mieszkanie składa się z : -kuchni zamykanej z oknem -salonu z wyjściem na balkon - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 299 000 zł85 m² 15 282,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 85 m2 z balkonem (9 m2) na Ursynowie (kabaty). Mieszkanie ma przemyślany i ciekawy rozkład, dzięki czemu jest naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na Kabatach przy ul Jeżewskiego. Mieszkanie umeblowane, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 690 000 zł97 m² 17 404,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie o powierzchni 97,1 m2 zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 2 duże sypialnie, 2 łazienki, - jedna z wanną a druga z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

7 500 zł98 m² 76,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 98 m2 na Kabatach przy ul. Jeżewskiego. Położone na zamkniętym strzeżonym osiedlu blisko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kabaty,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowoczesną kawalerkę przy Parku i metrze Kabaty na Ursynowie. Mieszkanie o powierzchni 32 m2, na które składa się : Klimatyzowany salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

4 400 zł51 m² 86,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, jasne mieszkanie, znajdujące się w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowa okazja! Czy marzysz o komfortowym, otoczonym zielenią mieszkaniu, w którym możesz odpocząć po ciężkim dniu, jednocześnie będąc blisko natury i miasta? Przedstawiam Ci.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij