dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jana Olbrachta

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe 44 m2 z otwartą kuchnią, łazienka z wanną, w przedpokoju szafy w zabudowie, taras, miejsce postojowe w garażu podziemnym, umeblowane (wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie i komfortowo wyposażone, przestonne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Jasny pokój dzienny, w pełni umeblowany: rozkładany narożnik, stół z krzesłami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje I oddzielna kuchnia, łazienka I balkon.W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE W SPRZĘT JAK PRALKA, LODÓWKA, ZMYWARKA. NA 1 piętrze na ogrodzonym osiedlu Z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na 2-im piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008r. wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym na strzeżonym osiedlu (ochrona, monitoring): > salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie (57m2) o podwyższonym standardzie na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku z 2008 r. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe mieszkanie 35m2 z loggią (5m2) z wyodrębnioną kw. Piękne, ciepłe i ciche, otwarte mieszkanie z południową ekspozycją, użytkowane od 2012r. Pokój dzienny w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w małym 3-piętrowym budynku na cichym, spokojnym i strzeżonym osiedlu na Woli. Mieszkanie to 57m^2, na które składają się dwie sypialnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży dwupokojowe,rozkładowe, z oddzielną kuchnią mieszkanie zlokalizowane w otoczeniu zieleni, bliskości parków i doskonałej komunikacji z centrum, na bliskiej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wola, olbrachta, 3 pokoje 57m2 3 pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Jana Olbrachta. Przestronne i funkcjonalne na bliskiej Woli. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku z ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

297 000 zł42 m² 7 139,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania: 2 pokojowe mieszkanie ,na Warszawskim Bemowie.Mieszkanie ma bardzo dobry, ustawny rozkład, pokoje wschód - zachód.Na podłodze panele, terakota. Kuchnia cała do remontu. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w okazyjnej cenie nowe dwupokojowe mieszkanie o pow.51 m2, pietro 1/5. Jest umeblowane , agd. Kuchnia widna. Duży balkon 14 m2 , wyjscie na balkon z salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Ciche,nowe mieszkanie na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest z 2009 roku, na strzeżonym zamkniętym osiedlo. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw. Mieszkanie jest ustawne, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

613 000 zł69 m² 8 884,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży: 3 pokojowe mieszkanie ,na Warszawskim Bemowie.Pokój dzienny: oddzielony od kuchni ścianką wyłożoną łupkiem, na której wisi telewizor. Miejsce na stół i krzesła w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! 2 pokoje + osobna kuchnia (15m2), b.wysoki standard Umeblowane i wyposażone (zmywarka, pralka, meble, parkiet), Internet + TV kablowa. Adres: ul. Olbrachta 23 *** Bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia:3pokojowe mieszkanie ,na Warszawskim Bemowie.Posiada duży przestronny salon (20,2 m2) połączony z kuchnią (8,7 m2) i częścią przedpokoju (9,0 m2), garderobę ( 1,9m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w nowej inwestycji Dom Development. Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Całodobowa ochrona. Kuchnia połączona z salonem 20 m2. Z salonu wyjście do aneksu sypialnego 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

618 000 zł68 m² 9 088,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowe wykończone mieszkanie w inwestycji Górczewska Park, o podwyższonym standardzie wykończenia, zlokalizowanej na Woli. Bardzo korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bardzo dobra lokalizacja blisko ul. Górczewskiej. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 29,6 m2 na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Bardzo ciche, okna wychodzą na lokalną ulicę, na zachód. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

515 000 zł52 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, położone w ogrodzonym osiedlu, z ochroną, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, wsród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie położone jest na zadbanym, strzeżonym osiedlu, okna wychodza na dziedziniec. Kuchnia z aneksem jadalnym połączona z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

287 000 zł42 m² 6 899,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie ma bardzo dobry, ustawny rozkład, pokoje wschód - zachód. Świetny, niczym nie ograniczony widok. Z balkonu widać ogródki działkowe. Bardzo jasne i ciche. Do remontu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Metraż: 56m2 L. Pokoi: 2 Piętro: 0/5 Balkon: tak Stan: deweloperski Cena: 390 000 Rok budiowy: mieszkanie na parterze 5-cio piętrowego budynku z 2006 roku. Położone w korzystnej lokalizacji,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja! Oferta 0% od kupującego! Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie (55 m2) na Woli, ul. Olbrachta. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zamkniętego osiedla z ochroną wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

3 000 zł83 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Osada Króla Jana przy ul.Jana Olbrachta! ROZKŁAD i STANDARD: Mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni całkowitej 83 m2. Na pierwszym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży jasne trzypokojowe mieszkanie w okolicy ul. Olbrachta. Budynek został oddany do użytku w styczniu 2014 roku (jest objęty rękojmią). Mieszkanie 3-pokojowe na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 050 zł55 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji dla biura! Do wynajęcia bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie (55 m2) na Woli, ul. Olbrachta. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zamkniętego osiedla z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w niskiej cenie i świetnej lokalizacji Lokal usytuowany na wysokim parterze kameralnego 3 piętrowego budynku, który jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Przyjaźń,Warszawa

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie. Powierzchnia to 45,10m + 8m letniej jadalni w części zamkniętej balkonu - co przez 3/4 roku daje 53,1m przestrzeni życiowej. Mieszkanie jest przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grunty nie uregulowane. Mieszkanie dwupokojowe, na które składa się pokój sypialny i pokój z aneksem kuchennym. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie ciepłe i przytulne, glazura i gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 150 zł87 m² 36,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia prześliczne mieszkanie o pow. 87,14m2 przy ul. Olbrachta. Mieszkanie w nowym bardzo eleganckim budynku, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

760 000 zł106 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie nowe, wykonczone, nie zamieszkale, do pilnej sprzedazy - wolne. Bardzo ladne mieszkanie, wykonczone w kazdym szczegole, wc z kabina prysznicowa, przestronna lazienka z wanna, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie (55 m2) z tarasem zimowym (7,2 m2). Mieszkanie jest dwupokojowe, z możliwością przearanżowania go na 3-pokojowe. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Woli na ul. Jana Olbrachta. Pokój dzienny + drugi pokój z aneksem kuchennym 30 m2. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie ciepłe i przytulne, glazura i gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

323 000 zł54 m² 6 037,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Pilnie sprzedam, obniżka ceny! Bezpośrednio sprzedam mieszkanie o powierzchni 53,5m2 w Warszawie przy ulicy Olbrachta. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku trzypiętrowym z 1968.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dotychczas użytkowane jako biuro (w kuchni zorganizowany trzeci pokój)- możliwość urządzenia mieszkania według własnej wizji, na ścianach położona gładź gipsowa a na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Budynek na Jelonkach w bardzo cichej i spokojnej części Bemowa, z okien widok na park. Mieszkanie o powierzchni 52 mkw + loggia 8mkw, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanko dla wymagających. Wygodne, funkcjonalne, z klasą. Mieszkanko przemyślane i spójne pod względem symetrii, wymiarów i funkcjonalności. Po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Komfortowe,jasne,bardzo przestronne 4 pokojowe mieszkanie na nowym dopiero zamieszkiwanym osiedlu.Wykończone z dużą starannością i przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów.Osiedle.