dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jana Olbrachta

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

497 000 zł70 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio ( bez pcc) nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Nie współpracuje z biurami nieruchomości. Największą zaletą jest lokalizacja. W pobliżu jest dostęp do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 200 zł44 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykonczone w wysokim standardzie z duzym balkonem (czesciowo zabudowanym) na przepieknym zielonym osiedlu wybudowanym przez Budimex. Bardzo dobra komunikacja do centum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

507 000 zł57 m² 8 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie, położone na zamkniętym, monitorowanym i chronionym osiedlu. Wewnątrz osiedla dużo zieleni oraz 3 place zabaw dla dzieci. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Śliczne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na 4 piętrze, składa się z salonu (17 m2) z wyjściem na loggię (3 m2), sypialni (8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

895 000 zł94 m² 9 521,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

oferujemy do sprzedaży piękne, komfortowe - 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i loggią, zlokalizowane w budynku z 2010 roku, wybudowanym przez renomowanego developera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie rury i instalacje zostały położone od początku, mieszkanie pierwotnie 3-pokojowe zostało pięknie przearanżowane na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 300 000 zł103 m² 12 621 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament z tarasem i ogrodem zimowym na otwartym powietrzu 78 m2. Został zaprojektowany przez architekta wnętrz, zaś ogród przez projektanta zieleni. Wszystkie szafy podobnie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie przy ul.Olbrachta na Woli. Powierzchnia 57 m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, w 5-piętrowym budynku z 2008 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

795 000 zł94 m² 8 457,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

315 000 zł54 m² 5 822,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ładne mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne, ciche do wprowadzenia. Czyste, zadbane. Pokój dzienny można połączyć z kuchnią i zrobić jedną dużą część dzienną. W mieszkaniu są nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka na Woli przy ul. Jana Olbrachta 118D. Opis: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

581 000 zł83 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 82mkw na granicy Woli i Bemowa. Obecnie wydzielone dwa pokoje (salon i sypialnia), możliwość podziału niskim kosztem na 3 lub 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

512 900 zł57 m² 8 998,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji! Ciche dwa pokoje z widną kuchnią na atrakcyjnym osiedlu wśród bardzo dobrej infrastruktury. Zamknięte, strzeżone osiedle z 2007 r. na Woli przy ul.Olbrachta. Tuż obok szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

428 000 zł57 m² 7 508,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie znajduje się na terenie nowoczesnego strzeżonego osiedla z 2009 roku Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. 2 pokoje o powierzchni 57 m. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

585 000 zł82 m² 7 134,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam komfortowy dwu poziomowy Apartament na sprzedaż o pow.82m2 na warszawskiej Woli.W skład mieszkania mieszkanie wchodzi-salon z aneksem kuchennym,dwa pokoje,hol,toaleta,łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu Króla Olbrachta. Na osiedlu place zabaw dla dzieci, miejsca postojowe naziemne (w tym 5 dla gości) W pobliżu osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

490 000 zł56 m² 8 734,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Cena do negocjacji! Sprzedaż bez pośredników! Oferujemy do sprzedaży bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56.1mkw + loggia 5.2mkw i miejsce w garażu pod budynkiem (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie dwu pokojowe (57m2) na Woli. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Teren osiedla jest zamknięty, monitorowany i ochraniany. Znajduje się na nim dużo zieleni oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż apartament 120m z 20m tarasem przy ulicy Olbrachta na Woli. Eleganckie mieszkanie z trzema łazienkami, w tym jedna z wejściem z sypialni. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 980 zł41 m² 48,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, nowoczesne 2 pok. 41m2 na wyższym piętrze w apartamentowcu z 2007r. przy ul. Olbrachta na bliskiej Woli. Absolutnie ulotna okazja! Funkcjonalne, przyjemne, bardzo ciche i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2 w Warszawie na ul. Jana Olbrachta na Woli. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze na nowo wybudowanym zamkniętym osiedlu z ochroną. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

299 tyś z miejscem garażowym, zamknięte strzeżone osiedle, bardzo bezpieczne, wysoki parter z dużą loggią. 2 pokoje, bardzo jasne, wyposażone , gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na strzeżonym, monitorowanym i zamkniętym osiedlu, w bardzo cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie w pełni wyposażone. W kuchni kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na strzeżonym, monitorowanym i zamkniętym osiedlu przy ul.Jana Olbrachta, w bardzo cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48m2 na Woli, ul. Olbrachta. Piętro szóste w budynku dziesięciopiętrowym. Dwa pokoje, kuchnia oddzielna, przedpokój oraz łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

470 000 zł57 m² 8 216,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowocześnie zaaranżowane, wygodne, dwupokojowe mieszkanie na Bemowie. Budynek na terenie kameralnego, ogrodzonego i chronionego osiedla. Widna kuchnia o powierzchni 9,2m2 otwarta na salon 22,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dobra lokalizacja Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 54 m 2. 1 piętro, do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Mieszkanie rozkładowe - po generalnym remoncie. Ciche oraz słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 57m2 na Woli, ul. Jana Olbrachta. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Teren osiedla jest zamknięty, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Woli w pobliżu planowanej stacji metra. 2 piętro w budynku 3 piętrowym. Własność, księga wieczysta bez obciążeń. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

389 000 zł42 m² 9 262 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie położone jest na zadbanym, strzeżonym osiedlu, okna wychodza na dziedziniec. Kuchnia z aneksem jadalnym połączona z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 3 - pokojowe, o powierzchni 69 m2. Mieszkanie zostało oddane w 2009 r. i znajduje się w nowym osiedlu Króla Olbrachta. Mieszkanie jest nieumeblowane, ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne 2 pokojowe mieszkanie 52m2 na strzeżonym osiedlu (4 budynki) przy ul. Jana Olbrachta 118 (2 piętro). Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, nowe tynki, malowania, etc. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, pokoje 15 m kw. i 10 m kw. , kuchnia widna, pokoje widne; mieszkanie umeblowane, ciche, w kuchni lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, zlewozmywak, meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 500 zł99 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ustawne czteropokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami (jedna z wejściem od sypialni) oraz toaletą. Wyraźny podział na strefę dzienną i strefę prywatną. Ciche. Z salonu wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Olbrachta, wola. Powierzchnia mieszkania 69 m2, piętro 2/5, 2009 r. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, piętro 2/3 w budynku z 2008 roku, przy ul. Jana Olbrachta 118C, wola. Blisko ul. Powstańców Śląskich, liczne przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie z balkonem/ogrodem zimowym na atrakcyjnym cichym osiedlu wśród zieleni i niskiej zabudowy. Do centrum 8 km. W pobliżu liczne tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

389 000 zł53 m² 7 295,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Budynek ocieplony, odświeżona elewacja. Instalacje wymienione. Dobry punkt komunikacyjny - w przyszłości stacja metra. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ładne, ciche rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie oddane do użytku w styczniu 2014 r. o pow. 58 m2 usytuowane na 3-cim piętrze 4-piętrowego kameralnego budynku W skład mieszkania wchodzi:.