dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jagiellońska

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

730 000 zł110 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Dwupoziomowe , czteropokojowe, piękne mieszkanie położone w atrakcyjnej okolicy Portu Praskiego oraz Stadionu Narodowego ( w odległości ok. 150 m nowo budowana stacja metra stadion).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

200 000 zł24 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Kawalerka w doskonałej lokalizacji w zielonej części osiedla. Pokój z wnęką, dwa okna w pokoju, na podłodze panele, kuchnia w przedpokoju, łazienka 3 mkw gl.ter, mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł42 m² 7 349,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokoje, o pow. 41,5 m kw. przy ul. Jagiellońskiej. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta, w poblizu pełna infrastruktura. 2 pokoje z otwarta kuchnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

175 000 zł19 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po remoncie , jasne słoneczne - .KUCHNIA W FORMIE ANEKSU W PRZEDPOKOJU, W CAŁYM MIESZKANIU NA PODŁODZE TERAKOTA. Doskonały punkt - wszędzie blisko komunikacja. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki klimatyzowany apartament ok 120 m + garderoba ok 10 m2. Apartament mieści się w małej prywatnej kamienicy przy ul. Jagiellońskie (odcinek między mostem Gdańskim i mostem Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

335 000 zł53 m² 6 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu - dlatego cena jest atrakcyjna.Budynek po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych. Ogrzewanie miejskie, gaz. W 2012 roku planowany remont klatek schodowych. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Rozkładowe mieszkanie 42m2 dwa pokoje: salon 19,5m2 z wyjściem na balkon 5m2 oraz sypialnia 9,5m2. Kuchnia 5m2 z prześwitem na salon. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Wysokie, widne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie 52,85 m2 na Pradze Północ. Mieszkanie składa się z: salonu 22m2 oraz sypialni 12m2, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

327 000 zł52 m² 6 288,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wysokie, dwupokojowe mieszkanie na Pradze Północ, bardzo widne, o funkcjonalnym rozkładzie. Do bezpośredniej sprzedaży. Położone w zielonej okolicy, w pobliżu Parku Praskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

161 000 zł25 m² 6 440 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania kawalerka przy ul. Jagiellońskiej na Pradze, w świetnej lokalizacji w pobliżu tramwaj, metro, autobus na Stare Miasto 15mn spacerkiem. Powierzchnia 25m położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

219 000 zł32 m² 6 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

W świetnym punkcie komunikacyjnym mieszkanko o powierzchni 31,13 m2. Pierwotnie 1 duży pokój z oddzielną widną kuchnią. Obecnie lokal przerobiony na 2 pokoje, mały ca 6 m2 pokoik i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świeżo wyremontowane, umeblowane mieszkanie na 4 piętrze w 8-piętrowym bloku. Rozkładowe pokoje, na podłodze panele. Duży balkon - loggia. Okna pcv wychodzą na południowy-zachód. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

286 000 zł40 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji w odległości 10 min komunikacją miejską od centrum. Cicha spokojna okolica z dużą ilością zieleni. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

438 000 zł62 m² 7 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna, umeblowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną i wc. Do lokalu przynależy piwnica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 75m, w budynku z lat 50-tych, z wszelkimi instalacjami po remoncie. Budynek położony przy samym zoo, z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie, pokój z balkonem, osobna duża kuchnia .Mieszkanie umeblowane. Stara bardzo zadbana kamienica. Podwórko zamykane , miejsce na samochód. Super komunikacja. Elżbieta, osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym (pl.Hallera, Rondo Starzyńskiego). Blisko Warszawskie zoo, park Praski. Piwnica, balkon. Kuchnia, łaziena do remontu (brak glazury, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

379 250 zł53 m² 7 175,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania wysokie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,85 m2 z oddzielną widną kuchnią i łazienką. Trzecie piętro w kamienicy na Pradze Północ , niedaleko placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną, wc osobno. Okna pcv. Drzwi antywłamaniowe, patentowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

318 000 zł39 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

285 000 zł41 m² 7 019,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie rozkładowe, słoneczne strona południowo wschodnia z widokiem na zielone ciche podwórko. Mieszkanie do remontu z możliwością dowolnej aranżacji. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej okolicy Pragi Północ. Dwustronne, widne, słoneczne, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Pokój dzienny 21,43m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

328 000 zł37 m² 8 864,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (rondo Starzyńskiego), blisko pkp Warszawa zoo, sklepy, zoo Warszawskie. Budynek ogrodzony z własnym podwórkiem. Piwnica, loggia 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

377 000 zł53 m² 7 133,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Parku Praskiego i zoo. Do remontu. Kuchnia widna. W pokojach i przedpokoju na podłodze parkiet. Łazienka widna z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

195 000 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacjnym przy rondzie Starzyńskiego. W dobrym stanie. Kuchnia ciemna, w glazurze i terakocie całe wyposażenie kuchni zostaje (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł64 m² 10 093,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe jednostronne mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Zoo, centrum Handlowe Wileńska, szkoła, basen, odnowione kino Praha, teatr Powszechny, przychodnie zdrowia, szpital, urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł91 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe, widne, słoneczne, umeblowane mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Można wynająć garaż. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

270 000 zł41 m² 6 650,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym budynku, wybudowanym w latach sześćdziesiątych. Budynek na przestrzeni ostatnich 5 lat przeszedł gruntowny remont nastąpiła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przytulna kawalerka na zielonej Pradze Północ. Lokal usytuowany jest w spokojnej okolicy na parterze w 6-piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

238 000 zł25 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na IV piętrze, w bloku z cegły 7-io piętrowm wraz z windą. Miejsca parkingowe przed blokiem, w pobliżu parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra komunikacja.Park. Mieszkanie umeblowane. Polecamy. kontakt : Elżbietaosoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Kaucja: 1 200,00 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

189 000 zł18 m² 10,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam przytulną,zadbaną kawalerkę.panele podłogowe,kasetony,okno balkonowe.Świetna lokalizacja;w pobliżu Rondo Starzyńskiego,15 min do Starego Miasta,w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wszelkie opłaty ponosi wynajmujący. Możliwość zainstalowania internetu, telewizji kablowej i telefonu stacjonarnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka po remoncie, szafa wnekowa, pralka, lodowka, aneks kuchenny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w bloku w Warszawie na ul. Jagiellońskiej 1. Własność wydzielona. Cena za metr kwadratowy 7tyś. Powierzchnia 62m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 650 zł39 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe doskonałej lokalizacji (39m2) vis a vis zoo i Parku Praskiego. usytuowane na 1 pietrze w budynku 7 piętrowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

220 000 zł29 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulna kawalerka trzy lata temu po remoncie, naprzeciwko Parku Praskiego, tuż przy powstającej stacji metra. Kuchnia widna w pełni umeblowana, wyposażona. Łazienka z oknem z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

924 000 zł111 m² 8 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam Mieszkanie o powierzchni 111m2 (po remoncie) w Warszawie (praga Północ). Budynek 5 piętrowy z windą usytuowany w pobliżu Portu Praskiego i Stadionu Narodowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

185 000 zł23 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1955

Kawalerka 23m2 w doskonałym punkcie Warszawy przy Parku Praskim, mieszkanie na parterze, dwustronne - okna z kuchni na ciche podwórko, z pokoju na Park. Wymienione instalacje.