dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jagiellońska

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W sąsiedztwie Portu Praskiego, pomiędzy dwiema stacjami metra - mieszkanie 58 m2 z balkonem. Właściciel wynajmie osobom niepalącym mieszkanie na dłuższy okres czasu, minimum jednego roku. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

915 000 zł110 m² 8 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania czteopokojowe mieszkanie po remoncie. Idealne również na działalność typu biuro, kancelaria, przychodnia, salon kosmetyczny itp. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

350 000 zł53 m² 6 622,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Wysokie, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i łazienką, niedaleko placu Hallera. Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

7 600 zł225 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W świetnej lokalizacji, biuro w dom-u, 8km od Pałacu Kultury (dojazd 15minut). Dom dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z niezależnym wejściem do lokalu handlowego (główna część ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

332 000 zł53 m² 6 281,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie dwupokojowe, wysokie, słoneczne,w pobliżu Parku Praskiego, w zielonej części osiedla. Salon 24 mkw z dwoma oknami ( w tym kratka balkonowa) na zach stronę, sypialnia 12 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Praga-Północ,Warszawa

379 000 zł50 m² 7 534,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Stacja metra wileńska! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy zlokalizowanej w sercu Pragi. Na przeciwko Parku Praskiego, w pobliżu cerkwi. Pokoje ok. 22 i 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

169 000 zł24 m² 6 897,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kupujący bez prowizji. Wynagrodzenie agencji pokrywa strona sprzedająca. Do sprzedaży przytulna kawalerka przy ul. Jagiellońskiej/szanajcy na warszawskiej Pradze. Mieszkanie ciche, z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

360 000 zł58 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzy pokoje z aneksem kuchennym, na podłodze parkiet dębowy, okna plastikowe, dwa balkony, piwnica, możliwość przerobienia na 4 pokoje. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, tramwaj, autobus, skm, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje z osobną widną kuchnią ( kuchnia z jadalnią) plus łazienka z wc. Łączna powierzchnia 58m2. Zlokalizowane w okolicy ul. Jagiellońskiej i ul. Kępnej na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

330 000 zł41 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe na Pradze Północ,w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym,tuż obok Ronda Starzyńskiego,Placu Hallera,Parku Praskiego,Zoo,W niedalekiej odległości do Dworca wileńskiego(galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie dwupokojowe na starej Pradze w przedwojennej kamienicy Wszystkie media miejskie , wysokość 3,40 m Mieszkanie jest ciche,okna (pcv ) od podwórka, na wschód Pokoje pierwotnie przechodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

170 000 zł24 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Duża kawalerka 36,20m z balkonem. 5 min piechotą do Centrum Handlowego Dworzec Wileński, metra, licznych autobusów i tramwajów, rozmaitych pkt usługowych takich jak szkoły, bank, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow.42 m2 przy ul. Jagielońskiej Pradze Północ. Cicha okolica w pobliżu Parku Praskiego i zoo. Bardzo dobra komunikacja miejska z Dzielnicami Warszawy. Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie do remontu, własnościowe, kw w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w okolicy Placu Hallera. Bardzo dobre połączenie do Metra Dworzec Gdański i Ratusz Arsenał. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie dwupokojowe położone w spokojnej okolicy pl. Hallera, w pobliżu Parku Praskiego i zoo, 15-20 min. spacerem na Rynek Starego Miasta. Dobre połączenia z Centrum Warszawy, ok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Duża kawalerka 36,20m. 5 min od Centrum Handlowego Dworzec Wileński. Mieszkanie ciche, okna z pokoju wychodzą na park praski , po gruntownym remoncie, ściany, elektryka, podłogi, nowiutka łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

159 000 zł19 m² 8 448,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka 18,82 m2 na 2 piętrze, w budynku z cegły, z widokiem na Jagiellońską i park zoo - bliskość Parku Praskiego i warszawskiego zoo daje możliwości odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania przestronne, ciche, jednopokojowe mieszkanie w świetnym miejscu komunikacyjnym Pragi Północ, w okolicach Pl. Hallera, w sąsiedztwie Parku Praskiego i Miejskiego Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

169 000 zł19 m² 8 979,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane w świetnym punkcie Starej Pragi, łatwy dojazd do Starówki (15 min spacerkiem przez most śląsko-dąbrowski) i kilka minut do centrum tramwajem oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł32 m² 7 457,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na Pradze- północ ul. Jagiellońska 33m2 , jeden pokój, usytuowane na 5/5p w bloku z lat 50-tych. Budynek po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje wodno- kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi 15 i 20 mkw., z większego jest wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

199 999 zł25 m² 7 999,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W świetnej lokalizacji obok zoo I parku praskiego. 25 M, niska cena za unikalne miejsce. Zamykany szlabanem parking wewnętrzny.Okna na podwórko. Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

1 950 zł75 m² 26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od września lub października ładne, klimatyczne, odnowione mieszkanie na warszawskim Brooklynie , blisko dwóch parków i kina Praha pomieszczenia: duży pokój (24m): 2-osobowe rozkładane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

900 zł32 m² 28,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

206 000 zł25 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kuchnia jest we wnęce Do sprzedania kawalerka 25m, świetna lokalizacja, zielona cicha okolica, w pobliżu zoo i Parku Praskiego. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej - Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

335 000 zł53 m² 6 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie do remontu - dlatego cena jest atrakcyjna.Budynek po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych. Ogrzewanie miejskie, gaz. W 2012 roku planowany remont klatek schodowych. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jedno pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią o pow. 35m2 przy ul. Jagiellońskiej na Pradze Północ blisko zoo. Idealna lokalizacja, blisko ch Wileńska, 10 minut tramwajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

380 000 zł54 m² 6 972,48 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, do metro Gdański 8 min tramwajem, do nowobudowanej stacji Dworzec Wileński 2 przystanki. Pokoje:20, 15 i 8 mkw parkiet dębowy, kuchnia widna 8mkw gl/ter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł72 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Nieopodal ul. Targowa, kijowska, dworzec pkp stadion. W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, szkoły, przedszkola, urzędy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

465 000 zł58 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie w przedwojennej, modernistycznej kamienicy. 7 minut spacerem do Starego Miasta, 250 metrów do Parku Praskiego i nowej stacji metra, zaś 100 metrów do kina. Położone w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

335 000 zł53 m² 6 338,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wysokie,(ok 2.90) dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i łazienką. Trzecie piętro w kamienicy na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej, niedaleko placu Hallera. Budynek jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe 42 m2 słoneczne mieszkanie przy ul.Jagiellońskiej na Pradze Północ usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym bloku. Budynek z końca lat sześćdziesiątych. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane na Pradze Północ,Nowa Praga dogodne komunikacyjnie, ok 100m od Dworca Wileńskiego,Centrum Handlowego Parku Praskiego, zoo, szpitala praskiego, blisko , przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia od maja. 3 pokoje: sypialnia, pokój gościnny + garderoba (możliwość zaaranżowania kącika biurowego), kuchnia + jadalnia, duży przedpokój + balkon. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

229 000 zł32 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1956

Jednopokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 32 m2. Lokal położony jest na parterze 5-piętrowej kamienicy z 1956 roku zlokalizowanej przy ulicy Jagiellońskiej 58 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł64 m² 10 140,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne, urządzone przez architekta, po remoncie, obok basen, kino, puby i piękna okolica Wisły, blisko Stare Miasto, 10 min do centum. Polecam. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Mirosław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

209 000 zł25 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij