dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Głębocka

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

815 000 zł102 m² 7 990,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie w dwupiętrowym budynku zlokalizowanym na osiedlu domków w szeregowej zabudowie,niedaleko ulic Głębockiej i Lewandów.Przynależne miejsce w garazu osiedlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z super ogrodem! Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie z zagospodarowanym ogródkiem i tarasem (ok 150 m2). Rozkład pomieszczeń: salon 28m z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

359 999 zł49 m² 7 346,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się w pobliżu ch Marki i ch Targówek. Na przeciwko szkółka jeździecka i drewniany kościółek. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanek \"okrągła\". Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Targówku (ul. Głębocka ) od zaraz. 3 pokoje umeblowane, z widną kuchnią, łazienką i balkonem. Garaż. Bardzo dobry stan, winda w budynku. Osiedle chronione, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

2 900 zł61 m² 47,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament*** bardzo ładny *** nowocześnie urządzony ***z klimatyzacją, tarasem I ogrodem*** Metraż 61 m2- wysoki parter (poziom I piętra) Salon i sypialnia Kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

402 800 zł53 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

mieszkanie w Parku Lawendów,w pieknej,zielonej,eleganckiej okolicy.Osiedle Winda,domofon,miejsce garazowe+pom.gospodarcze w podziemiach bloku. Piekny taras 19m2. Mieszkanie wykonczone,do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

okolica cicha, spokojna, niska zabudowa, osiedle strzeżone, dobry dojazd do centrum, blisko ch Targówek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

675 282 zł93 m² 7 261,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W cenie: pomieszczenie gospodarcze (3.88 m 2), miejsce garażowe (pod budynkiem). Mieszkanie w stanie deweloperskim, rozkładowe trójstronne. Okna drewniane, na południowy zachód, dwa mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij