dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Egejska

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł65 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje oddzielne o powierzchni 65 m2 z balkonem po generalnym remoncie z miejscem postojowym i opłatami w cenie! Świetna lokalizacja, 2 minuty pieszo przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji przy ul. Egejskiej na warszawskim Mokotowie. W promieniu 100m od bloku jest staw z fontannami, plac zabaw dla dzieci sklep Simply-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z całodobową ochroną na Sadybie. Mieszkanie jest na 5 piętrze, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Salon z balkonem, oddzielna kuchnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

2 500 zł86 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Mokotów-Stegny,ul. Egejska, 3 pokojowe umeblowane i wyposażone w sprzęt agd mieszkanie 86 m2,duża widna kuchnia, 1 p.w 10 p. Balkon,Nowe budownictwo Czynsz 3000 pln,opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł82 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2010 roku z komórką lokatorską i garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ).Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł82 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł82 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł82 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2010 roku z komórką lokatorską i garażem ( garaż nieobowiązkowy płatny dodatkowo 200 pln ).Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2010 roku z komórką lokatorską garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ).Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od września, mokotów Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 52 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Egejskiej. Mieszkanie dostępne jest od września i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję przestronne mieszkanie o powierzchni 54m^2 składające się ze słonecznego salonu, dwóch sypialni, oddzielnej widnej kuchni, łazienki oraz wc. Znajdujące się na osiedlu Stegny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

2 500 zł86 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

410 000 zł57 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż ciche, trzypokojowe mieszkanie na mokotowskich Stegnach o powierzchni 57,1 m2. Położone jest ono na szóstym piętrze piętnastopiętrowego budynku z lat siedemdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł82 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 54m2 usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu przy ul. Egejskiej wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Budynek 5 piętrowy wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł82 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

499 000 zł63 m² 7 921 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3 pokojowe o pow 63 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym niskim bloku, położonym przy ul. Egejskiej na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne, dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł82 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł82 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

511 000 zł64 m² 8 047,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Stegny,ul. Egejska, 4pk, parter, ogródek,dwustronne- wsch-zach , rozkładowe Mieszkanie składa się z 4 pokoi, dwóch przedpokojów , widnej kuchni , łazienki i oddzielnego wc. Miłe i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63 m2 na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 1974 r. przy ulicy Egejskiej na Stegnach. Okna na wschód i zachód. Salon z wyjciem na balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 usytuowane na 1. piętrze 5-piętrowego budynku z 2008 r. przy ulicy Egejskiej na Stegnach. Miejsce postojowe w garażu podziemnym W cenie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

385 000 zł53 m² 7 277,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Poszukiwana lokalizacja na Mokotowie Dolnym - stegny, na terenie spokojnego, zielonego osiedla z bogatą różnorodną infrastrukturą oraz z dobrą komunikacja miejską praktycznie we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

840 000 zł74 m² 11 305,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

***w cenie 2 miejsca parkingowe W garażu podziemnym*** Na sprzedaż wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie w nowoczesnym budynku! Mieszkanie ma powierzchnię 74,3 m2 na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania 40 m2 na dzielnicy Mokotow przy ul. Egejska 17b. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 5/5 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Budynek 5 piętrowy wyposażony w windę, wideodomofony, kamery i ochronę. Lokal zaaranżowany przez architekta, wykończony w wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, piętro 5/5, 2008r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Egejskiej, mokotów. W pobliżu liczne przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

460 000 zł64 m² 7 221,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Bardzo ładnie zaaranżowane, rozkładowe mieszkanie w niskim budynku na Stegnach. Stan techniczny idealny, po generalnym remoncie. Wykończone w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania.