dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Czerniakowska

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

846 000 zł81 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Dwustronne mieszkanie (ponad 80m2) na dolnym Mokotowie w niskim budynku, kameralna lokalizacja. Aktualnie 4 niezależne pokoje, jasna kuchnia, duża loggia z widokiem na zieleń. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

379 000 zł29 m² 12,89 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 31.03.2023! Kawalerka róg Czerniakowskiej i Gagarina- bardzo atrakcyjna lokalizacja! Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni niespełna 30m2 znajdującego się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

588 000 zł38 m² 15 680 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Piękne mieszkanie w sercu Mokotowa na zielonym Czerniakowie. Wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania! Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

779 900 zł56 m² 13 926,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2003 roku na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa oddalone 5 minut spacerem od Parku Łazienki Królewskie. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Wygodne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią idealne na start lub jako inwestycja na wynajem (także na pokoje)! budynek: budynek 15 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Solec,Warszawa

1 149 000 zł57 m² 19 989,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie ,perełkę" w przedwojennej kamienicy przy ulicy Czerniakowskiej 174 na Warszawskim Powiślu! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 775,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu mieszkanie inwestycyjne na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej 34. Powierzchnia lokalu to 37,4 m2, które podzielone zostało na dwa przemyślane mieszkania. Konieczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 775,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu mieszkanie inwestycyjne na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej 34. Powierzchnia lokalu to 37,4 m2, które podzielone zostało na dwa przemyślane mieszkania. Dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

505 000 zł57 m² 8 828,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Chcesz uciec przed inflacją i zabezpieczyć swój kapitał? A może szukasz dla siebie mieszkania z dużymi możliwościami aranżacyjnymi ? To mieszkanie będzie dla Ciebie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł85 m² 13 545,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Piękne, jasne mieszkanie na poddaszu przy Łazienkach Królewskich. Mieszkanie składa się z dużej otwartej przestrzeni (na której znajdują się salon, jadalnia i otwarta kuchnia), 5 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

520 000 zł57 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

520 000 zł57 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Ujazdów,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 38m2 na 7 piętrze ( dwie windy) przy ul. Czerniakowskiej, składające się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni , łazienki i przedpokoju. Klatki schodowe oraz otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł56 m² 14 821,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie do wprowadzenia 10 min spacerem Łazienki Park Budynek z 2003 r, cegła Ciche, wszystkie okna wychodzą na wewnętrzne podwórko gdzie również mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

537 735 zł57 m² 9 400,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

853 120 zł55 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy 55 metrowe mieszkanie z 28 metrowym ogrodem w nowoczesnej inwestycji i bezpiecznej okolicy na Mokotowie przy ul.Zwierzynieckiej 8D Inwestycja w otoczeniu natury i zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

610 000 zł59 m² 10 374,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie przy Czerniakowskiej na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze 10-piętrowego budynku z lat siedemdziesiątych. W skład mieszkania o pow. 58,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

537 500 zł57 m² 9 396,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 28m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na zielonym Powiślu, skąd możemy dojechać dogodnie w każde miejsce Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

400 000 zł37 m² 10 695,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

ul. Czerniakowska 34 Warszawa Dwupokojowe mieszkanie na X piętrze, w budynku z lat 60' w dzielnicy Mokotów na osiedlu Sielce. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z Loggią na Powiślu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z: - przestronnego Salonu - Kuchni w Aneksie - Sypialni - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

598 000 zł38 m² 15 946,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Powiślu, okolice ulicy Czerniakowskiej i Górnośląskiej. Dwa oddzielne pokoje; słoneczne str. południowa; z kuchnią bez okna i z łazienką. W okolicy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

779 000 zł71 m² 10 910,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 5 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,4mkw znajdujące się na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 020 000 zł62 m² 14 011 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie w doskonałej lokalizacji w drugiej linii zabudowy, ulica Czerniakowska opis Apartament wykończony w wysokim standardzie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

895 000 zł68 m² 13 130,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jednostronne mieszkanie o powierzchni 68,16 m2 z szerokim miejscem postojowym oraz niezwykle funkcjonalnym układem w nowoczesnej inwestycji i bezpiecznej warszawskiej dzielnicy - Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Lokal o powierzchni 124 m2 składający się pokoju dziennego, aneksu kuchennego, hallu, komunikacji, wc, dwóch łazienek, dwóch sypialni, garderoby i dużego tarasu. Standard Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

434 900 zł28 m² 15 532,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Bezpośrednia sprzedaż! *** Okazja - sprzedam bezpośrednio przytulną i wyposażoną kawalerkę. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie i nadaje się do wprowadzenia od razu. Urządzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

480 000 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Górnym Mokotowie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji - na granicy Śródmieścia i Mokotowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

590 000 zł45 m² 13 199,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie na 1-piętrze kamienicy z 1958r. w doskonałej lokalizacji w pobliżu Parku Łazienki Królewskie. Bardzo dobry rozkład mieszkania, które jest dwustronne, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odnowione 2 pok kuchnia Balkon piwnica przyst mza. Zwierzaki ,paenie ok od zaraz tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Ujazdów,Warszawa

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze budynku z 1972 r., otoczonego zielenią. Rozkładowe, dwustronne (wschód/zachód), z balkonem. Mieszkanie jest do remontu. Do Łazienek Królewskich - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

779 000 zł71 m² 10 910,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

764 000 zł59 m² 12 971,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu z 2007 o wysokim standardzie wykończenia zlokalizowane na Warszawkim Mokotowie, czerniakowie. Atuty: - portiernia i ochronna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

539 000 zł48 m² 11 182,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m2 w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Mokotów. Mieszkanie dostępne od zaraz! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odnowione 39 m, 2 pok kuchnia balkon,Przystanek mza ,zwierzaki,palenieok.vis a vis AGORA GW. Od Zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Mieszkanie 36,20 m2 z miejscem postojowym oraz niezwykle funkcjonalnym układem w nowoczesnej inwestycji i bezpiecznej warszawskiej dzielnicy - Mokotów przy ul.Zwierzynieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

997 450 zł62 m² 16 140 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż w świetnym punkcie komunikacyjnym stolicy, na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość, o powierzchni 61,8 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym (20,8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Czerniakowska

Sadyba,Warszawa

850 000 zł64 m² 13 281 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedazy 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej 52 Mieszkanie: calkowita powierzchnia uzytkowa wynosi 64 m2, składa się z: salonu o pow.18m2, pokoju o pow.11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

420 000 zł37 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie.Salon z balkonem, kuchnia w prześwicie (możliwość otwarcia na pokój), oddzielna sypialnia, łazienka z wanną. Lokal do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 070 000 zł62 m² 17 313,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij