dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Chełmżyńska

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

324 195 zł50 m² 6 461 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin realizacji: II kwartał 2021 Liczba pokoi: 3 Cena: 324 195,00 pln Powierzchnia: 50,18 m2 Piętro: 1 Osiedle jest nnowoczesnym osiedlem położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

211 969 zł26 m² 8 306 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

324 195 zł50 m² 6 461 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

324 195 zł50 m² 6 461 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

211 969 zł26 m² 8 306 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

272 596 zł35 m² 7 784 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

211 969 zł26 m² 8 306 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

272 596 zł35 m² 7 784 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

280 000 zł34 m² 8 175,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Przed Państwem atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na warszawskim Rembertowie tuż na granicy Ząbek. Lokum usytuowane na 3. piętrze w 5-piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji! opis nieruchomości Przed Państwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

204 564 zł32 m² 6 359 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin realizacji: II kwartał 2020 Liczba pokoi: 2 Cena: 204 564,00 pln pln Powierzchnia: 32,17 m2 Piętro: 5 Osiedle jest nnowoczesnym osiedlem położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

187 298 zł33 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin realizacji: IV kwartał 2018 Liczba pokoi: 2 cena: 187 297,50 pln Cena mkw: 5 650,00 pln Powierzchnia 33,15 m2 Piętro: 1 Osiedle jest nnowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

275 195 zł49 m² 5 596 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin realizacji: II kwartał 2020 Liczba pokoi: 3 Cena: 275 195,00 pln Powierzchnia: 49,18 m2 Piętro: 1 Osiedle jest nnowoczesnym osiedlem położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

208 309 zł35 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

208 309 zł35 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

163 136 zł25 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

212 839 zł35 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzne biuro dewelopera prezentuje nowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze znajdujące się w nowo budowanej inwestycji Potrzebujesz komfortowego mieszkania za przyzwoitą cenę? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Stary Rembertów,Warszawa

208 309 zł35 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Stary Rembertów,Warszawa

208 309 zł35 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

408 099 zł72 m² 5 649,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Projekt jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Największą ambicją było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

269 382 zł53 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji w sąsiedztwie lasu rembertowskiego. Mieści się na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie ma 53 m2. Układ pomieszczeń (wielkości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

172 592 zł26 m² 6 549,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji w sąsiedztwie lasu rembertowskiego. Mieści się na 4 pietrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie ma 26 m2. Układ pomieszczeń (wielkości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

311 992 zł53 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

254 072 zł45 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji w sąsiedztwie lasu rembertowskiego. Mieści się na 5 pietrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie ma 45 m2. Układ pomieszczeń (wielkości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

165 249 zł24 m² 6 750,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez podatku, odbiór techniczny mieszkania gratis. Projekt jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

168 912 zł24 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji w sąsiedztwie lasu rembertowskiego. Mieści się na 1 pietrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie ma 24 m2. Układ pomieszczeń (wielkości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

272 023 zł53 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

286 608 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

393 653 zł72 m² 5 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji w sąsiedztwie lasu rembertowskiego. Mieści się na 2 pietrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie ma 72 m2. Układ pomieszczeń (wielkości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

418 934 zł72 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji w sąsiedztwie lasu rembertowskiego. Mieści się na 5 pietrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie ma 72 m2. Układ pomieszczeń (wielkości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Białołęka,Warszawa

294 000 zł60 m² 4 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera, wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc. Trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycję jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Białołęka,Warszawa

268 800 zł52 m² 5 169 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera, wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie idealnie nadaje się p do zamieszkania (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Białołęka,Warszawa

247 900 zł45 m² 5 509 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera, wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Białołęka,Warszawa

379 946 zł79 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/4