dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Chełmżyńska

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

2 492 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, nigdy nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie w Rembertowie z 2 miejscami parkingowymi w garażu. Dostępne od zaraz. Mieszkanie na parterze (z ogródkiem) w budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

554 000 zł57 m² 9 774 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł109 m² 11 431 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 109,35 m2, położony w Warszawie przy ul. Chełmżyńskiej, na zbiegu dzielnic Gocławek, wawer, rembertów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

591 032 zł57 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny budynek na Rembertowie przy ulicy Chełmżyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 56,83 m2 znajduje się na najwyższym piętrze w pięciopiętrowym budynku. Nieruchomość posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Kawęczyn-Wygoda,Warszawa

579 000 zł57 m² 10 218,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość inwestycji Park Leśny Rembertów! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położna na 5 piętrze w nowo oddanym budynku stanowiącym część inwestycji Park Leśny Rembertów przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

473 252 zł38 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

526 187 zł53 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

360 031 zł27 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

635 000 zł59 m² 10 762,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 2 x sypialnia, - łazienka, - garderoba, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

591 032 zł57 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Kawęczyn-Wygoda,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy ul. Chełmżyńskiej na granicy Rembertowa, ząbek i Targówka. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

471 336 zł38 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

436 943 zł35 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc, niskie opłaty notarialne, bezpośrednio od dewelopera! W tej inwestycji dostępne są mieszkania jednopokojowe od 13300 zł./M2 DWUPOKOJOWE OD 12300 ZŁ./M2 TRZYPOKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

579 666 zł57 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

360 031 zł27 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

523 516 zł53 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Kawęczyn-Wygoda,Warszawa

589 000 zł57 m² 10 395,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 610,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie 47m2 w bardzo dobrej lokalizacji, które nie wymaga nakładów finansowych (ewentualne odświeżenie ścian). Budynek z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

533 638 zł57 m² 9 391,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

590 616 zł57 m² 10 394,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

561 132 zł57 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 56,68 m2 >numer E2-51 >pokoje 3 >piętro: 4 >cena 561 132 zł >cena za 1 m2 - 9 900 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2 >sypilania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

552 630 zł57 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 56,68 m2 >numer E2-15 >pokoje 3 >piętro: 1 >cena 552 630 zł >cena za 1 m2 - 9 750 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2 >sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

563 900 zł57 m² 9 948,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 56,68 m2 >numer E2-63 >pokoje 3 >piętro: 5 >cena 563 966 zł >cena za 1 m2 - 9 950 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2 >sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

553 507 zł57 m² 9 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 56,77 m2 >numer E2-14 >pokoje 3 >piętro: 1 >cena 553 507 zł >cena za 1 m2 - 9 750 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2 >sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

563 966 zł57 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

499 000 zł53 m² 9 450,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyjątowe dwupokojowe mieszkanie w Rembertowie informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż z rynku wtórnego, o powierzchni 52,80 m2. Typ 2 pokoje. Znajduje się na 2 piętrze, w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

575 300 zł67 m² 8 649,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dostępne kilkadziesiąt mieszkań w tej inwestycji. Stan deweloperski. Bez podatku pcc. Charakterystyka >metraż 66,51 m2 >pokoje 4 >piętro: 5 >cena 575 311 zł >cena za 1 m2 - 8650 zł >termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

559 184 zł57 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 56,77 m2 >numer E2-38 >pokoje 3 >piętro: 3 >cena 559 184 zł >cena za 1 m2 - 9 850 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2 >sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

606 476 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 56,68 m2 >numer E2-4 >pokoje 3 >piętro: 0 (parter) >cena 606 476 zł >cena za 1 m2 - 10 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

532 100 zł63 m² 8 498,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 62,61 m2 >numer E1-9 >pokoje 3 >piętro: 0 (parter) >cena 532 185 zł >cena za 1 m2 - 8 500 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 27,24 m2 >sypialnia 10,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

447 084 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 45,16 m2 >numer E1-59 >pokoje 2 >piętro: 5 >cena 447 084 zł >cena za 1 m2 - 9 900 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 23,86 m2 >sypialnia 12,18 m2 >łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

532 185 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

555 464 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 56,68 m2 >numer E2-27 >pokoje 3 >piętro: 2 >cena 555 464 zł >cena za 1 m2 - 9 800 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 23,82 m2 >sypialnia 9,16 m2 >sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

532 185 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 62,61 m2 >numer E2-9 >pokoje 3 >piętro: 0 (parter) >cena 532 185 zł >cena za 1 m2 - 8 500 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 27,24 m2 >sypialnia 10,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

432 280 zł40 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 40,4 m2 >numer E1-11 >pokoje 2 >piętro: 0 (parter) >cena 432 280 zł >cena za 1 m2 - 10 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 20,03 m2 >sypialnia 12,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

558 298 zł57 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 56,68 m2 >numer E2-39 >pokoje 3 >piętro: 3 >cena 558 298 zł >cena za 1 m2 - 9 850 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 23,82 m2 >sypialnia 9,16 m2 >sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

432 280 zł40 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 40,40 m2 >numer E1-11 >pokoje 2 >piętro: 0 (parter) >cena 432 280 zł >cena za 1 m2 - 10 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 20,03 m2 >sypialnia 12,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

432 200 zł40 m² 10 698 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

550 669 zł57 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 56,77 m2 >numer E1-4 >pokoje 3 >piętro: 0 (parter) >cena 550 669 zł >cena za 1 m2 - 9 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

562 023 zł57 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 56,77 m2 >numer E2-50 >pokoje 3 >piętro: 3 >cena562 023 zł >cena za 1 m2 - 9 900 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2 >sypialnia.