dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Bluszczańska

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł91 m² 21 844,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,10 m2 położone na drugim, ostatnim piętrze w apartamentowcu z 2018 roku, na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Sielce,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zamieszkania w wyjątkowej, trzypokojowej nieruchomość emanującej przestronnością tworząc idealne połączenie funkcjonalności i komfortu. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 67m2, parter/2 z windą, w budynku z 2011r. przy ul. Bluszczańskiej, mokotów Siekierki. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 422 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

All in One Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży pięknego, słonecznecznego i przestronnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego Mokotów/ Siekierki. Mieszkanie mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

5 000 zł67 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 67m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2014r. przy ul. Bluszczańskiej, mokotów Siekierki. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 5000 zł + 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

951 900 zł56 m² 16 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Czerniakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Sielce,Warszawa

1 075 000 zł61 m² 17 622,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

**oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze** Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej 2/3-pokojowej w pełni umeblowanej nieruchomości, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 850 zł71 m² 68,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz cichego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu? Czy ważne są dla Ciebie wszelkiego rodzaju schowki, szafy, miejsca, abyś łatwo utrzymał/a porządek? Czy poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój i zieleń; a to wszystko zaledwie 10 minut jazdy samochodem do Centrum miasta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard wykończenia. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

951 900 zł56 m² 16 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Sielce,Warszawa

1 100 000 zł61 m² 18 032,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

**oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze** Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej 3-pokojowej w pełni umeblowanej nieruchomości, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 078 920 zł67 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie (2 pokoje + garderoba z oknem (dobre na gabinecik/miejsce do pracy)) o powierzchni 66,6 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w budynku 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł49 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 49M2, dla singla lub pary, bluszczańska, mokotów budynek: kameralny, dwupiętrowy apartamentowiec z 2020 r. przy ul. Bluszczańskiej, usytuowany na cichym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 078 920 zł67 m² 16 103,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Opis mieszkania: - duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (jasna kuchnia), - nowe sprzęty agd - zmywarka, lodówka., pralka, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

1 078 920 zł67 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z dużymi, pięknymi drewnianymi oknami, z widokiem na drzewa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

610 000 zł35 m² 17 408,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną kawalerkę zlokalizowaną na warszawskim Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie o powierzchni 35,04 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości spacer wirtualny: przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

800 000 zł45 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż piękne, świetnie doświetlone mieszkanie położone na wysokim parterze trzypiętrowego budynku. Zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu z ochroną, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w malowniczej części warszawskiego Mokotowa. Mieszkanie o powierzchni 66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji, szybko znajdziemy mieszkanie dopasowane do państwa potrzeb. Kupując z nami zyskujesz bezpieczeństwo i pewność. Zabezpieczamy transakcje! W obrębie Mokotów-Siekierki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

970 000 zł56 m² 17 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwustronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w zielonej okolicy na Siekierkach! Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 56 m2, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

1 079 000 zł67 m² 16 201,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 154 000 zł67 m² 17 327,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6m2, usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2014 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie o powierzchni 66.6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł72 m² 16 553,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż efektowny apartament z wielkim ogrodem/tarasem na dachu budynku. Ta wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest w apartamentowcu River House przy ul. Bluszczańskiej. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Nieruchomość ma 36 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł46 m² 17 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wygodne, ciche i słoneczne blisko Centrum. Miejsce postojowe i komórka w cienie mieszkania! Do sprzedania słoneczne, ciche, wygodne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,47 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

1 319 000 zł102 m² 12 933,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestawiam 4- pokojowe mieszkanie z 2 obszernymi tarami z widokiem na zieleń w świetnej lokalizacji. Lokal idealnie nadaje się dla rodziny lub zakup inwestycyjny pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

725 000 zł51 m² 14 215,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe bardzo funkcjonalne i ciche mieszkanie o powierzchni 51 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Bluszczańskiej na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

790 000 zł45 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. Przestronny, jasny i cichy 2-pokojowy apartament 45m2 z ogrodem o powierzchni 123m2, położony na osiedlu zamkniętym z ochroną. Pomysłowo zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł67 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na Mokotowie - przy ulicy Bluszczańskiej! mieszkanie Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, posiada 66,14m2 powierzchni oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie Z ogrodem | wiślany mokotów | W pełni urządzone Prezentujemy Państwu niepowtarzalne i przestronne blisko 44-metrowe mieszkanie z ogrodem w zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł66 m² 13 592,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,14 m2 położone na Mokotowie - przy ulicy Bluszczańskiej! mieszkanie Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, posiada 66,14m2 powierzchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w wybudowanym bloku (z 2018r) przy ulicy Bluszczańskiej (siekierki, mokotów). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwa metry nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 899,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z ogrodem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, rzeka. Teren zamknięty. Mieszkanie o powierzchni 67,99 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 240 934 zł165 m² 19 656,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z tarasem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, rzeka. Teren zamknięty. Mieszkanie o powierzchni 164,88 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

732 980 zł44 m² 16 605,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z ogrodem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, rzeka. Teren zamknięty. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 320 000 zł74 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu "bartycka III Residence". Jest to kameralne, bardzo zadbane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 169 000 zł68 m² 17 191,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, urządzone mieszkanie - dostępne od zaraz. Chcesz zobaczyć czy urządzenie Ci odpowiada? Zapraszam na spotkanie. W tym mieszkaniu znajdziesz: - wygodny salon z aneksem i balkonem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 830,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w promocji z rabatem o 50 000 zł. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, 66 m2, piętro 2/6 z windą w budynku z 2002 r. przy ul. Bluszczańskiej, mokotów. Idealne dla rodziny. Cena: 2900 zł + 900 zł czynsz administracyjny.