dowolna

Mieszkania Warszawa Targówek

462 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

462 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Targówek,Warszawa

530 000 zł39 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 38,76 m wraz z przynależnym ogródkiem około 13 m . Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

1 399 000 zł84 m² 16 654,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie (84 m ) na osiedlu Wilno - gotowe do zamieszkania od zaraz! Bez prowizji! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

802 130 zł75 m² 10 752,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej o 3-piętrowej zabudowie. Inwestycja znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Zacisze,Warszawa

1 199 000 zł70 m² 17 082,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,16 m , zlokalizowane na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Zacisze Wilno przy ul. Wiernej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Elsnerów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 018,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz przytulnego, jasnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie: ul. Ponarska, targówek, warszawa Rok budynku: 2014 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Krasiczyńskiej 10 na warszawskim Bródnie (dzielnica Targówek). To doskonała propozycja dla singla, pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Nowe Bródno,Warszawa

1 618 zł54 m² 29,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia połowa klimatycznego, przestronnego 2 pokojowego mieszkania (53,5 m2) na Górnym Mokotowie. Mieszkanie mieści się w najładniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

669 000 zł41 m² 16 317,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Sprzedaje właściciel bez żadnego pośrednictwa. Lokalizacja cicha i spokojna, blisko sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ponarska

Elsnerów,Warszawa

729 000 zł42 m² 17 566,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz przytulnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

825 000 zł64 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Warszawa, targówek Mieszkaniowy, ul. Złotopolska Metro Trocka 200 m Autobus 150 m Bardzo ustawne, widne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem. Zadbany, ogrodzony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

699 999 zł54 m² 12 996,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

649 836 zł45 m² 14 440,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 549,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe dwupokojowe mieszkania o pow. 37,64 m2 w budynku z 1968 r. Do wprowadzenia, nie wymaga nakładów. Pokoje usytuowane w kierunku południowym, co zapewnia nasłonecznienie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

2 489 zł32 m² 77,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu dostępne od zaraz. Mieszkanie na 1 piętrze (z windą) w nowym budynku położonym przy ulicy Głębockiej 113 (warszawa Targówek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

887 556 zł60 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Targówek-Bródno ul. Suwalska 5 > stacja metra Bródno 300 m od klatki > przystanki autobusowe 200 m > tramwaje 300 m > bezpośrednio obok budynku Biedronka, bazarek 500 m, kościół 500 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

749 857 zł50 m² 14 997,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

400 000 zł26 m² 15 509,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyspowa. Na powierzchnie mieszkania składa się: -pokój dzienny, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

790 000 zł43 m² 18 372 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 (+10.41m2 taras) znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

970 000 zł80 m² 12 049,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkania 4 pokojowe o powierzchni 80,5 m , usytuowane na 12. piętrze w bloku z 1978 roku zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej, na Targówku Mieszkaniowym. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

585 000 zł53 m² 11 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m 2 zlokalizowane przy ul. Ogińskiego 9 na warszawskim Targówku. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w budynku z 1973.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza. W budynku 2 windy. Mieszkanie w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

950 000 zł59 m² 15 993,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 59,4 m | ul. Rembielińska, targówek | nad Galerią Renova Na sprzedaż eleganckie, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

669 000 zł41 m² 16 317,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

635 000 zł53 m² 11 913,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Cenisz sobie życie w mieście, sprawną komunikację i dostęp do wszelkich udogodnień? Szukasz idealnego mieszkania dla siebie i rodziny, a może planujesz zakup inwestycyjny? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spójni

Targówek,Warszawa

1 690 000 zł119 m² 14 201,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż w spokojnej i zielonej okolicy na Targówku Nieruchomość znajduje się w kameralnym otoczeniu, idealnym dla osób szukających spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 152 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokoje o powierzchni 37,38 m2. Świetna lokalizacja: metro, niski czynsz. Dodatkowo jest możliwość korzystania z piwnicy. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia; - salon; - kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

840 000 zł47 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowiec inwestycyjny | 2-pak | 2pak | 2x kawalerka na 1 księdze wieczystej Bezpośrednio. Bez prowizji. Oferta dotyczy zakupu mieszkania 47m2, podzielonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Targówek ul. Ponarska, os. Wilno - mieszkanie 44 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duża loggia - mieszkanie bardzo zadbane - klimatyzacja Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 44 m2 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

600 000 zł54 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy narożne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3m2, zlokalizowane przy ul. Kleofasa Ogińskiego na Targówku. Jest to idealna nieruchomość inwestycyjną, dla pary lub rodziny 2+1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 852 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, kilka minut pieszo od wejścia do metra Kondratowicza. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Targówek,Warszawa

449 000 zł29 m² 15 482,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

29 m | 1. piętro | parking za szlabanem | Metro Bródno | Toruńska 78 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Toruńskiej 78 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego 24 na warszawskim Targówku (bródno). Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

669 000 zł52 m² 12 816,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52,16 m , położonego na wysokim parterze kameralnej kamienicy z 1936 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, targówek - Bródno, ul. Aleksandra Kowalskiego 1 Metraż: 60 m + komórka lokatorska ok. 10 m Piętro: 10/12 (2 windy) Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

979 000 zł60 m² 16 453,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

2 170 zł39 m² 55,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie z miejscem postojowym, położone w spokojnej części Targówka przy ul. Wyspowej 6 (zacisze). Nieruchomość: lokal znajduje się na 2.