dowolna

Mieszkania Warszawa Targówek

462 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

462 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 1. piętrze usytuowanego na zamkniętym osiedlu, przy ul.św. Wincentego, na Targówku. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

1 289 000 zł108 m² 11 924,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Podwyższony standard budynku S8 Wykończenie wnętrza dostępne w ofercie Projekt wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną bryłą, która harmonizuje z zabudową okolicy. To architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

3 900 zł61 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem na ul. Turmonckiej 12 (targówek) dostępne od 1 czerwca. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na parterze. Ekspozycja okien jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

500 000 zł46 m² 10 893,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje przy metrze Trocka | loggia | do remontu | gotówka Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone przy ul. Zamiejskiej 9 na warszawskim Targówku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

944 000 zł59 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwustronne mieszkanie na Targówku w apartamentowcu (czerwona cegła) z 2007 roku na zamkniętym osiedlu (strzeżonym) 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Św. Wincentego składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie położone na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno, przy ul. Żuromińskiej. Blok z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

657 000 zł47 m² 13 978,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Suwalskiej 32 na Bródnie. Na powierzchnię mieszkania 47 m2 składają się: salon z kuchnią (22 m2) - 2 Sypialnie (8,90 m2 i 6,50 m2) - Łazienka (3,80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

1 730 zł19 m² 91,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładne, wysokie studio przy ul. Kołowa 54 w Warszawie. -Nieruchomość- powierzchnia 19,49 m2. Parter. Kamienica po generalnym remoncie. -Lokalizacja- w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

509 000 zł42 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego na Targówku. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

349 000 zł26 m² 13 579,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 25,7 m Warszawa Targówek (bródno) ul. Piotra Wysockiego 24 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Targówek (bródno), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

1 450 zł14 m² 103,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładne, wysokie studio w kamienicy przy ul. Kołowa 54 na warszawskim Targówku. -Nieruchomość- lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż jasne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 plus piwnica ok.2 m2, do Metra Bródno jedynie 200 m. Podstawowe informacje: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

777 777 zł47 m² 16 548,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawskiego Bródna, przy ul. Chodeckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

607 000 zł41 m² 14 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 238,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w stanie deweloperskim po remoncie instalacji elektrycznej, na 1 piętrze. Rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią, dużo miejsca do przechowywania. Do mieszkania przynależy piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

651 627 zł43 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W architekturze najtrudniej o umiar. Inwestycja na Bródnie to odpowiedź na potrzeby osób, które od miejskiego zgiełku wolą kameralną skalę i bliskość natury, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

525 000 zł41 m² 12 867,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie (targówek), przy ul. Ogińskiego. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: -dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korzystna

Targówek,Warszawa

830 000 zł74 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Korzystnej 25 mieszczące się na drugim z trzech pięter budynku z 1979 roku, w którym znajduje się 5 mieszkań. Na powierzchni 74,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 159 000 zł67 m² 17 394,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,63 m , położone na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Nowy Targówek, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

889 000 zł60 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1991 roku zlokalizowane na Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - pokój dla dziecka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno przy ul. Wacława Tokarza. Z okien rozlega się wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Targówek Mieszkaniowy- ul. Zamiejska 15, doskonała lokalizacja! przy wejściu do stacji metra Trocka piętro 10 z 13 loggia 47 m2 do odświeżenia lub remontu 2 pokoje oddzielna widna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

607 000 zł41 m² 14 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

939 000 zł60 m² 15 520,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dobrym układzie. W pełni wyposażone w meble. Każdy pokój z rozkładaną kanapą, stołem i szafami. W salonie balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 880 000 zł101 m² 18 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj blisko Parku gdzie obfitość zieleni powita Cie na każdym letnim spacerze a metro czy tramwaj dowiozą Ciebie i Twoich bliskich w dowolną część miasta bez korków! Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą | Warszawa, ul. Głębocka 94 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palestyńska

Targówek,Warszawa

950 000 zł63 m² 15 127,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje z klimatyzacją i balkonem | 63 m | Targówek | blisko Parku Bródnowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 62,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie rozkładowe do generalnego remontu, tylko okna (pcv) są po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 377,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,41 m , położone na 10. piętrze budynku z 2008 roku przy ul. Rembielińskiej w Warszawie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 273,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Najlepsze mieszkanie 3 pokojowe w tym metrażu. Do sprzedaży 3 pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o pow. 47,9 m2 na 10 piętrze /10p przy ul. Wyszogrodzkiej na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Targówek,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokoje | 38 m | Targówek | funkcjonalny układ + świetna lokalizacja, garaż podziemny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,91 m położone na warszawskim Targówku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

580 000 zł48 m² 11 958,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Żuromińskiej. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 48,5 m liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Bródno Podgrodzie,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eng & ru belov Ogłoszenie wynajmu mieszkania - ul. Malborska 3 metro: kondratowicza Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , z dodatkową loggią (ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

669 000 zł41 m² 16 317,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne