dowolna

Mieszkania Warszawa Targówek

461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

461 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja Dwustronne mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych bez windy. Pełen słońca salon z wyjściem na balkon, dwie przytulne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza. W budynku 2 windy. Mieszkanie w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

580 000 zł41 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Targówek - Ul. Syrokomli Cena: 580 000pln - Możliwy zakup na kredyt Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie o powierzchni 41m2, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie jest stworzone na pierwszy własny adres. Dla osoby lub pary, która chce przestać wynajmować i wejść na swoje bez wielkiego remontu i bez miesięcy planowania. Mieszkanie 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Targówek,Warszawa

812 000 zł55 m² 14 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej. Osiedle strzeżone całodobowo, monitoring zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno przy ul. Wacława Tokarza. Z okien rozlega się wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawski Świt

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w Warszawa, w dzielnicy Targówek, przy ul. Warszawski Świt. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

576 000 zł35 m² 16 457,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z 2001 roku zlokalizowana na targówku/zacisze. Cicha i zielona okolica. Blisko las. Osiedle zamknięte, strzeżone, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

979 000 zł80 m² 12 161,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkania 4 pokojowe o powierzchni 80,5 m , usytuowane na 12. piętrze w bloku z 1978 roku zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej, na Targówku Mieszkaniowym. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

1 143 000 zł69 m² 16 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English version below Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się we wtorek 14/04/26 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

633 000 zł41 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

559 000 zł47 m² 11 919 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Digital Broker prezentuje do sprzedaży mieszkanie (46,9 m2) do generalnego remontu, przy ul. Turmonckiej 12 na warszawskim Targówku. Budynek 10 piętrowy z wilkiej płyty z 1972 roku. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

887 556 zł60 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

1 180 000 zł74 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio od właściciela 3-pokojowe mieszkanie, duży balkon, osiedle tivoli obok stacja metro kondratowicza, 2 łazienki jedna z wanną, druga z prysznicem, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie położone na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno, przy ul. Żuromińskiej. Blok z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

535 000 zł46 m² 11 530,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnie rozplanowanego, dwupokojowego mieszkania położonego na Bródnie, w sąsiedztwie Lasu Bródnowskiego. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 55 m | balkon | 2 miejsca parkingowe | Rezydencja Liwska Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Rezydencja Liwska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Targówek, osiedle Warszawski Świt. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 399 839 zł130 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Targówek - Bródno Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

[rezerwacja] Szukasz mieszkania, które łączy ustawność trzech pokoi z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą pod ręką? To propozycja idealna dla młodej pary lub rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

649 836 zł45 m² 14 440,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 607,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bródnie przy ulicy Bazyliańskiej 18 tuż przy stacji metra Bródno. Zlokalizowane jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

569 000 zł42 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4m2 Mieszkanie mieści się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Lokal składa się z: -pokoju o powierzchni 13,2m2 -pokoju-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

790 000 zł43 m² 18 467 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 (+10.41m2 taras) znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

669 000 zł41 m² 16 317,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

640 000 zł58 m² 10 940,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 58,5 m2, położone na 8-piętrze w 10-piętrowym budynku, zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego. Mieszkanie 600-700m od Metra Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

699 999 zł54 m² 12 996,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 41 m2, rozkładowe, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, sporym balkonem oraz piwnicą. Zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku na Bródnie, przy ul. Syrokomli, dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam, przestronne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,60 m2 na ul. Św. Wincentego oś. Zielone Zacisze - 5 minut pieszo, do stacji Metro Kondratowicza. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bródno,Warszawa

4 100 zł73 m² 56,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 73m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Malborskiej, targówek Bródno. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4100zł + 740 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

796 803 zł60 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 3-pokojowe mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

629 000 zł45 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym) i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 Sławomir - 690 ->066 ->533 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o metrażu 41.81 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

638 784 zł44 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Sławomir - 690 ->066 ->533 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na.