dowolna

Mieszkania Warszawa Targówek

457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

457 ogłoszeń

1 100 000 zł67 m² 16 417,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 5. piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Turmonckiej, w sercu warszawskiego Bródna. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł60,81 m² 14 554 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł155,07 m² 11 478,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż w spokojnej i zielonej okolicy na Targówku Nieruchomość znajduje się w kameralnym otoczeniu, idealnym dla osób szukających spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł64,70 m² 51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Rembielińskiej 5 min od stacji metra M2 Bródno. Przestronne i słoneczne z oszklonym balkonem. Łazienka z kabiną prysznicową i wanną. Opłaty: 3300 czynsz najmu 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 399 000 zł84 m² 16 654,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie (84 m ) na osiedlu Wilno - gotowe do zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł70,10 m² 12 981,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na drugim piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Targówka. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,50 m² 12 825,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,5 m , położone przy ul. Suwalskiej na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37,30 m² 11 796,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią przy Parku Bródnowskim. Centrum Bródna, dzielnica Targówek ulica Wyszogrodzka. Powierzchnia 37,3 m2, 2 pokojowe z przepięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,10 m² 14 958,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metra Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł32,40 m² 15 925,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Tokarza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł82,15 m² 19 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny idealna propozycja m.in. dla rodziców dziecka rozpoczynającego studia w Warszawie. Jeden z lokali może służyć jako mieszkanie dla dziecka,.

Szczegóły ogłoszenia

889 680 zł66 m² 13 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie ul. Turmoncka Targówek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość W mieszkaniu na 66m2 znajdują się trzy pokoje ( salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 051 515 zł77,89 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 054 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł53,71 m² 15 639,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47,12 m² 78,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Szukasz idealnego balansu między miejskim życiem a domowym spokojem? Mamy przyjemność zaprezentować jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,19 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44,70 m² 14 093,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m przy ul. Suwalskiej 36D w Warszawie, położone na wysokim parterze w budynku z 2000 roku, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł42,50 m² 13 129,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4m2 Mieszkanie mieści się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Lokal składa się z: -pokoju o powierzchni 13,2m2 -pokoju-.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł59 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

850 722 zł59,91 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 033, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińska 6 o powierzchni 31 m2, znajdujące się na 5 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,80 m² 11 496,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz idealnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci na lokalizacji, w której wszystko, co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 000 zł50,22 m² 16 029,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku, będącym częścią prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł59,60 m² 15 755,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz klimatycznego mieszkania urządzonego w przytulnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na szóstym piętrze budynku przy ul. Toruńskiej 74 (nieopodal stacji metra Bródno) Lokal znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 205 zł82,29 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 051 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 082 783 zł72,67 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 049 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł62 m² 18 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4 - pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,4m2 bardzo blisko Metro Bródno (5 minut na piechotę). Budynek wybudowany w 2016r znajdujący się na kameralnym osiedlu tuż przy wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,10 m² 10 671,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Targówek. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Targówek - Bródno. Do metra "bródno" dojedziemy w pięć.

Szczegóły ogłoszenia

634 740 zł42,60 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 017, balkon: 6,20.