dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Stokłosy

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

590 000 zł58 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie : Bardzo funkcjonalny układ 3 pokojowego mieszkania z dużą loggią. Salon (28m) i jedna sypialnia (10,55m) -okna na wschód, kuchnia (6m) i druga sypialnia9m) na zachód. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio 35 mkw Z balkonem; przy stacji Metro-Stokłosy. Pokój wyposażony w sofę, stolik kawowy, komodę, szafkę rtv, aneks kuchenny kompletnie wyposażony m.in w kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z ochroną na Ursynowie, tuż przy stacji metra Stokłosy. Apartament składa się z salonu z kuchnią 35m2, sypialni 12m2 i łazienki 4,4m2. Loggia 6 m2. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Stokłosy,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55 m2, 3 pokojowe z oddzielną widną kuchnia, w pełni umeblowane na wysokim parterze z własnym wyjściem na duży, prywatny i przytulny ( 160 m2 ) ogród na wynajem od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Stokłosy,Warszawa

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy niezależne pokoje przy stacji metra Stokłosy. Polecam dla studentów i dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie : 3 niezależne pokoje (21m, 11m ,7m)z największego wyjście na loogie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie przy stacji metra Stokłosy. U meblowane z ładnie urządzoną kuchnią ze stołem i krzesłami. Miejsce, gdzie znajduje się podwójne łóżko jest we wnęce co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 34 m/kw w świetnym punkcie komunikacyjnym bardzo blisko metro stokłosy. Mieszkanie do wynajęcia od 1 września. Cena: 1700 zł + opłaty* (~100 zł woda + ~50 zł prąd). *

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pasaż Ursynowski

Stokłosy,Warszawa

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie 4-pokojowe umeblowane na zamkniętym osiedlu Ursynowa tuż przy samym metrze Stokłosy od zaraz. W skład mieszkania wchodzą 3 sypialnie, salon z osobną jadalnią, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy metrze Ursynów. 2 pokoje z ciemną kuchnią i łazienką. Duży balkon. Umeblowane. Wolne zaraz. W najbliższej okolicy metro Ursynów. W budynku winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentacja mieszkań jest całkowicie bez opłat! dla wygody klientów można oglądać lokale W dni powszednie oraz dni wolne od pracy! oferta wyjątkowo atrakcyjna, cena mieszkania Z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybisa

Stokłosy,Warszawa

530 000 zł74 m² 7 162 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Komfortowe mieszkanie na Ursynowie Mieszkanie składa się z czterech oddzielnych pokojów, z oknami na południowy wschód i północny zachód. Na podłodze w pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dembowskiego

Stokłosy,Warszawa

439 000 zł58 m² 7 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m 2 wraz z obszernym ogródkiem o powierzchni ok. 90 m 2. Przedmiotowe mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dembowskiego

Stokłosy,Warszawa

439 000 zł58 m² 7 569 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Widne mieszkanie na Ursynowie 3 pokoje z oddzielną widną kuchnią i łazienką z oddzielnym wc. Nowe okna pcv wschód-zachód. Parter z loggią i ogrodem, ogród doświetlony także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Stokłosy,Warszawa

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie na Ursynowie Składa się ono z dwóch pokoi - dużego z aneksem kuchennym (bardzo przestronny blisko 30 metrów kw.) oraz mniejszego pokoju i łazienki z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Stokłosy,Warszawa

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje z widną kuchnią na cichym i zielonym Ursynowie, przy metrze Natolin Mieszkanie dwupokojowe na Ursynowie 54 m2. Do metra Natolin około 4 min. na piechotę. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Stokłosy,Warszawa

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż klimatyczne i doskonale doświetlone mieszkanie (o powierzchni 49 m 2 )na Ursynowie w dogodnej lokalizacji - 150 m od stacji metra Stokłosy. Blok z lat 80. XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembowskiego

Stokłosy,Warszawa

584 000 zł63 m² 9 270 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ursynów- stokłowsy, ul. E.Dembowskiego, b.ładne trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z bardzo ładnym widokiem z okien na miejską zieleń. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

550 000 zł52 m² 10 617,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Idealnie zlokalizowane i komfortowe dwupokojowe mieszkanie (51,8 m2) w pobliżu metra Stokłosy. Unikalna lokalizacja budynku, przy samej stacji Metro Stokłosy. Dwa osobne pokoje (20,4 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 63 m2 na dzielnicy Ursynów przy ul. Stokłosy. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 2 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

400 000 zł58 m² 6 900,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie niedaleko Stacji Metra Stokłosy (7 min. pieszo ok.) z dużą zabudowaną loggią. Pokój dzienny 19 m2, dwie sypialnie: 12,5/10,5 m2, oddzielna kuchnia 6,5 m2, oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Stokłosy,Warszawa

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ładne, ustawne z pięknym widokiem w niskim budynku przy Stacji metra natolin. Mieszkanie w niskim budynku przy ulicy Raabego w drugiej linii zabudowy więc idealnie cicho.Żadne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

405 000 zł58 m² 6 982,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dużym balkonem (6m). W pobliżu metro Stokłosy i galeria handlowa ken Center ze sklepami, kawiarniami, piekarnią, lodziarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Stokłosy,Warszawa

405 000 zł58 m² 6 982,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 58 m2 trzypokojowe, na 5. piętrze 10-piętrowego bloku z lat 80. na Ursynowie (stokłosy) przy ulicy Związku Walki Młodych. Duży otwarty salon pow. 21 m2, kuchnia 7 m2, dwa pokoje 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Stokłosy,Warszawa

510 000 zł61 m² 8 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż nowocześnie urządzone i kompletnie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 na Ursynowie przy ul. Lachmana. Mieszkanie znajduje się w budynku 7.piętrowym na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

975 000 zł96 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie, ursynów, stokłosy. Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2, położone na 6. i ostatnim piętrze w budynku z 2005 r., zlokalizowanym przy Al. Ken.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Stokłosy,Warszawa

460 000 zł68 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

ul.DUNIKOWSKIEGO/Metro STOKŁOSY 3-y pokojowe ,dwustronne mieszkanie o pow.68 m2 znajduje się na 4-m piętrze w 9-o piętrowym budynku z 1981 r płyta.Wysokość mieszkania to 265.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Stokłosy,Warszawa

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiolinowa

Stokłosy,Warszawa

569 000 zł77 m² 7 360,93 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 77,3 m2 na 4. piętrze 9-piętrowego budynku z 1978 r. przy ulicy Wiolinowej na Ursynowie. D o stacji metra Ursynów - 80 m. Okna pcv na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Stokłosy,Warszawa

370 000 zł52 m² 7 184,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Warszawa Ursynów, ul. Hawajska - Mieszkanie 2-pokojowe · 51 m² · 3 piętro Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,50 m² 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1979 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Stokłosy,Warszawa

500 000 zł66 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 66 m2 na 6 piętrze w budynku 7-piętrowym z windą z 1978 roku przy ulicy Wiolinowa. Świeżo po remoncie, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Stokłosy,Warszawa

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63 m2 n 5. piętrze w 7-piętrowym budynku z 1978 r. na Ursynowie, blisko metra Stokłosy. Zadbana, odnowiona klatka, z nową windą. Widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

615 000 zł58 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

ul.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ Mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 z oknami wychodzącymi na cichy, pełen zieleni dziedziniec. Mieszkanie składa się z: salonu (27,2 m2), sypialni (11,80 m2) , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Stokłosy,Warszawa

510 000 zł61 m² 8 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Stokłosy,Warszawa

460 000 zł68 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Stokłosy,Warszawa

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Stokłosy,Warszawa

500 000 zł66 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Stokłosy,Warszawa

975 000 zł96 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacewiczówny

Stokłosy,Warszawa

367 000 zł43 m² 8 534,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43 m2 na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym bez windy z 1980 roku przy ulicy Grażyny Bacewiczówny na Ursynowie blisko metra Stokłosy (dojście do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

248 000 zł31 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

do sprzedaży pokój z kuchnią na Ursynowie. Kuchnia połączona z pokojem/istnieje możliwość powrotu do stanu poprzedniego lub wydzielenia drugiego pokoju/. Mieszkanie w niskim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

(wynajmę bez prowizji) (co) - Metro Stokłosy 70m2 2 sypialnie +salon z aneksem garaż w cenie (gdzie) -metro Stokłosy (cena) - 2800zł + media ok 350zł (opis) -bardzo dobra komunikacja.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Ursynów Północny, Stokłosy

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij