dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariensztat

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie tuż przy placu Mariensztackim na Starym Mieście. Nieruchomość znajduje się na 1. (z 2.) piętrze zabytkowej kamienicy ze słynnym zegarem, której tarczę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł84 m² 101,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84m kw znajdujące się na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z recepcją oraz zamkniętym podwórkiem przy ulicy Pięknej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartment for rent, 2 rooms - 57 sq.m. Two-room apartment with an area of 57 sq m. is located on the first floor in the sixth-story tenement house from 1961 in Śródmieście, at ul. Boy Żeleński. Apartment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł44 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne ciche i jasne mieszkanie w samym centrum Warszawy z klimatyzacją i pięknym widokiem. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane jest na 7 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Natolińska

Śródmieście Południowe,Warszawa

875 000 zł36 m² 24 305,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kultowej lokalizacji, tuż przy Placu Zbawiciela, w samym sercu Śródmieścia Południowego. Nieruchomość, pomimo bliskości tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł34 m² 87,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Dla obywateli Polski. Kawalerka open space w stylu loftu przy al. Wyzwolenia z widokiem na pl. Zbawiciela. Kuchnia wyposażona w kuchenkę elektryczną dwu palnikową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

536 000 zł38 m² 13 994,80 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z ładnym widokiem na panoramę Warszawy.Budynek z portiernią ,w budynku Żabka ,obok Biedronka ,do Hali Mirowskiej 250m.Możliwość szybkiego wynajmu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smulikowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 000 zł95 m² 23 046,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 4 pokojowe, trzecie piętro w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami. W okolicy liczne punkty gastronomiczne, sklepy. Pomieszczenia: - salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł65 m² 80,37 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy. Dzięki rozkładowi doskonale nadaje się dla 3 osób. Rozkład Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, toaletą i balkonem. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

685 000 zł30 m² 22 833,30 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kompletna Panorama centrum, 2018 rok Niczym nie ograniczone widoki z 3 okien oraz balkonu na: panoramę centrum Warszawy, również: stadion Narodowy, most Świętokrzyski, wodę i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pięknej secesyjnej kamienicy przy ul. Rozbrat. Widok na piękny zielony dziedziniec z fontanną. Mieszkanie ma 22mkw, znajduje się na pierwszym piętrze z windą. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

663 000 zł37 m² 17 918,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 1 piętrze w kamienicy 3 piętrowej zlokalizowane w sercu Warszawy, na klimatycznym Muranowie (śródmieście). Ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Warszawa

1 199 000 zł57 m² 21 035,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Westate przedstawia dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskim Starym Mieście. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, w przedwojennej kamienicy z 1939 r., na granicy Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : - piękna tętniąca życiem okolica - ulica Przechodnia 2 - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł54 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia położone w doskonałej lokalizacji (ratusz Arsenał) trzypokojowe mieszkanie w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

789 000 zł56 m² 14 089,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

***** Muranów ~ Kamienica ~ 3 pokoje ~ Ciche ~ Metro ***** ~~ Cena do negocjacji ~~ ~ Wysokość ok 2,7 m ~ Pozostawiony oryginalny parkiet do odnowienia ~ Okna wychodzą na zielone podwórko Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio na ostatnim piętrze, z widokiem I balkonem. Plac dąbrowskiego 12. Całkowice umeblowane I wyposażone! Ciche w centrum z doskonałą komunikacją - metro - 300m, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Koszyki,Warszawa

1 060 000 zł63 m² 16 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu w przedwojennej kamienicy w centrum warszawy 3 pokoje (2 sypialnie + salon + kuchnia) Powierzchnia: 62,77m2 Balkon: tak 1 piętro Centralne ogrzewanie. Winda: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,6 m , 3 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą z 1957 roku-Warszawa, śródmieście, ul. Marszałkowska. Kamienica odrestaurowana. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Muranów,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 485,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego, jasnego mieszkania. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w kamienicy z 1953 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 437 210 zł53 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w centrum biznesowym Warszawy! * 53,23 m2 * * 2 pokoje (opcjonalnie 3) * * 5 minut do stacji metra Rondo onz * *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł25 m² 23 237,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,96 mkw. w Śródmieściu przy Al. Wyzwolenia - zaraz obok Placu Zbawiciela i Metro Politechnika. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 5. piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł110 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ulicy Grzybowskiej. Mieszkanie liczy 110 m2, znajduje się w centrum miasta, okolica oferuje dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście Południowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 050 000 zł69 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie o dwustronnej ekspozycji świata w zadbanej kamienicy z 1952 roku tuż przy Placu Zbawiciela. Drodzy Państwo, przebywam na urlopie do 15.01.2023. W celu umówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł85 m² 24 772,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

- - - - english below - - - - Prezentowana nieruchomość to niemal 85-metrowe mieszkanie, w zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy z windą przy ulicy Okólnik 11. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

999 999 zł52 m² 19 219,70 zł/m²

 

Piętro:19/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowy apartament z widokiem z 19 piętra w prestiżowej inwestycji Platinum Towers w centrum biznesowym Warszawy! * zdumiewający widok z panoramicznych okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł37 m² 19 073,60 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas! Do sprzedaży 2-pokojowe super mieszkanie z oddzielną kuchnią w ścisłym centrum Warszawy. Znakomita lokalizacja vis a vis pałacu kultury 22 piętro fantastyczny wiodok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

2 500 000 zł124 m² 20 161,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Przestronny apartament położony na trzecim piętrze historycznej kamienicy z 1931r. W samym sercu Powiśla i otoczeniu parków (j. Porazińskiej, marszałka Rydza - Śmigłego, k. Bayera).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł73 m² 20 547,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m , 3 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą z 1954 roku- warszawa, śródmieście, ul. Marszałkowska Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jazdów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Chopina 7. Mieszkanie znajduję się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, obok Park Dolinka Szwajcarska, do którego można wyjść na spacer z psem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

779 000 zł52 m² 15 024,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,85mkw przy ulicy Andersa na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze 7-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

8 400 zł107 m² 78,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca to mam do wynajęcia piękny apartament dla Ciebie na ul. Nowogrodzkiej! 107 mkw - Salon 31 mkw Pokoje 20 i 23 Kuchnia 18 Łazienka 7 mkw Drugie piętro z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie typu studio, kilka lat temu temu przeszło generalny remont. Okna mieszkania oraz balkon z widokiem bezpośrednio na park. Lokalizacja/budynek: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł43 m² 15 049,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie dla pary lub singla w sercu jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy - Muranowa. Jeżeli kochasz ciszę, spokój i zieleń, a jednocześnie chcesz mieszkać w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

570 900 zł25 m² 22 996 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż kawalerka w pięknej kamienicy z 1956 roku przy Placu Zbawiciela. Położona na 1 piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1956 roku zlokalizowane w samym sercu Warszawy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

605 000 zł47 m² 12 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku zlokalizowane w Śródmieściu. Mieszkanie położne jest w budynku na rogu Al. Jana Pawła II i Anielewicza, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

3 600 000 zł116 m² 31 034,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament w stylu glamour wykonany z najlepszych materiałów, przepięknie zaprojektowany. Luksusowy apartament z tarasem na Powiślu mieszczący się na 7 piętrze, z rewelacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,55 zł/m²

 

Piętro:3/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe, częściowo umeblowane mieszkanie zlokalizowane w sercu Śródmieścia przy ul. Smolnej. Rodzaj kuchni: oddzielna Powierzchnia: 64,7 m2 Piętro: 3 Umeblowane: tak (częściowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Warszawa

615 000 zł30 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kawalerka w urokliwym miejscu - tuż obok Krakowskiego Przedmieścia z widokiem na zielone podwórze / dziedziniec Ministerstwa Finansów oraz kościół Św. Krzyża. Ciche, doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł22 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam piękną kawalerkę na ul. Andersa na wysokości ul. Wałowej i Świętojerskiej w pobliżu Ambasady Chińskiej i Starego Miasta oraz Ogrodu Krasińskich. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

500 000 zł51 m² 9 827 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność (księga wieczysta) o powierzchni 50,88m2 przy ul. Wilczej 30. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze zabytkowej kamienicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij