dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł28 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Klimatyczna kawalerka po kapitalnym remoncie o powierzchni 28 m2 usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II w Warszawie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 135 000 zł69 m² 16 449,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,85 m2 zlokalizowane w jednej z topowych lokalizacji- ul. Andersa. Drodzy Państwo, przebywam na urlopie do 15.01.2023. W celu umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł55 m² 96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche 2 pokoje mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej, pomiędzy ulicą Wilczą i Piękną, tuż obok teatru Polonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

739 000 zł48 m² 15 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Powiśle, okolice ul. Tamka, zajęcza, centrum Nauki Kopernik. Ciche, ustawne trzy pokoje. Mieszkanie przytulne, zadbane w niewielkim kilkunastomieszkaniowym budynku. Media miejskie, budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

543 000 zł39 m² 13 923 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie na przeciwko Hali Mirowskiej, wszędzie blisko :) Idealne pod wynajem, ale i do zamieszkania. Salon z balkonem/loggią, sypialnia, kuchnia w aneksie. Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł50 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie! Mieszkanie zlokalizowane jest pod adresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 299 000 zł128 m² 17 960,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1911

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość o powierzchni 128mkw w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduję się w prestiżowej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Piękne mieszkanie dwupokojowe przy ogrodzie Krasińskich. Jest loggia i piwnica. Mieszkanie znajduje się na parterze, uliczka jest mało uczęszczana przy balkonie znajduje się zielony skwerek. Blok 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

5 400 zł67 m² 80,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę luksusowy apartament z garażem na Powiślu o powierzchni 67 m2 w pełni umeblowany i wyposażony. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią 25 m2 ,dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 950 000 zł80 m² 24 375 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Dobra komunikacja, blisko do Starego Miasta i nad Wisłę. W pobliżu Centrum Handlowe Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Muranów,Warszawa

910 000 zł66 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Do wprowadzenia 3 pokoje Metro Wyposażenie i agd w cenie Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Muranów, ul. Franciszkanska Metraż: 61,5 m2 Piętro: wysoki parter z 3 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

728 000 zł50 m² 14 560 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w wieżowcu przy placu Grzybowskim, trzecie piętro. Widok na Pałac Kultury, kościół Wszystkich Świętych w stronę ulicy Świętokrzyskiej i Domów Centrum. Blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 800 zł69 m² 84,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdzie: śródmieście, w okolicy Nowego Światu, w sąsiedztwie Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina; w reprezentacyjnym zaułku odrestaurowanych kamienic, gdzie nowoczesność przeplata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakroczymska

Nowe Miasto,Warszawa

5 000 zł46 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem na krótki okres - do maja 2023! Oferujemy do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w odremontowanej kamienicy, znajdującej się w samym sercu Nowego Miasta, położone w cichej malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 329 000 zł68 m² 19 515 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do Sprzedaży Wspaniały Apartament na XXIII piętrze z balkonem/loggią Widok na panoramę warszwy Najlepsza lokalizacja - Blisko do prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli -wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**english version below** 64 m2 | 2 pokoje | Słoneczne | Umeblowane | Centrum | Winda | Al. Jerozolimskie 101 wyjątkowe mieszkanie Z balkonem W samym centrum miasta Dostępne od 12.01.2023 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

7 200 zł72 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość do wynajęcia przy Alejach Ujazdowskich. Kamienica z xixw. Apartament narożny urządzony w stylu francuskim z widokiem na Aleje Ujazdowskie. Pięknie doświetlony, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią położone nieopodal stacji Metro Politechnika. Składa się z 2 oddzielnych pokoi bez balkonu, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli lubisz: nowe, czyściutkie, pachnące i w super lokalizacji to jesteś w domu! Kawalerka z malutką sypialnią z dużym, wygodnym łóżkiem szuka singla lub pary. Mieszkanie tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł35 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne butikowe mieszkanie na Śródmieściu. Mieszkanie ma 35 metrów, 2 piętro w 4 piętrowym odnowionym bloku. Piękna zielona okolica. Niski czynsz 450 złotych. Jest piwnica Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

895 000 zł65 m² 13 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w Śródmieściu z możliwoscią przerobienia na 3 Do wprowadzenia bez nakładów finansowych Na Muranowie, kamienica z 1953 r cegła Bardzo wysoki parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł128 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł43 m² 16 178,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,65m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w budynku z lat 70,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

1 630 000 zł61 m² 26 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękny apartament, tylko kilka minut od Wisły! Budynek: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku "riverside Apartments" z 2010 roku. Budynek z całodobową recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł84 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezydencja "piękna". Urządzony apartament przy ul. Pięknej, z przeznaczeniem na mieszkanie lub biuro w samym centrum Warszawy. Do wprowadzenia od zaraz. Apartament ma trzy pokoje: 1. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł30 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na warszawskim Śródmieściu - ul. Hoża. To co wyróżnia tą nieruchomość to świetna lokalizacja w dobrze skomunikowanym miejscu) oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 299 000 zł128 m² 17 960,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie w samym śródmieściu Warszawy na ulicy Pańskiej. Mieszkanie ma 38 metrów-są to dwa pokoje i loggia z widokiem na Warszawskie biurowce. Znajduje się na 5-tym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł94 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe rozkladowe .kuchnia otwarta na salon z możliwością oddzielenia ścianką .Pomieszczenia o wymiarach 14,5/41 m/17 m ,hol duży 15 m i łazienka oddzielnie z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

745 000 zł54 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

, jeżeli poszukujesz mieszkania w centrum Warszawy ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 53.16 m2 mieści się w kamienicy z lat 50-tych, w samym sercu Muranowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

490 000 zł24 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka w samym centrum Warszawy,4 minuty spacerem od Pałacu kultury Blok 8 piętrowy po remoncie. Nowe windy. Bardzo dobra wspólnota mieszkaniowa kw bez obciążeń Mieszkanie nie ma żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

1 270 000 zł65 m² 19 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Gdzie: na sprzedaż mieszkanie przy ul. Koszykowej 69 o powierzchni 65m2 w całkowicie zrewitalizowanej kamienicy z zabytkową klatką schodową. Tuż przy hali targowej Koszyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

1 630 000 zł61 m² 26 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Powiśle , komfortowy i bardzo funkcjonalny 2- pokojowy apartament znajdujący się na 1. piętrze w 7- piętrowym budynku apartamentowym z 2010 r. Na powierzchni 61 m2 znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł84 m² 15 568,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokoje z balkonem, na 3 piętrze (brak windy) w przedwojennej oficynie kamienicy Kazimierza Mèyeta z początku XX wieku, która jako jedyny relikt oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł83 m² 18 124,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Gdzie: warszawa, aleje Jerozolimskie 85, kamienica Michała Szelechowa "króla astrachańskiego kawioru" Ścisłe centrum stolicy, tuż przy Hotelu Mariott dla kogo: 1-4 osób ceniących doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 462,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie w samym Centrum Warszawy, z zachodnią ekspozycją okien, zlokalizowane na 9 piętrze z widokiem na panoramę Śródmieścia. W sypialni oraz przedpokoju znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Szukasz mieszkania w kamienicy, ze świetnym potencjałem inwestycyjnym i szybkim dojazdem do centrum? Jeśli tak, ta oferta idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia