dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2 pokojowe 54 m2, tamka / Powiśle, cena: 549 000 zł Opis mieszkania: do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w przedwojennej kamienicy w atrakcyjnej części Powisla. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne dwupoziomowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Rynku Nowego Miasta. Doskonała lokalizacja, klimatyczne i urokliwe otoczenie (dużo zieleni od strony podwórka, bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Giełdowa

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 35 m2, - salon, kuchnia otwarta na salon, łazienka, garderoba, przedpokój. Parter w budynku 7-piętrowym Nowe budownictwo (2009 rok), strzeżone osiedle, domofon przy wejściu do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe, w doskonałej lokalizacji niemal w centrum Warszawy - blisko metra i przystanku tramwajowego. Mieszkanie wyposażone jest we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia 3 pokojowy apartament na "zielonym" Powiślu/ Solec - 10 minut piechotą od Placu Trzech Krzyży i Parku Łazienki Królewskie. Apartament o powierzchni 66m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł54 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

nowe niezamieszkałe , luksusowo wykończone z klimatyzacją, wpełni umeblowane i wyposażone Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, eleganckie, bardzo wygodne mieszkanie dla 1-3 osób, położone w samym centrum Warszawy (obok Złotych Tarasów). Doskonała komunikacja. Mimo że jest to śródmieście, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia 2-pokojowy apartament, świeżo wykończony, nigdy nie zamieszkany. Wysoki standard, bardzo dobra lokalizacja Centrum Warszawy - ekskluzywne osiedle -19 -ta Dzielnica. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł93 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament na oboźnej, położony w prestiżowym sąsiedztwie Krakowskiego Przedmieścia i Uniwersytetu Warszawskiego, na skarpie obok Teatru Polskiego. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z recepcją i ochroną 24 h na nowym prestiżowym osiedlu ( /pl) z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament, kompletnie wyposażony; w sypilani szafy wnękowe, duże łoże typu "king size bed", w kuchni lodówka, zmywarka, kuchenka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, talerze, sztućce ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 15 lipca wykończony w wysokim standardzie i urządzony z dbałością o szczegóły apartament na Powiślu, ul. Dobra54. Powierzchnia apartamentu 57m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł94 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:15/21

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy, wyposażony apartament usytuowany na 15 piętrze w zespole platinum towers przy hotelu Hilton. Wejście do budynku stanowi elegancki, przestronny hall z miejscami przeznaczonymi do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane na 4 piętrze, w budynku położonym przy stacji metra Dworzec Gdański (rok budowy 2008). W odległości 500 m. znajduje się Centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z recepcją i ochroną 24 h na nowym prestiżowym osiedlu (na Powiślu) z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze luksusowego budynku z 2010 r., położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, zaprojektowany przez architekta. Budynek Meridian jest wykończony również w bardzo wysokim standardzie (ściany z naturalnego kamienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 499 zł66 m² 68,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Usytuowany na 3 piętrze w apartamentowcu na ul. Grzybowskiej. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł84 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, świeżo wykończony apartament w oygen przy ul. Wroniej Powierzchnia - 84 m 2 plus loggia 13,5 m 2 Piętro - 6 - wszystkie okna i loggia od strony południowej zewnętrznej budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament murano - Nowoczesne i stylowe mieszkanie! Budynek, w którym znajduje się mieszkanie leży w doskonałej lokalizacji - 5 minut od stacji metra Dworzec Gdański, 10 minut od C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujmy do wynajmu bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Muranowie przy ul. Anielewicza. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze bardzo ładnie położonego wśród zieleni 8 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jedyna w swoim rodzaju kawalerka w samym centrum miasta. Idealna dla pary lub singla. Prawdziwa perelka , dostepna od konca lipca. Lokalizacja najlepsza z mozliwych- parę kroków do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament 50 m.kw. z aneksem kuchennym i łazienką. Budynek z 2010 roku o wysokim standardzie. Mieszkanie nowocześnie i w pełni urządzone, wyposażone w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w nowym budynku w samym sercu Warszawy przy ul. Krochmalnej. Apartamentowiec usytuowany w bardzo kameralnym podwórzu , na tyłach kamienic, odizolowany od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

luksusowa kawalerka na 4-tym piętrze z windą, nowocześnie urządzona po generalnym remoncie (nowa zabudowa kuchenna, sprzęt agd, nowe meble, świeżo odmalowana) z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy penthouse na 29. piętrze w prestiżowym kompleksie w jednej z najbardziej atrakcyjnych części centrum Warszawy, w nowej dzielnicy biznesowej w sąsiedztwie hotelu Hilton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł54 m² 185,19 zł/m²

 

Piętro:16/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w nowo powstałym budynku cosmopolitan wybudowanym w samym sercu Warszawy o pow 54 m2 z widokiem na Pałac Kultury znajduje się na 16 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł106 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament usytuowany na strzeżonym, kameralnym osiedlu z widokiem na Wisłę. Apartament składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się w inwestycji Holland Park, która mieści się przy samym placu trzech krzyży, naprzeciwko giełdy papierów wartościowych. Mieszkanie składa się z: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny apartament na nowym osiedlu "apartamenty na Powiślu" przy ul.Kruczkowskiego. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni (częściowo otwartej na salon), łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

piękny apartament o powierzchni 42m2, zlokalizowany w samym sercu finansowym Warszawy przy ulicy Wroniej. Mieszkanie jest niezwykle jasne, gdyż położone jest od południowo-wschodniej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 444 zł115 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament ul. Z. Słomińskiego lok. 30 naprzeciw Centrum arkadia III p. 115m2 salon z otwartą kuchnią (55m2) + 3 pokoje (14m2/14,5m2/13m2) 2 łazienki garderoba weranda przeszklony balkon (4,7m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł74 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie luksusowy apartament o pow 74 m2. Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie: salon sofa rozkładana, fotel,meble rtv, tv + sound system, lampy. Aneks kuchenny z wyspą + spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł50 m² 118 zł/m²

 

Piętro:20/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament 50 m2 dla wymagających klientów! W prestiżowej lokalizacji na ul. Grzybowskiej 61 A w Platinium Towers. Apartament składa sie z dwóch pokoi, przestronny salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł69 m² 37,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Tylko 2 minuty do stacji metra. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie umeblowane. Jest możliwość parkowania pojazdu przed kamienica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ścisłe Centrum Warszawy. Do wynajęcia apartament 2 pokojowy z balkonem ( 53 mkw ) - pokój/salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem. Bardzo wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:20/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

20 piętro apartamentowca " łucka city "- 57m. Mieszkanie 2-pokojowe, narożne, dużo okien. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Meble wykonane na zamówienie. W łazience zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł120 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120m2 w pełni umeblowane i wyposażone, nowoczesne, 2 sypialnie, 2 garderoby, 2 łazienki, salon, kuchnia, garaż w podziemiu, budynek chroniony, bardzo ciche z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł53 m² 141,51 zł/m²

 

Piętro:17/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament w samym sercu Warszawy usytuowany na 17. piętrze z cudownym widokiem na panoramę miasta, pl. Grzybowski i Pałac Kultury, w reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł54 m² 148,15 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament w nowo powstałym budynku cosmopolitan , wybudowanym w samym sercu Warszawy. Apartament o pow 54 m2, usytuowany na 27 piętrze składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjnie zlokalizowane (w pobliżu ch Złote Tarasy); elegancko i nowocześnie wykończone mieszkanie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane (sypialnia z łóżkiem i dużą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij