dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

652 078 zł52 m² 12 622,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalny 3-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie w północnej części Śródmieścia. Na ten doskonale zlokalizowany apartament składają się: - prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

240 000 zł20 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

1 229 074 zł76 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1939

Ulica Juliana Bartoszewicza w Warszawie jedna z ulic dzielnicy Śródmieście, biegnąca nad górną krawędzią skarpy nad ul. Tamka (w rejonie skweru im. B. Wodiczki i kładki pieszej nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł60 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Duże, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na muranowie/śródmieściu Rozkładowe, widne, położone na ivp w budynku z lat 50-tych z cegły .W budynku jest nowa winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

329 000 zł30 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Już w sprzedaży! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale położone, 200 m do Nowego Światu i stacji metra Nowy Świat. Blisko Krakowskie Przedmieście, uniwersytet Warszawski, akademia Muzyczna na Okólniku, sklepy, restauracje, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne oraz ciche mieszkanie na wynajem o powierzchni 35 m2 usytuowane na drugim piętrze w IV- piętrowym, odnowionym, ocieplonym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:8/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Funkcjonalne , całkowicie umeblowane i wyposażone. Trzy pokoje : - 19m2 z widną kuchnią ok. 10m2 - 16 m2 - 13m2 - łazienka - wc - taras 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

949 000 zł78 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jedyne w swoim rodzaju mieszkanie w Samym Sercu śródmieścia południowego! Co za lokalizacja! Niesamowity miejski klimat w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł72 m² 17 998,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

***kamienica***wysokie****winda*** Biuro Nieruchomości Negrin ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w przedwojennej (1936r.) kamienicy po rewitalizacji, graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

454 000 zł39 m² 11 701 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w centrum miasta, 2-pokojowe o powierzchni 38,80 m , przy ul. Grzybowskiej 6/10.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Warszawa

1 499 000 zł88 m² 17 034,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament znajduje się na strzeżonym obiekcie, a całe mieszkanie jest bardzo ciche, dzięki jednokierunkowej ulicy, na której się znajduje. Kamienica została odnowiona wraz z instalacjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

550 000 zł50 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zarezerwowane - Umowa Przedwstępna uwaga! dzisiaj cena obniżona na 550 tyś. Tym razem zapraszam do obejrzenia nowej oferty mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na 8, ostatniej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, stacja metra Rondo ONZ

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł28 m² 71 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najlepsza lokalizacja przy Stacji Metra Rondo onz! Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy w sąsiedztwie stacji metra rondo onz! Polecam do wynajęcia kompleksowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 140 000 zł130 m² 24 153,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu wyjątkowy penthouse na 11 piętrze apartamentowca przy ulicy Grzybowskiej - w samym centrum Warszawy. Apartament składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

665 000 zł49 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 gotowe kawalerki o łącznej powierzchni 49 m2 na ul. Nowolipki, w Śródmieściu. Podział na 2 mikro-apartamenty, każdy z aneksem kuchennym i łazienką. Kamienica z 1951r. po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł73 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 - pokojowe w centrum przy Placu Konstytucji i przy stacji metra Politechnika. Na cele mieszkaniowe, ale również dobre na cele biurowe. Mieszkanie Dwa duże pokoje po przeciwległych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Powiśle

Powiśle,Warszawa

10 500 zł115 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Luksusowy apartament 4-pokojowy z garażem, na powiślu, z widokiem na park: pięknie zagospodarowana przestrzeń: salon ok.30 mkw otwarty na hall i kuchnię 16 mkw, taras 8,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

1 830 000 zł107 m² 17 102,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość jedyną w swoim rodzaju w genialnej lokalizacji pod każdym względem. Sławny budynek "dom bez kantów" w samym sercu Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

570 000 zł52 m² 11 068 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, ciche mieszkanie przy ul. Stawki. Bardzo słoneczne. Z garderobą. Osiedle zamknięte z zielenią. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 65m2 znajduje się na 1 piętrze (z 4). Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

340 000 zł31 m² 10 968 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 800 zł81 m² 83,95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Przed Państwem elegancki apartament usytuowany na warszawskim Śródmieściu Powiśle przy ulicy Leszczyńskiej 1. Lokal znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

2 440 zł42 m² 58,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki apartament o metrażu 42 m2, na ulicy Bonifraterskiej. Bardzo klimatycznie urządzony, idealny dla singla, pary, lub małej rodzinki. Układ: salon Kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

680 000 zł43 m² 15 814 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

***kamienica***wysokie***balkon*** Na sprzedaż mieszkanie w przedwojennej kamienicy, wysokie na 3,2m w bardzo dobrej lokalizacji na tyłach Nowego Światu i Chmielnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Centrum,Warszawa

615 000 zł40 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe 40 m2, śródmieście Centrum Warszawa, cena: 615 000 pln. Klimatyczne, widne i ciche mieszkanie własnościowe typu studio , narożne (dwustronne),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka w kamienicy na Powiślu. Kamienica lekko zaniedbana, ale mieszkanie po remoncie. Rozkład - ogromna kuchnia, spory pokój i mała łazienka. Jest trochę mebli, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł62 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezwykłe, klimatyczne, jedyne w swoim rodzaju mieszkanie w centrum Warszawy, na ul. Nowolipki, w przedwojennej kamienicy. Jasne, pięknie wykończone, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

566 000 zł48 m² 11 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Polecamy jasne, ciche z widokiem na patio 2 pokojowe w kamienicy z 1938 r na Śródmieściu Winda (piętro 3/5 ) miejsce parkingowe na podwórku Mieszkanie do własnej adaptacji Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Centrum Warszawy. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się w kamienicy na 3 piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecamy jasne, bardzo ustawne, wykończone w oparciu o detale 2 pokojowe na Powiślu Przestronne W stylu Vintage Mieszkanie po generalnym remoncie do wprowadzenia bez nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe nowocześnie umeblowane wysoki standard w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Pokornej , róg Stawki oraz Andersa. Stacja metra Dworzec Gdański, przystanek tramwajowy, autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

250 000 zł20 m² 12 438 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

9 200 zł92 m² 99,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w Holland Park, prestiżowym kompleksie mieszkaniowym usytuowanym na skarpie na tyłach Placu Trzech Krzyży. Odpowiedni dla lubiących mieszkać w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

3 999 zł91 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+ 48 730.912.312. Atrakcyjne, duże 3 pok. 91m2 , w kameralnym apartamentowcu z 2002 r. w świetnej lokalizacji Śródmieścia, tuż przy ciągu spacerowym Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze z windą tuż przy metrze Politechnika, na ul. Polnej. Nowocześnie zaprojektowane, w pełni wyposażone o powierzchni 30 m2, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Prawie 60 metrowe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialnii, przedpokoju i łazienki z wanną i prysznicem. Standard Apartament gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla singla lub pary 2 pokoje w Śródmieściu, tuż przy metrze. 2 pokoje z garażem, okna wychodzą na północny zachód. 4 min pieszo do metra Dworzec Gdański. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

885 000 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w urokliwej, pięknej kamienicy w samym sercu Warszawy. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Niezwykły potencjał aranżacyjny, możliwość otwarcia kuchni na duży.