dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w inwestycji Piano House [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu zaprojektowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł43 m² 29 651,16 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz miejsca, które oferuje coś więcej niż tylko mieszkanie? Oferuję elegancki apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - w Browarach Warszawskich To.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł26,70 m² 23 033,71 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śródmieście Północne - ul. Przechodnia - 26.7m2 / Balkon / Ochrona / Winda / Parking ze szlabanem WE SPEAK ENGLISH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 879 000 zł94 m² 19 989,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z niekrytą przyjemnością prezentuję Państwu naszą nową ofertę. Na rynek trafia wyjątkowe, nietuzinkowe, mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

11 000 zł64 m² 171,88 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o powierzchni 64 m2 w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł18 m² 138,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia klimatyczna, świeżo wyremontowana mikro kawalerka o powierzchni 18 m , położona przy ul. Dzielnej 1 na warszawskim Muranowie (śródmieście). -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: śródmieście/długa | Komfortowe, jasne mieszkanie 56 m2 | Stare miasto i zieleń za oknem | 2 pokoje, łazienka, osobna kuchnia i jadalnia, dwa balkony | Świetna lokalizacja | : Dla.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31,47 m² 18 430,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka o powierzchni 31,47 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Górnośląskiej 9/11 na Powiślu. Budynek z 1969r przeszedł generalny remont w 2025 r. wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł25,26 m² 96,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Powiśle / ul. Szara 14 Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy, 3 m wysokości, zielona okolica Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na wynajem na warszawskim Powiślu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł153 m² 130,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Opera - jeden z najlepszych adresów w Stolicy, połączenie najwyższej klasy naturalnych materiałów z niepowtarzalną lokalizacją, stworzyło miejsce idealne życia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł97,20 m² 26 234,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu przy ulicy Grzybowskiej 12/14 w Warszawie. To miejsce, które od pierwszego wejścia mówi samo za siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Warszawa

Śródmieście,Warszawa

15 000 zł107 m² 140,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu stylowy apartament do wynajmu w modnej i pożądanej lokalizacji przy ulicy Pięknej w Warszawie. Lokalizacja: chętnie odwiedzana, a także.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł60,60 m² 19 620,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje w Śródmieściu | ul. Lekarska | 61 m | do remontu | metro 600 m Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł40 m² 122,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu apartament o podwyższonym standardzie zlokalizowany na 6 piętrze w "rezydencji Orłowicza". W budynku znajduje się całodobowa ochrona oraz monitoring. Powiśle łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,50 m² 23 655,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilczej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1992 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,70 m² 22 434,46 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,7 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Granicznej. Lokal znajduje się na 13. piętrze, dzięki czemu oferuje przyjemny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł81,58 m² 20 838,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

4-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Nowowiejska budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 81,58m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe mieszkanie w kameralnej i zadbanej kamienicy z 1938 roku. Lokal mieszkalny dwustronny, bardzo dobrze doświetlony i cichy. Wysokość powyżej 3 m. Pokoje są niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 730 800 zł62,18 m² 60 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w jednej z najbardziej znanych rezydencji na brzegu Wisły- the Tides. Nieruchomość Apartament 62m składa się z salonu z wyjściem na duży taras , otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 100m2 na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy. Winda. Wysokość pomieszczeń 3,80m. Kamienica zamknięta, miejsce postojowe na wewnętrznym dziedzińcu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

36 500 zł250 m² 146 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o pow. 250 m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł41 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Apartament 2 pokojowy wysoki 3,20 m w kamienicy przedwojennej z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Oferta dla konesera unikatowych nieruchomości. Inwestycja w ścisłym Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł85 m² 22 341,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

17 730 zł197 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę. Lokal posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł61 m² 108,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowym budynku atelier residence - bagno 2 Budynek: apartamentowiec Atelier Residence to warszawki obiekt mieszkalny znajdujący się przy ulicy Bagno 2 w Śródmieściu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł53 m² 30 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Stawki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł62,90 m² 124,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 63 m w samym sercu warszawskiego Śródmieścia ciche mimo centralnej lokalizacji, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł24,50 m² 26 530,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Digital Broker prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu stolicy. Lokal znajduje się na 5. piętrze klasycznego, ceglanego budynku z połowy lat 50., co gwarantuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł78,41 m² 25 494,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Najbardziej prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawy tętniący życiem Plac Zbawiciela z kultowymi kawiarniami i restauracjami. W najbliższej okolicy znajduje się również modna Hala.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł37,80 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania na granicy Śródmieścia i Muranowa, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy blisko ważnych ulic miejskich, ale na spokojnej, bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście 2-pokojowe mieszkanie (pow. 53 m2) zlokalizowane blisko stacji Metra w kompleksie Babka Tower, przy Al. Jana Pawła II. Lokalizacja nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł31 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 21. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

22 400 zł175 m² 128 zł/m²

 

Piętro:25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 175 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł38 m² 26 052,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - tuż przy Placu Konstytucji, w sercu Śródmieścia. Lokal o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38,38 m² 18 759,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulne, słoneczne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic, na Powiślu, przy ul. Koźmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 700 zł40 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł37 m² 19 459,46 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na 9. piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul. Śliska 3, w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł70,01 m² 26 996,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Poznańskiej. Adres dla osób ceniących dawną architekturę, wysokie wnętrza oraz atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 000 zł52,86 m² 16 496,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, 200 m od Metra Chrzanów na Bemowie.Idealne dla rodzin. Bez podatku pcc. Bez prowizji. W ofercie niepowtarzalne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka w Centrum Warszawy, przy ul. Smoczej. Opis: nieruchomość mieści się na ósmym piętrze w wyremontowanym budynku z dwoma windami, oddanym do użytku w 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,70 m² 26 179,78 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, miło mi zaprezentować Państwu kultowe mieszkanie o powierzchni 26,70 m2 znajdujące się na 11 piętrze budynku z 1972 roku. Budynek jest położony przy ul. Grzybowskiej tuż przy.