dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 047 ogłoszeń

2 199 000 zł71 m² 30 971,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, położone na 1 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu z 2017 roku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przestronna, jasna i funkcjonalna kawalerka w samym sercu zielonego Bemowa przy ulicy Obrońców Tobruku. Dużo terenów zielonych i rekreacyjnych w bliskim sąsiedztwie (forty Bema), jak.

Szczegóły ogłoszenia

875 125 zł70 m² 12 501,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4 pokoje z balkonem | Gocław | 70 m | Dwustronne | Do remontu Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na warszawskim Gocław w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64,40 m² 15 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku w zielonej i spokojnej części Anina. Lokal pierwotnie miał.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 079 000 zł69 m² 15 637,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie z dużym ogrodem, położone w kameralnej inwestycji Zielony Kamyk przy ul. Kamykowej w Warszawie. Lokal o powierzchni 69 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł37 m² 16 486,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone przy ul. Elbląskiej 10 w Warszawie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł120 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 475 zł52,19 m² 21 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetny, ustawny układ lokalu. Bez prowizji, bez 2% pcc! uniwersalność: dwupokojowe mieszkanie dla miłośników miasta, rozrywki, ale i wypoczynku. Jest ciche. Uwagę zwraca ponadprzeciętna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 733 zł63,35 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja Przestronne mieszkanie na Mokotowie harmonogram płatności 20/80 *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,30 m² 13 325,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, 5 pokoi, balkon, 2 garaże, komórka lokatorska, białołęka Nowodwory, ul. Grzymalitów, zieleń i spacery nad Wisłą Zapraszam na prezentację dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł47,07 m² 15 931,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie (pełna własność z kw) położone przy ul. Wspólnej Drogi, w sercu zielonego Grochowa. Idealna propozycja dla osób z wyobraźnią, które.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł27,12 m² 19 174,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,12 m , położona przy ul. Niskiej 10. Mieszkanie o ekspozycji południowo-zachodniej, dzięki czemu jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50,50 m² 12 475,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Trójstronne mieszkanie na Włochach w bloku (cegła) z 1960 roku. 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.5 m2 na Warszawskich Włochach, przy ulicy Żwirki i Wigury składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł84 m² 11 869,05 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Czteropokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, łazienką i osobną toaletą, o świetnym rozkładzie do niewielkiego remontu. Wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł130 m² 18 846 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Polecamy 5 pokojowe na Ochodzie, wykończone w oparciuo detale Budynek z 2000r , cegła To idealna propozycja dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń, zieleń oraz szybki dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł66,70 m² 14 227,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m położone na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (z czego jeden pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł96 m² 21 864,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln / szt) komórka.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł50,94 m² 17 864,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie z balkonem w sercu Starego Mokotowa zlokalizowane przy ul. Bałuckiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze w kamienicy z 1955.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł50,90 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł29 m² 17 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Warszawa Wola ul. Obozowa - 29 m / kawalerka + piwnica / po remoncie We speak English Cena do negocjacji Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł45,45 m² 18 459,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej 8a na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł56,50 m² 18 407,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe narożne mieszkanie do wprowadzenia. Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym po mieszkaniu. Warszawa, ursynów, ul. Kłobucka 6a metraż: 56,50 mkw piętro: 1 z 4 pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 379 zł44,10 m² 19 170 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie na bliskiej Woli - rynek pierwotny Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji - zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycji pod wynajem? Ta propozycja na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł43 m² 17 209,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na Woli w bloku z 1973 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 przy ul. Księcia Janusza składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł39 m² 22 051,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39 m, 4 piętro w kamienicy bez windy. Kamienica zbudowana w latach 40/50 jako plomba. Mieszkanie do odświeżenia , remontu. Okna pcv. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł70 m² 15 714,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 70 m2, położone na ostatnim piętrze 11 kondygnacyjnego budynku z wielkiej płyty. Wysokość pomieszczeń 251 cm. Mieszkanie przeszło w 2016/17.

Szczegóły ogłoszenia

1 131 856 zł38,83 m² 29 149 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwustronne słoneczne studio mieszkanie o powierzchni 38,83 m , położone na 7-mym ostatnim piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, na warszawskiej Wola. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36,30 m² 21 763,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bez prowizji dla Agencji :) Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane przy Łazienkach Królewskich znajdujące się na 4 piętrze wyjątkowego budynku na osiedlu projektu Haliny Skibniewskiej składające.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,32 m² 13 759,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 60,31 m. 3 pokojowe , mieści się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym Teren ogrodzony wejście z domofonem. Blok zbudowany w 2005 r.z pustaków gazobeton ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

4 562 350 zł140,38 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M07, balkon: 22,59 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 700 zł30,76 m² 21 284,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na Pradze Południe Zakup od Dewelopera - 0 % prowizji Na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie z ponad dziewięciometrowym tarasem na pierwszym piętrze. Metraż poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 258 000 zł68 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów Sadyba: ostatnie piętro, 68 m2, 2 pokoje, komórka lokatorska, miejsce parkingowe. : atuty? - bardzo dobry rozkład, podział na strefę dzienną i prywatną, - ostatnie piętro, - kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł135,23 m² 17 377,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, 4 pokojowy Apartament, zlokalizowany w kameralnej inwestycji na Zawadach. Niewątpliwymi jego atutami są funkcjonalny rozkład, wysokie, liczne okna dające dużo naturalnego światła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł71,95 m² 22 223,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Posiadamy w ofercie na sprzedaż lokal - do własnej aranżacji w formie mieszkania 4 pokojowego lub biura - 71,95m2 na Pradze Południe - w okolicy soho! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł62 m² 18 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4 - pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,4m2 bardzo blisko Metro Bródno (5 minut na piechotę). Budynek wybudowany w 2016r znajdujący się na kameralnym osiedlu tuż przy wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone w jednej z najbardziej malowniczych części Ochoty - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł35,07 m² 21 243,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Warszawa, powiśle - ul. Fabryczna 4 Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,07.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 578 zł39,46 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe 2 Pokoje na Wilanowie | 39 m | Strefa Fitness & Sauna | 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł46,60 m² 16 630,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tarchomin, strumykowa 4, 46,6 m2 2 pokoje Zapraszam do zakupu ciekawego mieszkania na ul. Strumykowej 4. Powierzchnia: 46,6 m2 Sypialnia z balkonem Obszerny salon z dużym balkonem Otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł60,73 m² 16 219,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby budynek Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60,73m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 440 zł39,09 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m , położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m z.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij