dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Służew

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

499 000 zł46 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 46M2, 3 pokoje, mokotów, ul. Bokserska (warszawa, mokotów, bokserska) Na sprzedaż: przytulne i klimatyczne mieszkanie urządzone w bardzo dobrym standardzie wyposażenia znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Służew,Warszawa

560 000 zł57 m² 9 807,36 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ciche, jasne i ustawne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, przy ul. Wita Stwosza, na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 57 m2, położone jest na 1 piętrze, w bloku z 1976 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułku AK Baszta

Służew,Warszawa

749 000 zł65 m² 11 470,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Piękne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65,3 m2 położone na warszawskim Mokotowie to idealny wybór dla Singla bądź pary, którzy szukają lokum łączącego dużą i swobodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Służew,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,21 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche, wyposażone mieszkanie tuż przy stacji metra Wilanowska. Pokój dzienny z otwartą kuchnią, bardzo ładnie umeblowaną, z wyjściem na balkon, na wschód. Duża sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

484 000 zł44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam Państwa na Mokotów - Służewiec - mieszkanie przy ulicy Orzyckiej, na 2 kondygnacji w budynku z nową szybkobieżna i cichą windą. Budynek po wszelkich remontach, wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Służew,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie solidnie wykończone i nowocześnie urządzone. Mieszkanie jest usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego budynku, z ekspozycją w kierunku sąsiadującej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz do wynajęcia 2 pokojowego, czystego, umeblowanego mieszkania ,które położone jest w świetnej lokalizacji, to mieszkanie jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduję się przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

489 000 zł47 m² 10 382,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji mieszkanie na Służewiu jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Jest doskonale usytuowane komunikacyjnie ( bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Lotników

Służew,Warszawa

580 000 zł54 m² 10 741 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa na #mokotów Świetna lokalizacja: #skwer i plac zabaw - 2 min #fort Służew, - 3 min - płuca Warszawy #uczelnia Łazarskiego 3 min #multischool International School Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukają Państwo komfortowego i wyposażonego mieszkania na Służewcu - ta oferta na pewno spełni Państwa oczekiwania. Proponujemy dwupokojowy apartament, znajdujący się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuratowskiego

Służew,Warszawa

924 000 zł88 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferuję do sprzedaży 3 pok mieszkanie 88 m w lokalizacji Służew nad Dolinką ul. Kuratowskiego k Patkowskiego. Mieszkanie rozkładowe z widną niezależną kuchnią. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

628 000 zł51 m² 12 362 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni przy aleji wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point house Z ochroną całodobową. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

628 000 zł51 m² 12 362 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Służew,Warszawa

6 000 zł156 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo dobrze i efektownie wykończone mieszkanie ( kosztowne umeblowanie i wyposażenie łazienek i kuchni, włoska stolarka). Salon ok. 50m2, 2 sypialnie: 30, każda z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Służew,Warszawa

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. J.S.Bacha na Mokotowie ok 7 min od stacji metra Służew, na zielonym osiedlu Służew nad Dolinką. Idealne dla pary, rodziny 2+1, dwóch niezależnych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Służew,Warszawa

420 000 zł38 m² 10 914,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

3 150 zł45 m² 70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate przedstawia ofertę mieszkania przy ul. Cybernetyki 6b. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

5 000 zł107 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osiedle zamknięte z całodobową ochroną i placem zabaw na Służewcu, tuż przy Torze Wyścigów Konnych. Apartament składa się z salonu 23 m2 z widokiem na tor, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

400 000 zł32 m² 12 598,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni około 32m2. Pierwotnie w mieszkaniu były dwa pokoje, natomiast układ zmieniono na jeden pokój, aby mieszkanie było bardziej przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Służew,Warszawa

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, nowoczesne mieszkanie na warszawskim Mokotowie gotowe do wynajmu! Do wynajęcia jest super komfortowe, atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami w popularnej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Służew

Służew,Warszawa

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z ochroną na Służewcu, ok 1km do stacji metra Służew i Wilanowska. Obecnie lokal przystosowany do celów biurowych. Składa się z otwartej przestrzeni ok50m2, kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Służew

Służew,Warszawa

1 610 000 zł140 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny budynek z ochroną na Służewcu. Apartament składa się z salonu z kuchnią, 3 sypialni, garderoby, pralni, sauny i 2 łazienek. Taras z wyjściem z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Służew

Służew,Warszawa

3 600 zł92 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Budynek z garażem przy parku Dolinka Służewiecka, niecały kilometr od metra Służew i ch Land. Mieszkanie 92m2 składa się z holu wejściowego ze schowkiem/ garderobą, salonu 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

5 900 zł140 m² 42,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowoczesny budynek z ochroną na Służewcu. Apartament składa się z salonu z kuchnią, 3 sypialni, garderoby, pralni, sauny i 2 łazienek. Taras. 1 miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Służew,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z ochroną na Służewcu. Apartament składa się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. Loggia. Wyposażony i umeblowany. 1 miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Służew,Warszawa

3 600 zł92 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Służew

Służew,Warszawa

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój Z kuchnią 35 mkw przy stacji metro służew, przytulne mieszkanie z balkonem, kompletnie umeblowane i wyposażone; pokój ok.23 mkw z wyjściem na balkon ok.4 mkw (strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fort Służew

Służew,Warszawa

2 500 zł46 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na parterze, z atrakcyjnym wejściem i holem w budynku przy ul. Fort Służew. Mieszkanie 2-pokojowe (oddzielne pokoje), wygodne, stylowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

350 000 zł32 m² 11 076 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż urocze, mieszkanie na Mokotowie na ul. Modzelewskiego, 31m2, składa się z przedsionka, łazienki z toaletą, pokoju, oddzielnej kuchni i balkonu typu francuskiego. W celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Służew,Warszawa

538 000 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Górny Mokotów! Prezentujemy nowe mieszkanie na nowo powstałym osiedlu przy ul. Komputerowej. Usytuowane na 3 piętrze budynku 6-piętrowym z windą! Budynek był oddany w lipcu 2020 roku. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Puławska

Służew,Warszawa

1 899 zł32 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne duża kawalerka 32m2 z rozległym widokiem na wewnętrzne ciche patio w osiedlu Melody Park - Puławska 255 z 2010 r. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Służew,Warszawa

1 700 zł37 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165). Do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na I piętrze w dobrze utrzymanej kamienicy u zbiegu al. Niepodległości i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

968 000 zł74 m² 13 081 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** oazę ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point house. Mieszkanie 3 pokojowe O łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

4 500 zł103 m² 43,69 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie rozplanowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 103,5 metrów kwadratowych w stylu angielskim znajduje się na 2 piętrze w 9-cio piętrowym apartamentowcu oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Służew,Warszawa

920 000 zł73 m² 12 602,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie dla rodziny na cichym, zielonym, chronionym osiedlu Bluszczańska Ogrody. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i gabinet, taras na południe z widokiem na zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

1 150 000 zł92 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Pracujesz na Służewcu Przemysłowym popularnie zwanym Mordorem ? Chciałbyś chodzić do pracy pieszo i nie martwić się o parkowanie? To jest mieszkanie dla Ciebie! Do lotniska dojedziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kmicica

Służew,Warszawa

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję sprzedaży ładną kawalerkę na osiedlu Służew nad Dolinką przy ul. Kmicica o pow. 35 m2, położoną na IX piętrze. Mieszkanie w stanie dobrym, składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Lotników

Służew,Warszawa

429 000 zł37 m² 11 532,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Firma propstar ma przyjemność zaprezentować rozkładowe, przytulne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym, zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Niegocińskiej. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służew

Służew,Warszawa

644 999 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadam do zaprezentowania mieszkanie w Apartamentowcu przy Metrze Służew (winda z bloku zjeżdża do wejścia do Metra) W mieszkaniu znajdziemy : -pokój z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Służew,Warszawa

518 000 zł57 m² 9 111,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieszkaniowa Lifetown - budynek Blue to kameralny czteropiętrowy budynek na warszawskim Służewcu charakteryzujący się nowoczesną barwną kolorystyką. Urokliwego klimatu nadaje wkomponowane.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Górny Mokotów, Służew