dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

639 000 zł42 m² 15 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Kamionku, w dzielnicy Praga-Południe. Zamieszkaj w przytulnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia trzypokojowe, eleganckie, funkcjonalne, jasne, ciche, umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy z lat 50 otoczonej bujną zielenią. Budynek był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2000 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Osiedle Derby 1. Osiedle zadbane, zielone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

655 000 zł27 m² 24 259,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 2 pokojowe, 27 m2, stan bardzo dobry, po generalnym remoncie. Księga wieczysta - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł74 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczny 3 pokojowy apartament w cenionej lokalizacji przy ulicy Klimczaka tuż obok Royal Wilanów. Budynek i wnętrze o wysokim standardzie wykończenia, funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na ul. Wrzeciono 28. To przestronne i funkcjonalne mieszkanie na Bielanach, w świetnej lokalizacji, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów Północny,Warszawa

7 500 zł125 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Położone na cichym, zielonym i strzeżonym osiedlu z dala od ulicy, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie. Zaledwie 7 minut pieszo do metra Ursynów oraz 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sempołowskiej

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy Stefanii Sempołowskiej 3 o powierzchni 51 m2, znajdujące się na parterze w bloku. Lokal wolny od zaraz. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bemowo,Warszawa

1 545 000 zł100 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie mieszkanie z tarasem zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Narożne, dwupoziomowe mieszkanie - na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł57 m² 103,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Franciszkańskiej - Śródmieście! Zostań pierwszym najemcą! Wyjątkowa oferta w sercu Warszawy - urokliwe, świeżo wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Wawrzyszew,Warszawa

405 000 zł26 m² 15 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach os. Wawrzyszew, al. Władysława Reymonta. Widne, ciepłe i ciche mieszkanko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

469 469 zł30 m² 15 649 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Informacje ogólne Mam do zaoferowania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy, niedaleko stacji metra Kondratowicza. Lokal znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,50 m usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie dzielnica Targówek - Bródno przy ul.Suwalskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolumen

Wawrzyszew,Warszawa

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 90 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Wolumen, bielany Wawrzyszew. Po generalnym remoncie, idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

2 450 zł20 m² 122,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia 20m2 fajną kawalerkę na Bielanach. Bardzo dobra lokalizacja: blisko stacja Metro Młociny, tramwaje, autobusy. Sklepu Carrefour, rossmann. W okolicy wszystko co potrzebne do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z 2 sypialniami na zamkniętym osiedlu Z basenem budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

1 590 740 zł118 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

1 590 740 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 117,92 m2 + 103 m2 ogródka | warszawa | bemowo | powstańców śląskich I metro, bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

1 500 000 zł78 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na Białołęce- tarchomin. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 390 000 zł73 m² 18 973,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Marzysz o porannym espresso z widokiem na ogród i spokojnych spacerach wśród zieleni? Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, a zarazem cichej lokalizacji? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

660 000 zł47 m² 14 042 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie Metro Stokłosy 10 min Ekspozycja wschód-zachód Loggia 5 m Budynek z 1984r, po termoizolacji, nowa cicha winda Okna, dzwiękoszczelne Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

947 000 zł80 m² 11 764 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Jeżeli szukasz przestronnego, 4 pokojowego mieszkania z balkonem to świetnie trafiłeś. Rozkładowe mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji. Lokalizacja: warszawa, ul. Pirenejska, bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę na Żoliborzu tuż przy stacji metra Marymont. Świetna lokalizacja, liczne połączenia z centrum Warszawy. Zielona okolica, miejsce parkingowe na parkingu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, - garderoba, oraz - ogródek. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

939 000 zł47 m² 19 978,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować stylowe 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane w klimatycznej i prężnie rozwijającej się okolicy na Pradze Północ, w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe, z oddzielną, widną kuchnią W przedwojennej kamienicy na powiślu; ul. Przemysłowa, b. blisko ul. Rozbrat. Dodatkowo płatny tzw. czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

1 090 000 zł44 m² 24 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojowe mieszkanie w jednej z najpiękniejszych kamienic w Warszawie (kamienica Pod Sowami), usytuowanej w klimatycznej i prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ursynów,Warszawa

909 000 zł95 m² 9 568,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Niezwykle przestronne i wygodne mieszkanie na ostatnim piętrze w niskim budownictwie z windą, 250 m do stacji metra Kabaty. Mieszkanie po podłodze ma ok. 95 m2, a jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

299 000 zł18 m² 16 921,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje wyjątkową ofertę kawalerki o powierzchni 17,67 m2 w samym centrum Starej Ochoty! Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest przy ul. Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję mieszkanie do wynajęcia w klimatycznej i doskonale skomunikowanej części Pragi Płn., na skrzyżowaniu ul. Strzeleckiej i Środkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 074 600 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m w nowej inwestycji Bliska Wola Tower. Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

530 000 zł38 m² 14 118 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego o powierzchni 37,54 m2., Targówek Brodno, METRO, niski czynsz. Mieszkanie na pewno wymaga odświeżenia, czy też liftingu, ale ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Jelonki,Warszawa

779 000 zł60 m² 13 035,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,76 m2, zlokalizowane przy ulicy Anieli Krzywoń na Bemowie. Rozbudowana infrastruktura osiedlowa: liceum, hala Wola, przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 927 920 zł80 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m w nowej inwestycji Bliska Wola Tower. Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esej

Bielany,Warszawa

870 000 zł65 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż o pow.65,26m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w wysokim budynku z 1977r.W skład mieszkania wchodzą:3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 600 zł31 m² 148,39 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowego, wykończonego w stylu japandi z elementami wabi-sabi apartamentu o wyjątkowym klimacie i funkcjonalności. Mieszkanie zlokalizowane jest na 14. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

490 000 zł42 m² 11 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Redukcja Ceny! Sprzedaz z lokatorem bez tytułu prawnego .Zajmuje jeden z dwóch pokoi. Mieszkanie 42,5 m | 2 pokoje | Żoliborz, ul. Broniewskiego 11 W sercu zielonego i spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

620 000 zł39 m² 15 796,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ursus to dynamicznie rozwijająca się dzielnica położona na zachodnich obrzeżach Warszawy. Zyskała reputację atrakcyjnego miejsca do życia, łączącego nowoczesność z zielonymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 133 000 zł85 m² 13 329,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne mieszkanie na Kabatach - przestrzeń, światło, zieleń Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

726 600 zł52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m2 , zlokalizowane przy ul. Tomcia Palucha w dzielnicy bliski Ursus - najbezpieczniejszej dzielnicy Warszawy. Mieszkanie usytuowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

1 075 000 zł66 m² 16 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż / mieszkanie / 3 lub 4 pokoje / praga południe / Sprzedam klimatyczne, urocze, jasne, ustawne, rodzinne mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Majdańskiej. Idealne dla rodziny 2 +1 lub 2+2!.