dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 644 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

389 000 zł22 m² 17 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1957 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Józefa Szanajcy. Odnowiona kamienica (termomodernizacja/odnowione klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

665 000 zł59 m² 11 231,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Trzypokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 59,21 mkw. położone przy ul. Marywilskiej 52 na warszawskiej Białołęce. Okazja! okazja! okazja! cena 11 231zł/m2. Najtańsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 000 zł24 m² 81,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy kawalerkę w nowoczesnym budynku z 2022 roku znajdującą się na 1 piętrze z 3 na wynajem o powierzchni 24,41 m2 zlokalizowane na Bielanach - osiedlu zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

669 203 zł37 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,18 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Mokotowa, przy ul. Gotarda - kilka minut od Galerii Mokotów. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

790 163 zł60 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc Realizacja IV kwartał 2026 roku. System Smart Home Premium Mieszkanie 4-pokojowe 59,68 m2, w którego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym 17,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńskiego

Bielany,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 783,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, bielany, ul. Władysława Smoleńskiego. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

950 000 zł76 m² 12 582,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

-= rezerwacja =- gdzie? Mieszkanie znajduje się przy ul. Sonaty 6, w sercu Mokotowa - spokojnej i zielonej części dzielnicy. Lokalizacja ta łączy wygodę życia miejskiego z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na to ogłoszenie trafiłeś dzięki viva invest! Mieszkanie z ogromnym potencjałem, do własnej aranżacji! Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1945 r., przy ul. Podskarbińskiej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkuna

Gocław,Warszawa

849 000 zł65 m² 13 041,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na to ogłoszenie trafiłeś dzięki viva invest! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem - Gocław, ul. Perkuna 58 Lokalizacja: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 933,20 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję wyjątkowo ciche, narożne mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 10. piętrze w 13-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, z loggią od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie na Woli, al. Prymasa Tysiąclecia. Budynek z cegły ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

894 000 zł60 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecamy, jasne, ciche 3 pokojowe do wprowadzenia na Ursynowie Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, świeżo po malowaniu, nowa kabina prysznicowa Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

729 000 zł67 m² 10 864,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Białołęka - Tarchomin ul. Pancera > autobusy i tramwaje zaledwie 200 m od budynku > dojazd komunikacją do stacji metra Młociny zajmuje ok 17 min > ok 400-500 m do sklepów: Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

5 900 zł74 m² 80,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, na warszawskim Ursynowie. Lokalizacja w centrum dzielnicy zapewnia znakomity dojazd zarówno samochodem, autobusem czy metrem (7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Stary Mokotów,Warszawa

3 200 zł36 m² 87,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości oferuje klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa ul. Grażyny, kamienica z 1937 roku Wyjątkowe mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

652 010 zł58 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,7 m , usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Bielan, przy ulicy Klaudyny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Handlowa

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

798 000 zł57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 57 m z balkonem 6 m , położone na 6. piętrze (z 7) w budynku z 2003 roku, przy ul. Handlowej zaledwie kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

919 000 zł65 m² 14 138,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie odnowione w 2019roku. Osiedle jak i cały blok objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

443 300 zł32 m² 14 068,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal o powierzchni 31,51 m , obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Stefana Batorego, tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bródno,Warszawa

672 000 zł47 m² 14 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 4 ostatnim piętrze w budynku bez windy. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest doskonała lokalizacja, zaledwie 800 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

565 000 zł40 m² 14 047,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe w stanie do zamieszkania - usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Teren osiedla jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

948 000 zł52 m² 18 255,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

NA sprzedaż | wola | 2 pokoje Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w bloku z 1956 roku, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, 3 minuty spacerem od stacji Metro Młynów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

824 000 zł47 m² 17 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Białołęka - Żerań ul. Krzyżówki (osiedle Atal Marina z 2018 roku) Mieszkanie 47 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marymoncka

Żoliborz,Warszawa

920 000 zł45 m² 20 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis Jeśli poszukujesz funkcjonalnego mieszkania i ważna dla Ciebie jest dobra komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy, to właśnie takie miejsce. Dobra lokalizacja blisko metra i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Nowy Tarchomin,Warszawa

943 000 zł69 m² 13 696,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- w sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z 2 loggiami od dewelopera * bez podatku * bez prowizji dla kogo? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra to w sam raz? Czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

995 000 zł40 m² 25 158 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Analiza ai z dnia 23 sierpnia 2025 "kawalerki Warszawa-Śródmieście": obecnie dostępnych jest ok. 162 ogłoszeń z kawalerkami w Śródmieściu. Wartość to 1 638 645 zł, co daje średnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

1 079 000 zł87 m² 12 402,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przestronne mieszkanie z dużym tarasem w idealnej lokalizacji na Saskiej Kępie Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 86 m + taras 30 m (na cichą stronę południową),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

801 372 zł37 m² 21 484,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru | Stan deweloperski | Nowe osiedle | Bez prowizji od kupującego Przedmiotem oferty jest przestronne 37,3 m mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze nowo wybudowanego osiedla na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

670 000 zł47 m² 14 255,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw składające się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki, zlokalizowane przy ul. Łojewskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Ulrychów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem na Woli przy Metrze Księcia Janusza 2 pokoje / oddzielna kuchnia / po remoncie Wynajęcie mieszkania na warszawskiej Woli, w okolicach ulic Księcia Janusza i Okocimskiej, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

900 000 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Układ mieszkania: salon z rozkładaną kanapą, kompletem mebli i telewizorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Mokotów,Warszawa

990 000 zł44 m² 22 247,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Odkryj magię życia w jednej z najbardziej prestiżowych i malowniczych części Warszawy! Prezentujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.5 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

To nie jest przypadek. Nieruchomość która daje Ci Topową lokalizację i wszystko czego potrzebuje Para by dobrze mieszkać w sercu Warszawskiego Kamionka. Adres: ul.Gocławska 9 ATUTY:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

910 000 zł56 m² 16 143,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie na zielonej Białołęce, o pow. 56,37 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2022 r. na kameralnym osiedlu Bliżej Gwiazd. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

52 m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio! 0 % pcc! Zapytaj o wszystkie aktualne promocje! To idealne mieszkania dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

863 000 zł48 m² 17 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rezerwacja do 12 września. Nowe z 2025 roku. Wykończone w wysokim standardzie. Gotowe do zamieszkania. Funkcjonalny układ pomieszczeń w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

2 300 000 zł106 m² 21 698,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne mieszkanie Z 3 sypialniami Garaż | Komórka lokatorska | Blisko metro i parki | Miejsce postojowe w garażu podziemnym ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 607,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 28,3 m i znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Esperanto 9. Lokal składa się z: - przestronnego pokoju, - oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

880 000 zł46 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Marywilska

Annopol,Warszawa

2 899 zł28 m² 103,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie 28m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Marywilskiej, białołęka Żerań. Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla singla/singielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkane: 2 pokoje niezależne, oddzielna, widna kuchnia Bardzo dobra lokalizacja: mokotów, ul. Wołoska. Najem okazjonalny! Dodatkowo płatny tzw. czynsz administracyjny w kwocie 950 pln. Całościowa.