dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 644 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

999 000 zł62 m² 16 087 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować widne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 metrów składające się z dwóch pokoi. Mieszkanie usytuowane na cichym i doskonale zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

1 277 250 zł66 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Sandomierskiej. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 799 999 zł213 m² 17 840,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie z segmentu premium o imponującej powierzchni 213 m , zlokalizowane przy prestiżowej Alei Wilanowskiej - w miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

1 790 zł15 m² 119,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z garderobą przy ul. Nowolipie 25a w Warszawie, w pobliżu skrzyżowania al. Jana Pawła II i al. Solidarności. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 950 zł38 m² 103,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna oferta! Dwupokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w doskonałym punkcie komunikacyjnym, pomiędzy stacjami metra Wierzbno i Wilanowska. Całkowicie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

4 600 zł68 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyobraź sobie ciszę i oszałamiający widok na panoramę zieleni z okien Twojego mieszkania. Do tego dodaj historyczną kamienicę wpisaną do rejestru zabytków na Starym Mokotowie, ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Miasteczko Wilanów, ul. Sarmacka 4 Mościcki Nieruchomości Oferuje do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

1 066 000 zł60 m² 17 826,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wygodne mieszkanie na Kabatach (60m) Stefana Dembego 10 Zapraszam do oferty sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m na warszawskich Kabatach, przy ul. Dembego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Bielany,Warszawa

655 000 zł36 m² 17 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam W dowolnym terminie! Mieszkanie 2-u pokojowe z miejscem parkingowym na posesji obok stacji metra Stare Bielany, w pobliżu Lasu Bielańskiego i awf. Idealne na zamieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

3 450 zł59 m² 58,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy Najemca | Nowe | Apartamentowiec | Dwupokojowe 59 mkw | Miejsce Postojowe | Żupnicza 19 Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żupniczej 19 na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Targówek - Bródno ul. Rembielińska 8a > autobusy 250m > tramwaje 250 m > stacja metra Bródno 1 km (12 min pieszo, 3 przystanki tramwajem) > tramwaje 170m > przychodnia 100 m > bazarek 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 290 zł31 m² 73,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Służewiec,Warszawa

6 500 zł76 m² 85,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Służewiec | 3 pokoje | 2 łazienki | balkon | garaż podziemny to speak english please call: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

1 669 000 zł128 m² 13 069,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 5 pokojowe położone przy ul. Zielone Zacisze w Warszawie. |Charakterystyka nieruchomości| - Mieszkanie znajduje się na 4 z 5 pięter, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Okolica cicha i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

579 000 zł48 m² 11 938,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48.50 m , składające się z dwóch oddzielnych, zamykanych pokoi, funkcjonalnej kuchni, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest przygotowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

843 790 zł42 m² 20 090,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy, tuż przy Metrze Stokłosy! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

3 400 000 zł133 m² 25 563,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie znajduje się w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z 1936 r. Cicha, spokojna okolica, nieskrępowany widok z okien, które wychodzą na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,50 m usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie dzielnica Targówek - Bródno przy ul.Suwalskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

785 000 zł54 m² 14 656,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1988 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

609 000 zł38 m² 15 942,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Bielanach, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szobera

Bemowo,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Klucze w agencji Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy mieszkanie położone w Warszawskim Bemowie przy ul. Szobera 6 Słoneczne i ciche mieszkanie o powierzchni 45,80m2 + balkon 3,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

497 000 zł32 m² 15 387 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na parterze z ogródkiem zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ogrodzone, budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Światowida (zapewnia spokój oraz ciszę). Teren zielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

599 900 zł45 m² 13 343 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe - z możliwością przerobienia na 3 pokoje- usytuowane na parterze w niskim budynku z 2019 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Atutem mieszkania są duże 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku wybudowanym w 1935 r. z cegły. Budynek z odnowioną elewacją (ocieplony),na klatce schodowej została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 350 zł32 m² 72,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł18 m² 136,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasna, cicha i funkcjonalna kawalerka w sercu Warszawy - ul. Poznańska. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Salon posiada rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

524 000 zł28 m² 18 917 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

950 000 zł77 m² 12 302,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem blisko metra! Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na parterze niskiego budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł45 m² 13 946,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

: dobrze rozplanowane, gotowe do wejścia mieszkanie na warszawskiej Białołęce : Dwustronne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie w cichej okolicy + miejsce w garażu + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schillera

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł36 m² 102,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Czynsz administracyjny W cenie najmu! rok po kapitalnym remoncie! pokoje puste, umeblowanie po stronie najemcy. Oddzielna kuchnia I oddzielne pokoje. Atrakcyjne, dwupokojowe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Imielin,Warszawa

2 900 zł49 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny mieszkanie W pełni wyposażone do wprowadzenia od zaraz. DO wynajmu rewelacyjne mieszkanie Z widokiem na patio W spokojnej enklawie. Cichy, otulony zielenią I śpiewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł65 m² 17 638 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż, niezwykle dobrze położone, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5-tym piętrze, 8-piętrowego budynku zlokalizowanego pod adresem Aleja Armii Ludowej 7. Ścisłe Centrum. 2 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ksawerów,Warszawa

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mokotów | metro| centrum mokotowa Marzysz o mieszkaniu, gdzie światło wpada przez okna przez całe popołudnie, a panorama miasta rozpościera się z wysokości 13. piętra? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Tarchomin,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Cicha okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ignacego Potockiego

Śródmieście,Warszawa

710 000 zł20 m² 35 500 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kapitalnie, niezwykle funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka dla singla lub ewentualnie pary. Duże łóżko na antresoli, pod którą znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania, w tym wieszaki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na warszawskich Włochach. Mieszkanie jest bardzo przytulne i komfortowe do zamieszkania. Mieszkanie o pow. 38 m : 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równa

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** do wynajęcia mieszkanie W znakomitej lokalizacji *** super lokalizacja - 150m do metro szwedzka Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 30m2 znajdujące się przy ulicy Równej na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

530 000 zł38 m² 14 118,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokoje, rozkładowe przy ul. Wincentego o powierzchni 37,54 m2., Świetna lokalizacja- METRO Kondratowicza 5 min pieszo, niski czynsz. W skrócie - Oddzielna widna kuchnia z oknem 7m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 560 zł43 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

25 000 zł320 m² 78,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Luksusowy penthouse z ogrodem na dachu - Biały Kamień , Mokotów Na wynajem wyjątkowy penthouse o powierzchni 319 m , położony na ostatnim piętrze budynku przy ul. Biały Kamień -.