dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Powiśle,Warszawa

9 908 zł67 m² 147,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem w loftowym stylu w sercu warszawskiego Powiśla to najlepszy wybór dla tych, którzy kochają wyszukaną prostotę i industrialny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 38 mkw., położone w ścisłym centrum przy ul. Górskiego, w kamienicy z 1955 roku. Okna wychodzą na zielony dziedziniec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do odkrycia potencjału mieszkania posiadającego dwa zbliżone wielkością pokoje (istnieje możliwość wydzielenia 3 pokoju). Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ulrychów,Warszawa

547 000 zł38 m² 14 586,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie na warszawskiej Woli - osiedlu Ulrychów. Ta lokalizacja świetnie łączy kameralną zabudowę i zielone otoczenie z dostępnością komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 390 866 zł79 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe apartamenty w sercu Wilanowa luksus i komfort w zielonej części miasta Nowoczesne apartamenty zlokalizowane w prestiżowej, spokojnej części Wilanowa. Idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 145 907 zł89 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w zielonej okolicy, blisko centrum Warszawy To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy cenią spokój, kameralny klimat i jednocześnie chcą mieć szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokoje Ursynów, ul. Polinezyjska Imielin. Możliwość umeblowania mieszkania w zależności od potrzeb najemcy. Komfortowe, świeżo odmalowane i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 728,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1966 roku zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Braci Pillatich. Budynek ocieplony, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 53 m , Warszawa, ul. Nowowiejska - przy Metrze Politechnika Oferuję do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 53 m , którego przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

530 000 zł45 m² 11 674 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bez prowizji! Mieszkanie dwupokojowe w pobliże metra Imielin o powierzchni 45,4 m2 na drugim piętrze składające się z: salonu z wyjściem na balkon osobnej kuchni sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferuję państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50m2 - dwie oddzielne sypialnie, osobna kuchnia, usytuowane w bloku znajdującym się w świetnej lokalizacji, ul. Deotymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

1 290 000 zł82 m² 15 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Sródziemnomorskiej 55 ( Stegny , Mokotów, warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

530 000 zł45 m² 11 674 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 090 zł54 m² 57,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji W pełni wyposażone mieszkanie z miejscem parkingowym w podziemiach budynku. Mieszkanie odnowione. Funkcjonalna i nowoczesna przestrzeń dzienna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje do remontu. Bardzo ustawne z funkcjonalnym układem pomieszczeń i łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

739 000 zł38 m² 19 345,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferuję przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, osobnej kuchni z oknem oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

585 000 zł32 m² 18 281,20 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Warszawa, mokotów, wierzbno, ul. Wołoska Metro Racławicka, tramwaj, autobus Ustawna i bardzo widna kawalerka (31,54 m2) na 7 piętrze z widokiem na Warszawę. Układ mieszkania: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 300 000 zł84 m² 27 319,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, obecnie przystosowane na biuro , Wspólna Śródmieście Budynek: wspólna 50/50a czyli inaczej Rezydencja na Wspólnej to przykład bardzo dobrej renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Ursynów) o powierzchni około 53 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny - sypialnia - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

797 000 zł41 m² 19 439 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 530 zł35 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowogrodzka 78 w centrum Warszawy, z pięknym widokiem na zielone dachy Filtrów Warszawskich. Nieruchomość: powierzchnia 35 m , 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

970 500 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w warszawskim Bemowie przy ul. Klemensiewicza. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

945 000 zł63 m² 15 071,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ładne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Blisko stacja metra Służew, linie tramwajowe i autobusowe. W bliskiej okolicy przedszkole, szkoła, szpital, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 199 980 zł51 m² 23 529 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 51m2 | marszałkowska Chcesz cieszyć się tętniącym życiem centrum miasta? Pić poranną kawę na Placu zbawiciela, a z okna oglądać zabytkową katedrę? Przedstawiam nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

989 000 zł53 m² 18 660 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej 3 - pokojowej, cichej i funkcjonalnej nieruchomości z widokiem na zieleń po generalnym remoncie, stylowo zaaranżowanej, emanującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł78 m² 18 692,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Klimatyczne mieszkanie w sercu Śródmieścia Południowego - ul. Wilcza Śródmieście od lat utrzymuje się w czołówce rankingów najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: bezsprzecznie idealna lokalizacja. Tuż obok stacja metra Kabaty i Las Kabacki. Bardzo rozwinięta infrastruktura (szkoły, przedszkola, sklepy, miejsca rekreacji sportowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

527 000 zł44 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy przestronne - 44m2 - , trzypokojowe mieszkanie o ogromnych możliwościach aranżacyjnych , położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

729 000 zł43 m² 16 953,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w pobliżu Metra Pole Mokotowskie i Szkoły Głównej Handlowej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. ul. Obrońców Tobruku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobre połączenie komunikacyjne: - 250m do przystanku tramwajowego oraz autobusowego, - do najbliżej stacji metra Bródno jedynie 4 przystanki tramwajem, - tylko 12minut tramwajem do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

643 000 zł27 m² 23 992,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Warszawy, w doskonałej lokalizacji Do generalnego remontu -powierzchnia: 28 m -piętro: 2 -budynek z lat 80 -nowa winda i wyremontowane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Sielce,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 482,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Stępińskiej na warszawskim Mokotowie w cichej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dodatkowo czynsz administracyjny ( z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 550pln/m-c. Niedaleko uczelnie uksw I awf. Atakcyjne, jednopokojowe mieszkanie na bielanach blisko metra. Czyste klatki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem || 55m2 || salon z kuchnią i jadalnią || 1 sypialnia || łazienka z prysznicem || loggia z widokiem na panoramę miasta || klimatyzacja || osiedle strzeżone || miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

10 000 zł65 m² 153,85 zł/m²

 

Piętro:17/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękny i nowy apartament 3 - pokojowy o powierzchni 65 m2 z małym balkonem na 17 piętrze z fantastycznym widokiem na panoramę Warszawy w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

940 000 zł60 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

przedam przestronne, 3-pokojowe (59,7 m2) mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku przy ul. Związku Walki Młodych 20, w głębi osiedla (cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce. Układ mieszkania - funkcjonalność i przestrzeń: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 786,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

750 000 zł67 m² 11 194 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie /spółdzielczo-własnościowe/ super usytuowane przy samym parku /okna na park bródnowski/, w niewielkiej.