dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

290 000 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie, warszawa, róg Woronicza i Wołoskiej, dobra lokalizacja, blisko metra i Galerii Mokotów, 10 pietro, 28,5 m2, 2 pokoje, wyposazona kuchnia, duża szafa wnękowa, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bloku o wysokim standardzie z windą o powierzchni 48m + taras. Osiedle chronione i monitorowane 24h/doba. Mieszkanie rozkładowe na parterze z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starościńska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł78 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, urządzone mieszkanie na Mokotowie. Wygodna lokalizacja - blisko do metra Pole Mokotowskie, 5 min od centrum. Mieszkanie z jasnym salonem od strony południowej z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Powązki,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Blisko metra, blok usytuowany jest na granicy Bielany z Żoliborzem. Mieszkanie mieści się na 3piętrze w 4 piętrowym bloku. Okna wychodzą na zieleń między blokami, jest bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela! mieszkanie na woli o pow. 37,08 m. kw. usytuowane na parterze 10-piętrowego budynku. Budynek odnowiony, ocieplony, posiada nową elewację, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

235 000 zł35 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Budynek po wymianie rur wodnych i kanalizacyjnych, w trakcie remontu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i dobudowanej garderoby 2 m, kuchni oraz łazienki. Budynek dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 34 m2 z loggią (loggia 3,2m2) w Warszawie na ul. Rydygiera 11 (żoliborz/śródmieście 5 minut na piechotę od Arkadii) w apartamentowcu z trzema windami (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie na fajnym osiedlu Bródna (zacisza) - osiedle Park Leśny - nowe, zadbane, bezpieczne, kilka placów zabaw dla dzieci (piaskownice, drabinki, huśtawki), ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

400 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2 pokojowe w cichej części Muranowa. Budynek z cegły niski ma tylko trzy piętra. Dobry rozkład mieszkania, kuchnia duża widna, dwa oddzielne pokoje, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Mirów,Warszawa

319 000 zł40 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kameralne dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, w kwartale, który uważany jest za prestiżowy. Chętnie osiedlają się tu pracownicy licznych banków i instytucji. Dom usytuowany niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

552 000 zł50 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartamentowiec przy ul.Wroniej powstaje z myślą o osobach ceniących wygodę i nowoczesny design. Luksusowy budynek apartamentowy zaprojektowany został w odpowiedzi na oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

686 000 zł72 m² 9 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

767 000 zł86 m² 8 918,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie puste, do remontu i własnej aranżacji. Nowe plastikowe okna, klepka na podłodze. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mniejszy pokój można połączyć z kuchnią. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle ul.GÓRCZEWSKA OFERTA BEZPOŚREDNIA, BEZ PROWIZJI, OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ POMOC I OBSŁUGĘ W ZAKRESIE PROCESU SPRZEDAŻY,ORAZ PRZY REALIZACJI FORMALNOŚĆI KREDYTOWYCH I NOTARIALNYCH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam W naszej ofercie posiadamy mieszkania zróżnicowane pod względem ceny,powierzchni,liczby pokoi I lokalizacji. Mieszkania od 1 do 5 pokoi lokalizacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

377 000 zł57 m² 6 614,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł41 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

174 000 zł32 m² 5 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie dwu pokojowe z widną kuchnią, ciche, na wysokim! parterze, widok na podwórko z dużą ilością zieleni. Kuchnia i łazienka po generalnym remoncie (glazura, terakota), okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

250 000 zł31 m² 8 048,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio! Kawalerka przy ul.Modzelewskiego 46/50, między Metrem Wilanowska a Galerią Mokotów o powierzchni 31 m2. Do remontu podłogi i łazienka. 10 piętro, mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadbana kawalerka na Saskiej Kępie w bardzo dobrej cenie! Mieszkanie jest jednopokojowe, czyste i widne. W pokoju na podłodze dębowy parkiet. Okna nowe pcv. Pokój w kawdracie, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Próchnika

Żoliborz,Warszawa

368 000 zł37 m² 9 945,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Znakomita lokalizacja, mieszkanie w Centrum Starego Żoliborza ( 5 min. do stacji metra Plac Wilsona ).Okolica cicha, spokojna. Budynek mieści w sąsiedztwie Teatru Komedia. Widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

275 000 zł45 m² 6 165,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym 26 m2 + sypialnia 8,8 m2, łazienka 4 m2 oraz loggia 2,7 m2. Na podłodze parkiet w pokojach i łazience, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordonówny

Tarchomin,Warszawa

290 000 zł45 m² 6 415,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania klimatyczne, świeżo wyremontowane i odmalowane mieszkanie. *ściana między kuchnią a dużym pokojem została zlikwidowana (różowa linia na rzucie), jednak w cenie mogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szumiących Traw

Bródno,Warszawa

1 890 zł54 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak