dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

612 000 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

! mieszkanie przy Pl. Zbawiciela! 8500zł/m2! Oferuję własnościowe, 3-pokojowe mieszkanie znajdującę się nieopodal Placu Zbawiciela. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 6- piętrowej kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 750 zł56 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zaprojektowany przez architekta. Podłogi parkiet - dąb bielony, meble robione na zamówienie. Apartament jest usytuowany na 7 piętrze, z przepięknym widokiem na miasto (pałac Kultury, panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Cena do negocjacji! okazja! górny mokotów! Mieszkanie do remontu. Dwustronne. Rozkładowe. W każdym pokoju i kuchni są duże okna. Okna wschód-zachód.Widok na teren zielony. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

682 000 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na ul. Górskiego w Warszawie (na tyłach ul. Nowy Świat). Powierzchnia całkowita wynosi 62 mkw, w tym dwa duże pokoje, kuchnię (aneks), łazienkę, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

498 000 zł50 m² 10 040,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2001 r. w bardzo ciekawym punkcie kabat, przy alei kasztanowej, niedaleko stacji metra kabaty, w pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjny apartament 100 m2 z tarasami 50 m2, na Górnym Mokotowie, w osiedlu ekopark w pobliżu Pola Mokotowskiego, przy ul. Chodkiewicza. Dogodne położenie: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do Państwa dyspozycji od zaraz! Bardzo ładna, zadbana kawalerka z oddzielną kuchnią. Mieszkanie na 7 piętrze w 8-mio piętrowej kamienicy, okna od strony podwórza, więc mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

2 350 zł54 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek 4-piętrowy na osiedlu z niską zabudową w zielonej i cichej okolicy w sąsiedztwie dwóch parków.Blisko do metra Słodowiec a także tramwaje i autobusy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne jednopokojowe 35,5 m2, mieszkanie na Starym Żoliborzu Kamienica oraz miejsce jedne z najładniejszych na Żoliborzu. Duży widny pokój o powierzchni około 17 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

339 000 zł52 m² 6 582,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przestronne i ustawne mieszkanie usytuowane na bliskim Kołe w zadbanym budynku z cegły. Idealna lokalizacja. Słoneczny salon - okna na południe, oraz przyjemnie chłodna sypialnia - okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Już dostępny Luksusowy 120-metrowy 4-pokojowy apartament zlokalizowany na strzeżonym i monitorowanym osiedlu firmy skanska przy ul. Gen. Zajączka w pobliżu stacji metra dworzec gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Bemowo,Warszawa

450 000 zł66 m² 6 779,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66,38m2, na którą składają się: 3 pokoje: 20 m2 (pokój z dużym balkonem typu loggia), 12 m2, 9 m2, przedpokój 9,88 m2, kuchnia 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanow. Ulica Sarmacka róg Klimczaka. Bardzo przyjemna okolica. Nowoczesne osiedle ze sklepami i restauracjami. Blisko do Powsina. Dojazd do Centrum ok.25 min. Przystanek autobusowy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bądź pierwszym lokatorem w tym pięknym, nowo wybudowanym mieszkaniu na Bielanach. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko metra. Lokum składa się z dwóch niezależnych pokoi, obydwa posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

387 000 zł57 m² 6 765,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Atrakcyjne funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m2 w kamienicy z 1935 roku. Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. Blisko metra, świetna komunikacja miejska, doskonała infrastruktura (supermarkety, szkoła, przedszkole, przychodnie, apteka, poczta, kościół, bazar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Stacji Metra Racławicka, na III piętrze budynku III piętrowym , po częściowej wymianie instalacji. W pokojach oraz przedpokoju parkiet do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

570 000 zł72 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 72,21m2: 3 pokoje, na 2/ 10 piętrowym. W budynku są dwie windy w tym jedna towarowa. Duży balkon (190cm x 270cm, glazura). Wymienione meble kuchenne w 2010r, zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

330 000 zł41 m² 7 990,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Klimatyczne, słoneczne mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej o powierzchni 41,3m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim budynku czteropiętrowym. Składa się z dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł76 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie przy ulicy Inflanckiej, przy Metro Dworzec Gdański, od zaraz. Bardzo ładne wykończone, czyste i przestronne, składa się z dwóch niezależnych sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

306 000 zł34 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Bardzo ładne mieszkanie , na zielonym Muranowie, piękna spokojna okolica Słoneczne, jasna kuchnia, w przedpokoju garderoba, drzwi antywłamaniowe. Okna skierowane są na wschód Powierzchnia tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do odświeżenia lub drobnego remontu. Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pustola. Parter w bloku 4-piętrowym. Wysokość 250cm. Powierzchnia całkowita dokładnie 44,9m2 a w tym: pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

231 000 zł28 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Bielanach w budynku położonym tuż przy wejściu do stacji metra "Słodowiec". Ulokowane na 8 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym wybudowanym w latach 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

300 000 zł28 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Bardzo ładne, na nowo zaprojektowane przez profesjonalistów mieszkanie. Funkcjonalne i estetyczne. Przygotowane miejsce na pralkę i lodówkę. Lokal o powierzchni 28m2, zdecydowanie sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

288 000 zł41 m² 7 024,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Najlepsza lokalizacja na białołęce/tarchominie/nowodworach. 200 merów do przystanku i zajezdni autobusowej. 10 minut autobusem do Metra Młociny. 100 merów do szkoły, sklepu. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

425 000 zł63 m² 6 789,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Ciche, słoneczne mieszkanie z dala od ruchu ulicznego w trzypiętrowym bloku otoczonym zielenią, 5 minut od stacji metra Imielin. Pełna infrastruktura, w pobliżu dwa przedszkola, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

630 000 zł72 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe, zaaranżowane z 4-pokojowego/poprzez złączenie dwu małych pokoi - obecny metraż 16m2/. Mieszkanie narożne/wsch i pół, przy czym na północ tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie przy samym Metrze Imielin od zaraz. Dla osób ceniących wygodę korzystania z metra oferta idealna, gdyż dojście pieszo do niego zajmuje 3 minuty! Pokoje są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

185 000 zł20 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe na warszawskiej Ochocie. Ul. Żwirki i Wigury w okolicach uniwersytetu. Mieszkanie własnościowe zlokalizowane na 1 piętrze. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł126 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Idealne jako inwestycja! Eleganckie, zadbane, mieszkanie dostępne od zaraz o pow. 126m2. Mieszkanie posiada dwa oddzielne wejścia, poziomy zostały rozdzielone (istnieje możliwość ponownego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 200 000 zł210 m² 20 036,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jedyny i niepowtarzalny apartament na Starym Mokotowie w prestiżowym budynku na ulicy Biały Kamień! Budynek składa się z 8 apartamentów położonych przy ulicy Biały Kamień 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na prestiżowym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią o łącznej powierzchni 25,5m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

352 000 zł46 m² 7 569,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie hipoteczne, usytuowane w bloku z cegły, na pierwszym piętrze. Powierzchnia 46,00m2 + 8m2 piwnica 2 pokoje (10-11m i 18m), kuchnia 7,5m, łazienka 3m, przedpokój 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

409 000 zł57 m² 7 175,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie 57m2 przy ulicy Rudnickiego w reprezentacyjnym, nowoczesnym budynku z 2001r. Osiedle zadbane, ogrodzone, monitorowane z placem zabaw dla dzieci. Zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

429 000 zł58 m² 7 396,55 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Gocławiu o powierzchni 58 m2. Zlokalizowane na 13 piętrze w 15-piętrowym budynku z 1985 roku. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubomelska

Bielany,Warszawa

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stare bielany! ulica lubomelska mieszkanie 50 m2 bezczynszowe! parter (kamienica/dom 2 piętra) Wejście z klatki lub przez ogródek! ogródek: 50 m2 taras zadaszony: 12 m2 3 pokoje (18m2+15m2+6m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Dosprzedania piękna kawalerka na tarchominie przy ul. Światowida. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Powierzchnia kawalerki to 33.4m, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 900 zł76 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie dwie sypialnie, łazienka i duży salon z aneksem kuchennym (76mkw) - przy wejściu do metra Ursynów w nowym budownictwie (ochrona 24/7). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

2 700 zł66 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66 m2 na Ursynowie, blisko stacji metra Imielin. Garaż pod budynkiem w cenie najmu. Na etapie wykończenia wnętrza, w planie ma być kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie w nowej inwestycji ronson na Ursynowie w sąsiedztwie stacji metra Imielin, multikina oraz siedziby Gminy. Mieszkanie bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

760 000 zł78 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo A T R A K C Y J N E! przestronne, dwustronne, mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 78,55 m 2, na Starym Mokotowie pomiędzy stacjami metra Racławicka.