dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

344 000 zł48 m² 7 107,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe 48,4 m2, przy ulicy Karola Linneusza, 1 piętro w budynku czteropiętrowym z cegły z 1960 roku. Duży pokój 18m2 z oknem do podłogi z kratką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe na osiedlu służew nad dolinką, w doskonałej lokalizacji, blisko terenów zielonych, metra. Mieszkanie ładne i przestronne (pokój dziecinny, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej, z oddzielną widną kuchnią, o powierzchni 42 m2. Mieszkanie na parterze, w pełni wyposażone i całkowicie umeblowane (nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracławska

Praga-Południe,Warszawa

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przytulne i niedrogie 2 pokoje 37m2 Praga Południe ul.Bracławska Opis mieszkania: -Salon 18m2 -Sypialnia 7m2 -Kuchnia 5m2 -łazienka po remoncie 3m2 -Przedpokój 4m2 Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garibaldiego

Praga-Południe,Warszawa

406 000 zł52 m² 7 883,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super mieszanie widne rozkładowe z miejscem parkingowym i komórką lokatorską dla amatorów komunikacji miejskiej szybki 10 minut dojazd do centrum warszawy (metra) liniami tramwajowymi 9 ,22, 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie mieści się niedaleko stacji metra Imielin, przystanki autobusowe w pobliżu, sklepy spożywcze, zamknięte i bezpieczne osiedle 1 salon połączony z kuchnia, 1 sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Rozdrożu

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe 38 mkw na 5 pietrze w 6 pietrowym budynku. Mieszkanie po remoncie, umeblowane ,agd, z balkonem zabudowanym. Wymagana kaucja jednomiesięczna. Cena 1800zł w tym czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

490 000 zł57 m² 8 542,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo prestiżowy budynek na pograniczu Śródmieścia i Woli wybudowany w 2007 roku przez firmę Ronson Development. W pobliżu znajdują się wszelkie udogodnienia infrastrukturalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

343 000 zł51 m² 6 725,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Śliczne zadbane mieszkanie dwupokojowe na Tarchominie. Przestronne, rozkładowe i słoneczne.Wykończone z dbałością o najmniejsze detale, materiałami wysokiej jakości. Bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

420 000 zł67 m² 6 252,79 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Budynek z cegły, mieszkanie ciekawe trójstronne,jasne , z ładną panoramą. Są to 3 pokoje, w tym dwa pokoje mają po 2 okna, jest też balkon. Duża kuchnia ok. 9m2, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

431 000 zł71 m² 6 070,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przepiękne mieszkanie trzypokojowe na Tarchominie. Mieszkanie widne,przestronne i rozkładowe, dwustronne. Na ślicznym, strzeżonym osiedlu z dużą ilością zieleni i wyjątkowym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 54 m2 w świetnej lokalizacji blisko metra na Mokotowie - cisza i spokój, piękny widok z okna! Polecam wygodne, słoneczne, dobrze skomunikowane,z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo dobra lokalizacja blisko pomiędzy stacjami metra Młociny i Słodowiec, dodatkowo pętla tramwajowa i autobusowa w pobliżu. Duża łatwość dojazdu. Blok w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany przy ulicy Bukowińskiej, w pobliżu stacji metra Wilanowska. Dobry dostęp do transportu publicznego. W pobliżu restauracje oraz sklep spożywczy. Bezpieczna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie na Ursynowie - 63 m2 na drugim piętrze w super lokalizacji na Ursynowie 5 minut od stacji metra. Polecam atrakcyjne mieszkanie, składajace się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Genewska

Saska Kępa,Warszawa

329 000 zł38 m² 8 651,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne na Saskiej Kępie 2 pokoje 38 m2, parter, w kamienicy. W salonie piec kaflowy-elektryczny-źródło ogrzewania, aneks kuchenny, przejście do sypialni i łazienki. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupokojowe, 50 m2, usytuowane na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym z cegły. Własność hipoteczna. Mieszkanie rozkładowe, ciche. Bez piecyków gazowych (woda ciepła jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

175 138 zł26 m² 6 636,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przytulna Kawalerka na parterze z balkonem pow. 1,73 m2 i z ogródkiem W cenie O pow. 22,6 m2. 01M jesteśmy licencjonowanym biurem sprzedaży inwestora - bez żadnych prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

439 200 zł48 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie Bielanach. Usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z dużego pokoju 17,5 m2, sypialni 12,1 m2, kuchni 7,3 m2, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

288 000 zł46 m² 6 329,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na Tarchominie, dwustronne i doskonale doświetlone. Z ładnym 3m 2 balkonem z widokiem na zagospodarowane podwórko, drugi pokój posiada przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

485 000 zł63 m² 7 698,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ciche i wygodne, umeblowane, gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie na Bemowie. Usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowym bloku na terenie ładnie zagospodarowanego chronionego osiedla (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

405 000 zł48 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w znakomitym miejscu Starego Żoliborza, cicha, zielona uliczka. Mieszkanie zlokalizowane blisko linii metra (stacja ‘’Dworzec Gdański") w bezpośredniej okolicy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 63m2, z 2 balkonami , i jednym ogrodem zimowym .Do mieszkania przynależy miejscem w garażu podziemnym (ale nie koniecznie ) .Bardzo dobra lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

409 000 zł49 m² 8 313,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam gorąco! Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,2 m2, położone w cichym, zielonym zakątku na Bielanach w odległości 5- minutowego spaceru od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

338 250 zł59 m² 5 742,78 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Super okazja Nowocześnie urządzone mieszkanie z w nowym, eleganckim bloku znanego dewelopera Yuniversal Podlaski. Umeblowane i wykończone do zamieszkania od zaraz. Wszystkie media, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

299 000 zł43 m² 7 002,34 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Spółdzielczo - własnościowe mieszkanie z uregulowanym gruntem i możliwością założenia księgi wieczystej. 2 oddzielne pokoje w układzie rozkładowym, widna kuchnia z zabudowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Kameralne osiedle z 1998 roku. Spokojna okolica. Dobry punkt komunikacyjny, ok. 2 min do ul. Puławskiej. 3 przystanki autobusem do metra. Blisko do supermarketu Real. Urokliwe mieszkanie 88m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

410 000 zł74 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przepiękne mieszkanie trzypokojowe na Tarchominie ul.Mehoffera. Mieszkanie widne,przestronne i rozkładowe. Na ślicznym, strzeżonym osiedlu z dużą ilością zieleni i wyjątkowym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament, w inwestycji Rezydencja Narbutta, pięknej, spokojnej i zielonej okolicy. Całkowicie wykończony i umeblowany. Widna, wyposażona część kuchenna, pełne agd, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

430 500 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu w przedwojennej kamienicy. Lokal na pierwszym piętrze, 2 pokoje z kuchnią w aneksie, wysokie 2,80m. Mieszkanie zadbane,kapitalny remont 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł69 m² 7 267,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne mieszkanie - wys. standard na Pradze Płn / ul.Kowieńska - bardzo dobra lokalizacja i komunikacja (wkrótce metro). Mieszkanie - 3 pokoje : 26 m2; 14 m2; 12 m2, - na podłodze panele );.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kamienica w II linii zabudowy otoczona zielenią - do metro Wilanowska 5 minut spacerkiem. Nieruchomość dla osób ceniących spokój , cisze a jednocześnie doskonale skomunikowane miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Bardzo elegancki apartament, z garażem w pobliżu metra Wilanowska. Mieszkanie jest bardzo ciche. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nutki

Ursynów,Warszawa

589 000 zł85 m² 6 929,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie o powierzchni 85m.2, usytuowane na I Piętrze, 4 rozkładowe pokoje(11,5m/7m/13m/23m) i widna 11m kuchnia, łazienka 4m,balkon, do piwnicy wejście z sąsiedniej klatki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie z wyraźnym podziałem na część dzielną i sypialną, położne na 1 piętrze 4piętrowego budynku z lat 70, zlokalizowanego na Sadach Żoliborskich. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł100 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek znajduje w okolicy Placu Unii Lubelskiej u zbiegu ulic Szucha, marszałkowskiej, polnej, gdzie trudno wymarzyć sobie lepszy dostęp do komunikacji miejskiej - tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduję się 200 metrów od stacji metra Natolin, przy ulicy Belgradzkiej. 2 oddzielne, w pełni umeblowane pokoje: dzienny z loggią i sypialnia z garderobą ,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe zadbane i komfortowo wyposażone mieszkanie. Usytuowane na 4 piętrze w 6 piętrowej kamienicy. W budynku jest winda. Mieszkanie jest jasne i słoneczne. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe (z kw) na Kabatach, o pow. 53m2 z dużą, widną kuchnią, łazienką, osobnym wc i dużym balkonem. Do dyspozycji jest również osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 50 m2 przy Al. Zjednoczenia przy stacji Metra Stare Bielany. Wysoki parter, budynek 3 piętrowy, domofon, podwójne drzwi. Dwa samodzielne i niezależne pokoje (20 m2 i 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokoje ,w nowym apartamentowcu 12-piętro z ochrono ,basenem,fitness-w cenie.Mieszkanie umeblowane ,lodówką, kuchenką, pralką,pościel.,żelazko. Budynek znajduje się przy stacji metra.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij