dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany.Klatka schodowa czysta , zadbana. Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na Kabatach.Bardzo dobra lokalizacja, METRO, 2 pokojowe salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 22m2, sypialnia 12m2, łazienka 2,5 m2 oraz garderoba ok. 1,5m2. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

570 000 zł57 m² 9 930,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu na warszawskim Wilanowie. Składa się z salonu (18,5 m2), sypialni (13,6m2) oraz półotwartej kuchni (11,5m2). Podłogi w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

799 000 zł88 m² 9 110,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Ursynowie 4-pokojowe (87,7 m) Salon 23,8 m, kuchnia 9 m, pokoje 12,7m, 12,5m i 10,2m, łazienka 4,7m oraz wc 1,6m Duży przedpokój 12,5m, z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Przy Agorze. Mieszkanie na 4 piętrze, po remoncie, w stanie do wprowadzenia się. Nowe okna pcv, drzwi wewnętrzne drewniane, gładzie na ścianach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

42 m na górnym mokotowie W cenie 279 000 zł. /ok. 6600 za M/ 2 ustawne pokoje Z widną kuchnią na 1 piętrze + piwnica. Założona księga wieczysta. 300m od Galerii Mokotów, 2-3 przyst. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł92 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w nowo wybudowanym budynku w inwestycji ronsona , tuż przy stacji metra Imielin na Ursynowie. Mieszkanie świeżo wykończone sprzedawane razem z meblami. Salon o pow. 29 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lindleya

Śródmieście,Warszawa

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe, zadbane z nowymi meblami. Składa się z pokoju 18m2, przedpokoju, kuchni i łazienki. Dużą zaletą jest wysokość pomieszczeń 3m. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

320 000 zł46 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Trzypokojowe 46,5m2 w doskonałej lokalizacji na Bielanach - słodowiec! Budynek 4-piętrowy z cegły 1966r - niedawno ocieplony i otynkowany. Położony bardzo blisko stacji metro słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

390 525 zł45 m² 8 678,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Centrum. ul.Armii Ludowej. Mieszkanie o pow. 44,7 m2 w budynku z 1963r. p.1/4 (winda). Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej, oddzielnej kuchni, przestronnego p.pokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

765 000 zł70 m² 10 903,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Przestronne i słoneczne mieszkanie w kamienicy na Mokotowie. Cicha i spokojna okolica, w doskonałej lokalizacji, blisko metro Pole Mokotowskie, park - Pola Mokotowskie. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studencka

Mokotów,Warszawa

388 000 zł54 m² 7 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mokotów ul. Studencka. Mieszkanie o pow. 54 m2w budynku z 1993 r, (rama H), p. 3/3. Lokal składa sie z dwóch pokoi 23 i 12 m2, widnej, oddzielnej kuchni - 8 m2, p.pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Wola. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 65 m2 w budynku z 1994 r.(cegła), p. 3/5. Duże, ustawne pokoje, widna, oddzielna kuchnia, osobno wc, łazienka z wanną, balkon, piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie w pięknej zielonej okolicy na Kole, tuż przy Parku Moczydło. Doskonała inwestycja pod wynajem. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 pokoje (12m2, 9m2), oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie na Ursynowie. Super lokalizacja. Metro. Mieszkanie słoneczne w pełni umeblowane. Kompletne wyposażenie kuchni. Oddzielna garderoba. Oddzielna widna kuchnia i duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczuki

Ursynów,Warszawa

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

mieszkanie bardzo ciche, ,wysoki standart wykńczenia, dla rodziny z dziećmi i dla osób starszych. Loggia oszklona. Przy mieszkniu ogródek. Wymienione okna i drzwi. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bielany

Bielany,Warszawa

424 000 zł64 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Bielany ul. Reymonta. Mieszkanie o pow. 64 m2 w budynku z 1958r (cegła), piętro 1/3. Lokal składa się z 4 pokoi (18, 11,5, 10,5 i 7,5 m2), widnej, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bemowo ul. Doroszewskiego. Mieszkanie o pow. 62 m2 w budynku z 1979r.(wielka płyta), p. 3/3. Lokal składa sie z 3-ch pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na Starej Pradze Północ, szmulki przy ul. Radzymińskiej 36/38/40 przy rogu ul.Białostockiej. W cenie mieszkania mieszkanie o powierzchni 62 m2, duże miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

510 000 zł52 m² 9 845,56 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowy apartament położony na 2-piętrze w budynku 9-piętrowy Rok budowy 2000mieszkanie bardzo widne, dwustronne,płd-zach i płn-wsch. Kuchnia w aneksie. Zostaje umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

397 000 zł57 m² 6 940,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży eleganckie mieszkanie 2 - pokojowe (pow. 57,2 m2) o funkcjonalnym rozkładzie, położone w przedwojennej kamienicy (II piętro z III) zlokalizowanej w sercu Woli. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko bezpośrednio! Budynek w świetnej lokalizacji , blisko stacji metra Służew (3 min). Mieszkanie po remoncie z osobną widną kuchnią , urządzoną i wyposażoną w sprzęt agd, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

329 800 zł40 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Spółdzielczo - własnościowe z uregulowanym gruntem. Słoneczne i ciepłe po kapitalnym remoncie 40 metrowe mieszkanie, 2 pokoje przy ulicy Sady Żoliborskie na 9 piętrze 9 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Żoliborzu w najnowszej inwestycy Marvipolu Art Eco. Bardzo wysoki standard wykończenia budynku i elewacji. Budynek będzie oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

słoneczne, wysokie mieszkanie 3-pokojowe, 63,4m 2 zlokalizowane na Mokotowie, przy ulicy Odyńca. Osobna kuchnia, łazienka i wc. Salon oraz sypialnia z gabinetem, możliwe przearanżowanie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania bardzo komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, rozkładowe, słoneczne, zaaranżowane przez architekta. W dobrej lokalizacji, niedaleko Metro, w okolicy sklep real, obi, Lidl. Blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

389 000 zł62 m² 6 314,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bemowo. Budynek z 1979 r. (wielka płyta) p. 2/11. Mieszkanie składa sie z trzech pokoi, widnej kuchni, wc, łazienki, p.pokoju. Jest logiia i piwnica. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

600 000 zł75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Przestronny salon z widnym aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 40m2 daje poczucie niespotykanej przestrzeni. Dwie sypialnie (12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Blisko metra wierzbno. Umeblowane. Widna kuchnia. Widna łazienka. Kaucja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

271 000 zł46 m² 5 840,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bródno ul. Krasnobrodzka. Mieszkanie o pow. 46,40 m2 w budynku z 1975r, (wielka płyta), p. 1/10. Lokal to 2 pokoje, widna, oddzielna kuchnia, p.pokój, łazienka z wc. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ładne 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 2-piętrze w niskim 3 piętrowym bloku w cichej,i zielonej części Ursynowa Mieszkanie składa się: z nowoczesnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mokotów ul. Śniardwy. Mieszkanie o pow. 42 m2 w budynku z 1966 r. (rama H), piętro 1/7. Lokal składa się z pokoju dziennego - 16 m2 (bardzo ustawny-kwadrat), sypialni - 14 m2 (duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wóycickiego

Młociny,Warszawa

930 000 zł115 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Piękne mieszkanie w kameralnym budynku na terenie zamkniętym , pięknie usytuowanym - wśród zieleni. Mieszkanie stanowią - Widna kuchnia z jadalnią - oraz duży pokój dzienny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

PO raz pierwszy wynajem! Bardzo ładne,nowoczesne ,przytulne w wysokiej jakości umeblowane mieszkanie na Ursynowie. 7 min drogi do metra natolin I imielin. Tuż przy bloku pętla autobusowa. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

678 000 zł72 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie trzypokojowe, w kamienicy z lat trzydziestych o powierzchni 72m kw. Lokalizacja mieszkania jest idealna - cicha i spokojna uliczka w samym centrum, przy Metrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Warta polecenia kawalerka na ochocie. Bardzo dobre położenie komunikacyjne. Piękna okolica, cisza i spokój. Do metra ok. 10 minut komunikacją miejska, do dworca Zachodniego 10 minut pieszo. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

1.Parter pow.68m2, 2pokoje, salon z widnym aneksem kuchennym o pow, 30m2, sypialnia, łazienka, pod salonem dodatkowo pokój ponad 20m2. W podziemiu znajduje się również garaż przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

500 000 zł64 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64 m2 położone na 5 piętrze w budynku 8 piętrowym.Mieszkanie jest jasne i przytulne, okna usytuowanie: wschód-zachód.Powierzchnie pokoi:salon o pow. 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche mieszkanie na Popiełuszki na Starym Żoliborzu. Blisko park, teatr Komedia, galeria Handlowa Arkadia. Do metra 5 minut. 41m2 2-pokoje. Ładne, rozkładowe mieszkanie po remoncie. 2 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Podczaszyńskiego

Stare Bielany,Warszawa

457 000 zł57 m² 8 017,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stare Bielany ul. Podczaszyńskiego. Piękne mieszkanie o pow. 57 m2 w budynku z lat 50-tych (cegła), piętro 3/3. Lokal składa sie z 4 pokoi (16, 12, 9 i 9 m2), widnej kuchni (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,03 m2 polozone na 7-piętrze w budynku 9-pietrowym. Rok budowy 1997. Salonu połączonego z widnym aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij