dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, al. Lotników

Mokotów,Warszawa

239 000 zł32 m² 7 515,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią na Mokotowie przy Al. Lotników. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Wszędzie zostały wymienione okna na plastikowe oraz zamontowane nowe grzejniki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł54 m² 12 040,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w doskonałym punkcie Warszawy. Idealnie łączy zalety cichej i spokojnej ulicy z bliskością centrum miasta. Genialne położenie na skarpie wiślanej, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

435 921 zł55 m² 7 970,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kameralna inwestycja na Bielanach przy ulicy Nocznickiego to idealna lokalizacja, połączenie doskonałej komunikacji metrem, tramwajem lub autobusem z centrum miasta i bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

197 000 zł19 m² 10 228,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ładna kawalerka na Żoliborzu ,kuchnia w przedpokoju, balkon.Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji.W lokalu wymieniono instalacje:elektryczną,wod-kan,centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polnej Róży

Ursynów,Warszawa

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie w 4 piętrowym bloku na ul. Polnej Róży, przy stacji metra Kabaty, 3 min. do 24h Tesco, 10 min. do lasu. Dwa osobne pokoje i oddzielna widna kuchnia. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w dobrej okolicy, blisko przystanek autobusowy, 500m do metra, spokojna i cicha okolica, w pobliżu tereny zieleni, stawy. Mieszkanie wymaga odświeżenia, co widać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

1 290 000 zł103 m² 12 524,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: warszawa, ul. Rakowiecka 8-piętrowy apartamentowiec, oddany do użytku w 2001r., 1 piętro. Apartamentowiec z portiernią i ochroną 24h. Blisko Pole Mokotowskie i stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prałatowska

Targówek,Warszawa

397 000 zł70 m² 5 671,43 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 70 m 2 ( +2m 2 loggia) usytuowane na 8 piętrze 11piętrowego bloku. Składa się z salonu, oddzielnej widnej kuchni z dwoma wejściami, 3 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

460 000 zł57 m² 8 098,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na 1 piętrze w 5- piętrowym bloku z 1962r. przy ulicy Puławskiej. Pokoje (21m2, 17,3m2), kuchnia widna(7m2), łazienka z wanną (3,3m2) oraz przedpokój (8m2). W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wronia

Wola,Warszawa

1 250 267 zł137 m² 9 128,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oxygen - Wronia 45 powstaje z myślą o osobach ceniących wygodę i nowoczesny design. Luksusowy budynek apartamentowy zaprojektowany został w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

599 000 zł58 m² 10 292,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1933 r. Pokoje (22m i 18 m ), jeden z balkonem na ul. al. Niepodległośći , na podłodze parkiet. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na ul. Żelaznej 34/38 pomimo ruchliwych ulic mieszkanie jest ciche. 3 pokoje w tym jeden przechodni ten pierwszy na zdjęciach. Wkrótce nowa linia metra w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe,ładne mieszkanie na Imielinie-w pobliżu metra.Strona wschodnia. Podłogi w pokojach - panele i deska barlinecka,w kuchni i przedpokoju - gres, okna wymienione/pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

375 584 zł40 m² 9 317,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z widną kuchnią w kamienicy na Starym Mokotowie. Mieszkanie na wysokim parterze, wysokie 2,80, na zamkniętym terenie z kompletną ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadrowa

Rembertów,Warszawa

527 043 zł85 m² 6 210 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych w Rembertowie. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w apartamentowcu skanska na Żoliborzu w Warszawie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z aneksem kuchennym, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na ul.Grzybowskiej przy Słynnej Hali Mirowskiej. Mieszkanie 39m2 (2pok.) bardzo dobra komunikacja miejska,autobusowa,metro, parking osiedlowy,budynek z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

262 000 zł37 m² 7 081,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Grunt pod budynkiem nieuregulowany - zakup tylko za gotówkę Mieszkanie po generalnym remoncie w 2010 roku. W pokojach na podłogach panele, na ścianach wysokiej klasy tapety. W dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

349 960 zł67 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na zielonej Białołęce. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wawrzyszew

Wawrzyszew,Warszawa

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na 11p/15 z balkonem. Mieszkanie jest po remoncie. Okna wystawione na wschód. Na mieszkanie składa się oddzielna kuchnia w zabudowie z agd (kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, ciche, słoneczne mieszkanie położone na czternastym piętrze w budynku 15-to piętrowym. Z balkonu można podziwiać piękną panoramę Warszawy. Najbliższa przecznica ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprzedaż 3 pokoje 55,7m2 365000złlub Mieszkanie w niskim budynku (4 piętra) składa się z 3 ustawnych pokoi (możliwość przeróbek na 2 duże pokoje) Z salonu wejście do sypialni, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

287 000 zł43 m² 6 674,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jest ładne, widne, z nieprzechodnimi pokojami. Jeden pokój duży, drugi mały. Łączna powierzchnia 42,5 m2. Okna wychodzą na ciche uliczki i park, ale rondo Wiatraczna jest blisko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowe o b. wysokim standardzie mieszkanie / jednopokojowe z balkonem. Kuchnia , łazienka - umeblowana i wyposażona. Mieszkanie umeblowane. Cena wynajmu zawiera czynsz / dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mokotów ul. Modzelewskiego ( super lokalizacja, metro 800m ,bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Warszawskiego - Wydziału Zarządzania, galeria Mokotów 1km) -wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie w wyremontowanym w 2007r budynku. Umeblowane wraz ze sprzętem agd oraz internetem. Doskonała lokalizacja na Mokotowie zaraz przy przystanku autobusowym, z którego w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 600 000 zł88 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa dominikanka - przystań luksusu Apartament 88m2 - z 2 miejscami postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się z salonu (drzwi panoramiczne z wyjściem na logie), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Chciałbym polecić Państwu piękne, nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 usytuowane na 4 piętrze apartamentowca z 2013roku. Na mieszkanie składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juranda ze Spychowa

Białołęka,Warszawa

537 989 zł86 m² 6 271 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

277 657 zł27 m² 10 111,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Stara Praga to jedna z najbardziej rozwijanych i przebudowywanych dzielnic Warszawy. Powstała tu bogata infrastruktura handlowo-usługowa i kulturalna. Nowa inwestycja na Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

184 000 zł26 m² 7 198,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli. Pokój około 17m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie jest widne. Kuchnia umiejscowiona jest w korytarzu. Łazienka to 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje ( 20 i 10 m2 ) z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką , kuchenką, pralką. Mieszkanie czyste, świeżo odmalowane ściany. Piętro 1 w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

533 455 zł82 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na Zaciszu. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

eszkanie centrum Warszawy pomiędzy Wilczą a Hożą. Położone na I piętrze w 5 piętr. kamienicy z 1956 r (nowa winda). Kamienica zadbana, po remontach instalacji wodno-kanal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszogrodzka

Nowe Bródno,Warszawa

385 000 zł69 m² 5 579,71 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe 69 m2, dwustronne, rozkładowe, zlokalizowane na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym bloku sąsiadującym z Parkiem w Dzielnicy Warszawa Targówek Nowe Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

210 zł50 m² 4,20 zł/m²

 

Piętro:16/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(we speak english) Apartament Łucka Residence znajduje się w budynku z nowoczesnymi udogodnieniami m.in.: -6 szybkobieżnych wind, monitoring z kamerami wideo, basen, fitness club, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

1 210 000 zł115 m² 10 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronny, 4-pokojowy apartament na Ursynowie o powierzchni 115m2 z trzema balkonami. Apartament położony jest w atrakcyjnej lokalizacji na Kabatach w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na 3 piętrze bez windy ; dwa pokoje - przejściowe, umeblowane i wyposażone. Dobra lokalizacja i komunikacja - 11 Listopada przy Targowej / niedługo st. metra Dw. Wileński. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sotta Sokoła

Ursynów,Warszawa

1 690 zł60 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie na Ursynowie 60 metrowe, 2 pokojowe mieszkanie Mieszkanie (po remoncie) znajduje się na strzeżonym i bardzo spokojnym, zielonym osiedlu, posiada dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 350 zł54 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze, wyposażone i umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja: vis a vis ch arkadia (3 minuty), metro Dworzec Gdański (7 minut pieszo), tramwaje,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij