dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Elegijna

Ursynów,Warszawa

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pok. mieszkanie w niskim apartamentowcu blisko Metra Ursynów! cena do negocjacji! przytulne, ustawne mieszkanie. W budynku tylko 9 lokali! Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

815 000 zł62 m² 13 145,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Wspaniała lokalizacja! Mieszkanie usytuowane na parterze w pięknej stylowej kamienicy z roku 1953 z zamkniętym dużym podwórzem pełnym zieleni i z miejscem do parkowania. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

268 000 zł38 m² 7 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie na bielanach! bardzo dobra cena! Mieszkanie dwupokojowe/17 i 10m2/, z widną, oddzielną kuchnią ok. 5m2 wykończoną glazura i terakotą. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 900 zł85 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zadbane mieszkanie w nowym budownictwie na Kabatach. Cicha okolica - usytuowanie tuż przy Lesie Kabackim. W okolicy bogata baza usługowa, rozmaite sklepy, placówki banków, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania:3pokojowe mieszkanie na Warszawskich Bielanach ,o powierzchni 80m.Lokal składa się min z:salonu, sypialni, małego pokoju , oddzielnej widnej kuchni, garderoby, łazienki, osobnego wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne i umeblowane mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie znajduje się przy ul. Marszałkowskiej i jest doskonale skomunikowane - blisko przystanek metro Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetnie usytuowane trzypokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji przy ul. Modzelewskiego. Dwustronne, okna wschód i zachód. Dwa pokoje i kuchnia z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

3 200 zł84 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest 4-pokojowe mieszkanie. Metraż: 84 m2 Mieszkanie znajduje się w bloku z 1995 roku. Lokalizacja: warszawa - Ursynów pomiędzy ulicami Jana Rosoła a Nowoursynowską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czyste, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2, zlokalizowane w świetnym punkcie - pomiędzy Rondem onz i Placem Zawiszy! Na powierzchnię składają się: * częściowo otwarta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Budynek ogrodzony,parking na pilota, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym: metro, tramwaje.Mieszkanie czteropokojowe (20,12,11,10m2) na podłodze mozaika dębowa. Kuchnia widna 7,5 m2 ,można otworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu bardzo fajne, 3-pokojowe mieszkanie, które zostało odmalowane i odświeżone. łazienka i wc są osobne. Mieszkanie jest częściowo ogrodzone (min. agd i pralka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamkowy

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny i przytulny apartament o powierzchni ok. 50 m2 z widokiem na Plac Zamkowy jedyne takie miejsce w Warszawie. Apartament składa się z: - 2 sypialni - salonu z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacha

Służew,Warszawa

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 70 m 2, w przepięknej zielonej okolicy-Służew nad Dolinką. Znajduje się na parterze- budynek 3 piętrowy- technologia rama H- na klatce 8 mieszkań. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej, z oddzielną widną kuchnią, o powierzchni 42 m2. Mieszkanie na parterze, o wyższym standardzie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

235 000 zł36 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe, własnościowe mieszkanie w bloku na Bródnie. 36,5 m. Widna kuchnia, balkon, parter. Mieszkanie jest rozkładowe, do remontu. Blok docieplony z nową elewacją, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w ścisłym centrum, w zacisznej enklawie Śródmieścia. Doskonałe na biuro, kancelarię lub ewentualnie mieszkanie. W pobliżu stacje Metro Centrum, metro Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

251 000 zł31 m² 8 096,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Bardzo ładna kawalerka na Muranowie do zamieszkania , jak i pod inwestycję ( wynajem) W skład mieszkania wchodzą : Pokój kuchnia bez okna Łazienka Przedpokój okolica: park Krasińskich, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania: 1-pokojowe mieszkanie 36,7 m2 w cichym miejscu na Mokotowie (ul. Fryderyka Joliot-Curie) z dużą ilością zieleni wokół, ale blisko stacji metra Racławicka i dużych osi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Żoliborzu, ul. Słowackiego 56m, cena 2700 zł+ prąd i gaz, piętro 4/4 bez windy. Klimatyczne mieszkanie w samym sercu starego Żoliborza o powierzchni 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania:3pokojowe mieszkanie ,na Warszawskim Ursynowie.Lokal o łącznej powierzchni 53m składa się z:pokoju dziennego (16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

354 000 zł47 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania: 2pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie.Mieszkanie jest ciche,przestrzenne ,położone w dobrej lokalizacji-Metra Natolin.Nieruchomość złożona z: salonu, urządzonej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

409 578 zł53 m² 7 726,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim, trzypokojowe, powierzchnia 53 m2, z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

382 442 zł51 m² 7 455,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Sprzedaż mieszkania dwupokojowego o znakomitym rozkładzie, o powierzchni 51m2. Mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

353 354 zł44 m² 7 979,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, 44m2, na 4 piętrze sześciopiętrowego budynku. Lokalizacja - Warszawa, wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

337 671 zł43 m² 7 780,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2, z kuchnia jako aneksem, umiejscowione na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

559 290 zł79 m² 7 079,62 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 79m2, kuchnia możliwa jest do wydzielenia. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

452 675 zł61 m² 7 388,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego, z możliwością wydzielenia dodatkowego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

440 352 zł56 m² 7 846,61 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Sprzedam mieszkanie 3 pokoje, 56m2, kuchnia w aneksie, 4 piętro w 11-piętrowym budynku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

505 058 zł65 m² 7 804,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! mieszkanie W promocji Z wykończeniem W cenie! Na sprzedaż ciekawie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

559 923 zł72 m² 7 830 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na szczytowych poziomach nowo powstającego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

248 028 zł31 m² 7 929,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! super oferta - mieszkanie Z wykończeniem W cenie! Do sprzedania bardzo mieszkanie - studio dla młodego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

587 831 zł81 m² 7 295 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! oferta promocyjna - wykończenie W cenie mieszkania! Idealne mieszkanie dla rodziny na warszawskim Ursynowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

278 290 zł42 m² 6 588,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

MDM Ursynów! bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dla młodych na warszawskim Ursynowie. Osiedle stanowi projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

459 536 zł70 m² 6 588,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016