dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

555 000 zł73 m² 7 561,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie pomiędzy stacją metra Służew a C.H. Galerią Mokotów. Mieszkanie odświezone w II połowie 2012 r. w kuchni i małym pokoju nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

579 000 zł70 m² 8 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania:2pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m ,w przepięknej przedwojennej kamienicy.Istnieje możliwosc,przerobienia mieszkania na 3 pokojowe( 2 pokoje + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

328 000 zł39 m² 8 410,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2 pokoje - śródmieście - super! Przytulne mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane ze sprzętem agd. Odmalowane z wymienionymi oknami. Można od razu się wprowadzać. Blok w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonale położone w pobliżu Centrum Nauki Kopernik, teatru Polskiego, biblioteki buw, krakowskiego Przedmieścia a także w spacerowej odległości od Starego i Nowego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji komunikacyjnej obok bloku przystanki tramwajowe, autobusowe, doskonałe miejsce do mieszkania, 7 min do metra Marymont, 15 min do centrum.w okolicy apteka galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

305 000 zł33 m² 9 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na warszawskim Żoliborzu 300m od stacji metra. Do dyspozycji mamy 20m2 pokoju. Kuchnia zabudowana, wyposażona, zaaranżowana w przedpokoju. Łazienka to około 4m2 dobrze wykorzystanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie na ul. Mickiewicza, o pow. 62,2 m, budynek z 1985 r. Piękne, ciepłe, słoneczne, czyste i zadbane. Pokoje: 20, 12, 12 m - na podłodze dębowy parkiet, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł45 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe eleganckie 2-pokojowe mieszkanie, świeżo wyremontowane (nikt nie mieszkał) w ścisłym centrum Warszawy (ul. Hoża, blisko Marszałkowskiej, metro Centrum) Zalety: - doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

765 000 zł70 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania:2pokojowe mieszkanie ,na Górnym Mokotowie.Lokal o powierzchni 70,16m ,składa się min z 2 ustawnych pokoi (21,27m),widnej kuchni ,łazienki z WC, garderoby , balkonu.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuratowskiego

Mokotów,Warszawa

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 2 piętrze - 3 oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wanną, oddzielne wc, duży balkon. Umeblowane. Sprzęt agd i tv. Gwarantowane, zawsze wolne miejsce do parkowania samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fantastyczne mieszkanie w pięknej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Warszawy. Doskonała komunikacja z pozostałymi dzielnicami (tramwaje, autobusy, metro Świętokrzyska). Przy samej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kraushara

Mokotów,Warszawa

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wygodne, ładne, nowocześnie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie. Bardzo funkcjonalna kawalerka. Rewelacyjnie położona, okolica cicha i spokojna pomimo bliskości Alei Niepodległości. Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł55 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone w prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim. Dwa oddzielne pokoje ( 18m2 i 16m2). Oddzielna kuchnia ( 12m2). Łazienka ( 4m2). Oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

380 000 zł57 m² 6 652,66 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne, rozkładowe, ciche, czyste i zadbane, w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Irysowej, niedaleko stacji metra al. Wilanowska. Budynek po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,7 mkw położone w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Budynek z 2014 roku z całodobową ochroną, monitoringiem wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 42 m2, 2 pokoje Nowy, świeżo wykończony apartament na Żoliborzu. Istnieje możliwość wynajmu bez mebli jak i w pełni umeblowanego. Kuchnia zabudowana zmywarka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt:elizaveta kovaleva Do wynajęcia 40m/2, 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie w inwestycji apartamenty murano Mieszkanie wykończone jest materiałami najwyższej jakości, zostało wykończone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

613 800 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przy metrze politechnika Obecnie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m2 usytuowane w kamienicy na 1/5 piętrze w kamienicy z windą przy Placu Zbawiciela i stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 45m, dwa pokoje na Mokotowie, obok Galerii Mokotów. Salon z półotwartą kuchnią na pokój Sypialnia z dużym łóżkiem i szafą. Łazienka razem z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Zielony Żoliborz. Mieszkanie składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, łazienki oraz przestronnego salonu z aneksem kuchennym z częścią jadalnianą. Do mieszkania przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie w Budynku z 2008r strzeżony, ochrona, kamery, podziemny garaż, stróżówka ze szlabanem, obok Pl. grzybowski sklepy: piekarnia w bloku po zjechaniu windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie przy udziale architekta wnętrz. Kuchnia otwarta na pokój dzienny z balkonem, sypialnia, łazienka i wc osobno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grębałowska

Bielany,Warszawa

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - 5 minut pieszo do stacji metra stare bielany- wśród willowej zabudowy i klimatycznej zabudowy Starych Bielan. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

1 600 000 zł108 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Kamienica z 1935 r na starym żoliborzu Kamienica w dobrym stanie, po wymianie pionów, instalacji,ocieplona. Ogrodzona, zamykane podwórze z możliwością parkowania samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka (28m2) na ulicy Wiejskiej. Mieszkanie świeżo po remoncie, położone w cichej, bezpiecznej okolicy, vis a vis Sejmu rp. Znajduje się na wysokim parterze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

11 000 zł130 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Zaprojektowany przez architekta w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży 31-metrowe mieszkanie na Służewiu, usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku. Pierwotnie kawalerka, po postawieniu ścianki działowej uzyskano 2 pokoje (powstała oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, umeblowane i wyposażone. Bardzo dobra lokalizacja - 200 metrów do stacji metra Dworzec Gdański,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

645 000 zł79 m² 8 164,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

78,7 m2 Mokotów ul. Orzycka. Hip. Rok 2003. 6/8p. Kuchnia widna, taras i balkon, recepcja, domofon, winda, biały montaż, parkiet, co miejskie, zielona i spokojna okolica. Dodatkowy opis oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 4 piętrze w budynku z 2002 roku. Aneks kuchenny wyposażony w agd otwarty na pokój dzienny, sypialnia, łazienka. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie dobrze zlokalizowane. Blisko Ronda onz, 200m od stacji drugiej linii metra. W pobliżu liczne sklepy i galeria handlowa Złote terasy. Mieszkanie ciche, z balkonu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Świetne miejsce. Okolice ul. Krasińskiego. Cicho, zielono, bardzo dobra komunikacja, blisko stacje metra Pl. Wilsona i Marymont; dwa przystanki od C.H. Arkadia. Budynek 3-piętrowy, zadbany, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią o powierzchni 49 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w kamienicy na Żoliborzu, w zielonej okolicy Placu Grunwaldzkiego, na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju łazienki wraz z wc. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł28 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 28,5 m parter w kamienicy nie opodal tereny zielone Pola Mokotowskie,Centrum Handlowe,Park Łazienkowski,dobra komunikacja Metro Politechnika.Mieszkanie świetnie się nadaje na gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

416 000 zł70 m² 5 942,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu przy ul.Nowodworskiej. Pierwsze piętro w trzypiętrowym bloku z 1997 roku. Obecnie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie na drugim piętrze w apartamentowcu skanska na Żoliborzu w Warszawie. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na południowy zachód - widok na inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 400 zł68 m² 50 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND Apartament w wysokim standardzie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Górce,Warszawa

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dostępne od zaraz do sprzedaży ładne i słoneczne 2-pokojowe (53 m) mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu z 2009 roku u zbiegu ulic Górczewskiej i Powstańców Śląskich na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku strzeżonym. Doskonałe położenie - centrum Warszawy -700 m do Zamku Królewskiego, obok park, plac zabaw dla dzieci bardzo dobra komunikacja - kilka linii tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie 42m2 , 2 pokoje : kuchnia otwarta na salon z lodówką, zabudowaną zmywarką, płytą ceramiczną, piekarnikiem. Słoneczny salon: kanapa, stół, stolik rtv, telewizor.