dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 639 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 639 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje, 37 m2, ul. Bytnara /mokotów / Cena: 305 000 zł Opis mieszkania: mieszkanie 2 pok 37 m2 na parterze w kamienicy 3 piętrowej 1950 blisko metra Pokoje 20 m2, 8 m2. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

403 000 zł53 m² 7 552,47 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

403 tys zł! mieszkanie 53m2 + 3,43m2 balkonu! cena zawiera wykończenie bliski termin oddania Przestronne mieszkanie 53m2 położone w kameralnej inwestycji na warszawskich Bielanach. Mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

395 000 zł68 m² 5 808,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie, w doskonałym punkcie komunikacyjnym na warszawskim Ursynowie-Imielinie. Lokal jest dwustronny. Usytuowany na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w budynku przy ulicy Dzikiej w Warszawie Mieszkanie składa się z: 1. Salonu: 19,5 m2 2. Sypialni: 12,5 m2 3. Sypialni: 12,5 m2 4. Kuchni: 7,2 m2 5. Łazienki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2 pokojowe 54 m2, tamka / Powiśle, cena: 549 000 zł Opis mieszkania: do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w przedwojennej kamienicy w atrakcyjnej części Powisla. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53m2, usytuowane na 6-tym piętrze w budynku z 2008 roku, położone w ekskluzywnym osiedlu apartamentowców - Ewen Shiraz. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

600 000 zł77 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Fantastyczny, nowoczesny apartament w bardzo wysokim standardzie, wykończony nowocześnie materiałami z wyższej półki. Wnętrze stylowe i komfortowe, doskonałe dla wymagających klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

489 000 zł84 m² 5 856,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przytulne dwukondygnacyjne mieszkanie. Mieszkanie zajmuje 2 i 3, ostatnie piętro budynku, dzięki czemu posiada duże możliwości aranżacyjne i podział na strefę dzienną i nocną. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na Mokotowie (róg ul. Sobieskiego/ul. Bonifacego). Mieszkanie jest świeżo po remoncie i bardzo zadbane. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m2z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy apartament , zlokalizowany przy al.Wilanowskiej o powierzchni 53 m2. Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Giełdowa

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 35 m2, - salon, kuchnia otwarta na salon, łazienka, garderoba, przedpokój. Parter w budynku 7-piętrowym Nowe budownictwo (2009 rok), strzeżone osiedle, domofon przy wejściu do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe, w doskonałej lokalizacji niemal w centrum Warszawy - blisko metra i przystanku tramwajowego. Mieszkanie wyposażone jest we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł54 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

nowe niezamieszkałe , luksusowo wykończone z klimatyzacją, wpełni umeblowane i wyposażone Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł93 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament na oboźnej, położony w prestiżowym sąsiedztwie Krakowskiego Przedmieścia i Uniwersytetu Warszawskiego, na skarpie obok Teatru Polskiego. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Budynek z portierem, ochroną i monitoringiem. Bliskość Parku "pola Mokotowskie" oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym oddzielony od gabinetu rozsuwaną, dobraną kolorystycznie zasłoną. Sypialnia z dużym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Wilanowie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym ,2 sypialnie i łazienka.W kuchni nowoczesny sprzęt, zmywarka, , duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z recepcją i ochroną 24 h na nowym prestiżowym osiedlu ( /pl) z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zabłocińska

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł144 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament 5-cio pokojowy, umeblowany. Dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze, kuchnia z aneksem jadalnym, parkiet, balkon, zadaszony taras, w podziemiu miejsce garażowe, nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 599 zł54 m² 48,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, wykończone wysokiej jakości materiałami, zlokalizowane w nowym apartamentowcu City Apartments. Położone na 3 piętrze, z widokiem na zagospodarowane, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament, kompletnie wyposażony; w sypilani szafy wnękowe, duże łoże typu "king size bed", w kuchni lodówka, zmywarka, kuchenka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, talerze, sztućce ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o wysokim standardzie, 3 min od stacji Metro Wilanowska. Mieszkanie w pełni umeblowane , wyposażone w sprzęt agd Karnet na basen i siłownię znajdujące się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane na 4 piętrze, w budynku położonym przy stacji metra Dworzec Gdański (rok budowy 2008). W odległości 500 m. znajduje się Centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Najpiękniejszy ogród na Starym Mokotowie! Apartament położony jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku - na Starym Mokotowie. Ukryta pomiędzy drzewami i willami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

2 700 000 zł160 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonały, nowoczesny loft w cudownej inwestycji Woronicza Qbik. Mieszkanie o pow. 57 m2 składa się z: * salonu * otwartej kuchni * sypialni * pokoju * łazienki z prysznicem * balkonu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł93 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 93 m2. 4 pokoje! W kameralnym 5 - piętrowym nowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: al. Wilanowska 113 zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z recepcją i ochroną 24 h na nowym prestiżowym osiedlu (na Powiślu) z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 92m2 przy ulicy Chodkiewicza. Nieruchomość położona jest w prestiżowej dzielnicy Warszawy Mokotów - Eko Park. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze luksusowego budynku z 2010 r., położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, zaprojektowany przez architekta. Budynek Meridian jest wykończony również w bardzo wysokim standardzie (ściany z naturalnego kamienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł84 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, świeżo wykończony apartament w oygen przy ul. Wroniej Powierzchnia - 84 m 2 plus loggia 13,5 m 2 Piętro - 6 - wszystkie okna i loggia od strony południowej zewnętrznej budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament murano - Nowoczesne i stylowe mieszkanie! Budynek, w którym znajduje się mieszkanie leży w doskonałej lokalizacji - 5 minut od stacji metra Dworzec Gdański, 10 minut od C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

54 m2, 2 pokoje rozkładowe, kuchnia w aneksie, łazienka z wanną, pralka, w pełni wyposażone, 2 piętro w 9 piętrowym budynku, recepcja ochrona 24h, balkon, okna nie wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jedyna w swoim rodzaju kawalerka w samym centrum miasta. Idealna dla pary lub singla. Prawdziwa perelka , dostepna od konca lipca. Lokalizacja najlepsza z mozliwych- parę kroków do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, jasne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone w budynku na osiedlu Nowy Mokotów przy ul Konstruktorskiej. Idealna lokalizacja dla osoby pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 700 zł106 m² 53,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament na Starym Mokotowie o pow. 106m2. W skład apartamentu chodzi salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki ( jedna z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwu-pokojowe, na Mokotowie przy ul. Woronicza. Mieszkanie południowo - zachodnie 47m2, 8 piętro, w nowym bloku (z 2006r.) na strzeżonym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

luksusowa kawalerka na 4-tym piętrze z windą, nowocześnie urządzona po generalnym remoncie (nowa zabudowa kuchenna, sprzęt agd, nowe meble, świeżo odmalowana) z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzony, apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Apartament jest jasny, cichy i przestronny. Kompletnie umeblowany i wyposażony. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy penthouse na 29. piętrze w prestiżowym kompleksie w jednej z najbardziej atrakcyjnych części centrum Warszawy, w nowej dzielnicy biznesowej w sąsiedztwie hotelu Hilton.