dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, ciche 3 pokoje, kuchnia, łazienka, 3 balkony. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy piwnica. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

5 400 zł84 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament 84m położony na strzeżonym, cichym, kameralnym osiedlu na ulicy Bruna na Mokotowie. Doskonała lokalizacja 200m od stacji metra Pola Mokotowskie. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na VI piętrze w budynku o podwyższonym standardzie z 2012 r. Pełna 24 godz ochrona, winda, plac zabaw dla dzieci. Na parterze Biedronka w pobliżu centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! super mieszkanie! doskonała lokalizacja + mieszkanie bardzo ciche+ duża garderoba+ bidet W łazience+ możliwość bezpłatnego korzystania Z basenu W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

OD września Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie niedaleko stacji metra imielin. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Loggia. Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przepiękne, zadbane, wyposażone, dwupokojowe mieszkanie, w cichej i spokojnej części Muranowa. Wyremontowane i wykończone w nowoczesnym stylu. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy, klimatyczny apartament w reprezentacyjnym budynku przy ul. Polnej w Warszawie. Bardzo ciche mieszkanie, komfortowo umeblowane. Kuchnia kompletnie wyposażona w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 550 zł92 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne i ciche mieszkanie położone jest w 6 p budynku, zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne (metro, autobus, tramwaj) oraz bliskość Starego Miasta i Parku Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne i stylowe mieszkanie położone w Apartamentowcu Murano Budynek, w którym znajduje się mieszkanie leży w doskonałej lokalizacji - 5 minut od stacji metra Dworzec Gdański,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Starej Ochocie (przy Pl. Zawiszy, delta Grójeckiej i Al Jerozolimskich). Doskonale skomunikowana lokalizacja w centrum Warszawy (dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie-wymiana instalacji, nowe okna-pcv- wychodzą na wschód , łazienka z wc (i pralką- glazura, kuchnia z oknem, oddzielna, z wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane w samym Centrum Warszawy przy Pl. Unii Lubelskiej, mieszkanie jest naprawdę ciche, żadne okna nie wychodzą na ul. Marszałkowską. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 400 zł125 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4-pokojowy, warszawa, al. Wilanowska (blisko Klasztoru Dominikanów) Apartament: świeżo po remoncie, z pełnym wyposażeniem mebli, łazienek i oświetlenia, telewizor plazmowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ciche trzypokojowe mieszkanie 44m2, tuż przy rondzie onz (stacja metra). Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wanną i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m usytuowane na 8 piętrze w 11 - piętrowym budynku.Doskonały punkt komunikacyjny: okolice stacji metra Ratusz Arsenał, tramwaje, autobusy, 10min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezydencja Przy Orle 54 m2, 2 pokoje rozkładowe, kuchnia w aneksie, łazienka z wanną, pralka, w pełni wyposażone, 2 piętro w 9 piętrowym budynku, winda, recepcja ochrona 24h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z pięknym ogródkiem. Dobrze ułożony rozkład z sypialnią, łazienką, salonem z kuchnią, obszerną garderobą, pralnią sprawia, że mieszkanie jest przestrzenne, a życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł82 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:15/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 82 m2. Wykończone w wysokim standardzie oraz wyposażone w sprzęt agd najwyższej klasy. Zamknięte osiedle wraz z recepcją i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

252 000 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ładne jednopokojowe mieszkanie 36m2 z możliwością przerobienia na dwa pokoje w niskim bloku z cegły. Pokój ok. 22m2 z wyjściem na duży balkon 8m2, oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

364 000 zł35 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy słoneczną kawalerkę na Powiślu. Mieszkanie ma 35 m (sufit jest wysoki, lekko skośny), składa się z dużej, osobnej kuchni (8 m). Osobnego, dużego pokoju (19 m), przedpokoju (4 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie (38m2) z unikalnym, dużym tarasem (18m2!) na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Olimpia. Wynajmij lokal, jakich mało na Ursynowie! Przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 800 zł94 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni urządzone gotowe do zamieszkania. Możliwy wynajem krótkoterminowy na uzgodnionych warunkach, doskonała oferta dla firm przysyłających w delegacje pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Lokal składa się z 6 ogromnych pokoi o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych, dwóch łazienek i dużej w pełni wyposażonej kuchni. Stan lokalu bardzo dobry, po remoncie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z tarasem na nowym osiedlu Oxygen, metraż 41 m2, na 1 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu. Wyposażenie: 2 pokoje, w salonie sofa z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 25 m2 po remoncie; nowe okna plastikowe i drzwi antywłamaniowe; zaprojektowana, osobna kuchnia (meble na wymiar); glazura i terakota (w łazience i kuchni); parkiet drewniany; strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę (bez prowizji agencji) ustawne, bardzo ładnie wykończone, w pełni umeblowane i zadbane 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej i idealnej pod względem lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porajów

Białołęka,Warszawa

450 000 zł73 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe mieszkanie na warszawskim bliskim Tarchominie:rejon ulic Porajów i Antalla.Mieszkanie o całkowitej powierzchni 73 m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

3 950 zł71 m² 55,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w świetnej lokalizacji: wola ale na granicy ze Śródmieściem. Świetna komunikacja miejska (tramwaje, autobusy, 2 przystanki do Metro Ratusz Arsenał). Bardzo ciche, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do oglądania.-Bardzo dobre miejsce co do lokalizacji mieszkania, w pobliżu skrzyżowania ulic Ghandi i A. Ken - multikino, stacja metra Imielin, tereny rekreacyjne znajdują się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł63 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament 3 pokojowy o powierzchni 63 m2 w sąsiedztwie ulic Żelaznej i Siennej. Budynek z 2008 roku chroniony i monitorowany całą dobę. Piętro 2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pożarowa

Targówek,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe - ciche. Budynek z 2008r. w cichej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją (metro 10min, tramwaj i autobus 1min). Bezpieczna i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest całkowicie urządzone i wyposażone w wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł97 m² 40,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w apartamentowcu, rok budowy 2000, budynek z monitoringiem i ochroną, piętro 5, 3 pokoje, salon + 2 sypialnie, salon przestronny, jasny, z dużymi oknami. 2 łazienki (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

3 500 zł111 m² 31,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3 pokojowy na wysokim parterze, znajdujący się w apartamentowcu z 6 mieszkaniami. Salon 50m2, sypialnia z szafą wnękową 14m2, druga sypialnia 14m2, otwarta kuchnia 16m2, osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Mokotów,Warszawa

366 000 zł43 m² 8 511,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Słoneczne 2 pokoje (oddzielne), kuchnia, łazienka. Oba niezależne pokoje, na planie zbliżonym do kwadratu są bardzo ustawne. Do mieszkania przynależy piwnica. Cicha okolica. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wolności

Śródmieście,Warszawa

545 000 zł68 m² 8 014,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania : 3 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe ( grunty uregulowane) 68 m:Bardzo dobra lokalizacja: ładne, ciche i niepowtarzalne; ul. Wolność, bliska Wola a raczej Centrum;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczewska

Stare Bielany,Warszawa

4 500 zł115 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie, przestronne mieszkanie z ogrodem, stare Bielany. Mieszkanie o pow. 115 m2 na 1-szym piętrze w domu dwurodzinnym, połączone schodami zewnętrznymi z ogrodem o pow. 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oboźna

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na parterze w kamienicy z lat 50tych, zaraz obok Uniwersytetu Warszawskiego. Doskonałe na biuro. Świetny punkt komunikacyjny - 200m do Krakowskiego przedmieścia; 300m do nowej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcicka

Stare Bielany,Warszawa

610 000 zł70 m² 8 764,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - ul. Barcicka na Starych Bielanach. Cicha i spokojna okolica, gwarantująca jednocześnie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne i kameralne dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu Eko Park Biały Kamień. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: duży pokój z aneksem kuchennym (25 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

3 000 zł114 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 114 m, 2 piętro w dwupiętrowej kamienicy, zamknięte strzeżone osiedle, 1 miejsce parkingowe na terenie osiedla, z balkonem i 25 m tarasem,.