dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 630 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł109 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Klimatyczne, przestronne, 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m2 (+ 6 m2 zaadaptowanej na przedpokój części korytarza. Lokal ma dwa poziomy i znajduje się na 4 i piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo Lotnisko,Warszawa

309 900 zł50 m² 6 198 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Cena do negocjacji! założona księga wieczysta! sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji I pośredników! budynek - Blok, w którym mieści się oferowane mieszkanie wybudowano w 1988 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

650 000 zł80 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji na Ursynowie. Mała odległość do stacji metra - Imielin. Stan mieszkania bardzo dobry. Składa się z salonu z kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 59 m2 wraz pomieszczeniem przynależnym ( piwnicą ok 4m2) w Warszawie przy ul Sengera "cichego" na Ursynowie w odległości ok 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bródno

Bródno,Warszawa

260 759 zł35 m² 7 349,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

420 138 zł57 m² 7 357,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: oferujemy mieszkanie o powierzchni 57m2 z ogródkiem 37m2 w zaciszu na Bemowie. Wyjście do ogrodu z każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

609 000 zł68 m² 8 955,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Natolinie. Mieszkanie o pow. 67,68 m2, odrębna własność (grunt w użytkowaniu wieczystym). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

468 906 zł63 m² 7 474,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

433 006 zł54 m² 8 006,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera brak prowizji ze strony kupującego Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, o powierzchni 54 m2, usytuowane na 1 piętrze w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

435 000 zł57 m² 7 658,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o pow.56,8m, położone na zamkniętym osiedlu w 5- piętrowym budynku na pierwszym piętrze, przy ul. Puławskiej róg Olszewskiej, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w samym sercu Warszawy tuż przy Placu Zbawiciela. Kilka minut spacerkiem do stacji metra Politechnika, 10 minut do Łazienek. Cicho, zielono, a jesteśmy w samym środku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni około 28 m2 w centrum Warszawy przy ul Emilii Plater. Doskonała lokalizacja. - 200 m stacja Metra Świętokrzyska - tramwaje / autobusy - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

odległość od centrum: 10 metro: wilanowska rok budowy: 2001 media: gaz, internet, prąd, telefon, woda okolica: autobus, centrum handlowe, park, plac zabaw, poczta, przedszkole, sklep spożywczy, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na ekskluzywnym osiedlu Eko Park Biały Kamień w bezpośrednim sąsiedztwie parku Pole Mokotowskie. Usytuowane na 2 piętrze w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

488 192 zł63 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł135 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Apartament na 5 pietrze, na kameralnym osiedlu Dembudu. 1 przystanek od metra i dwa od Arkadii. Okna na 3 strony świata, ciche, słoneczne. Umeblowane i wyposażone. 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

4 700 zł88 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 88 m2 składające się z 4 pokoi położone na parterze w 3-piętrowym budynku z 2002 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie (60,58m2) - 2 pokojowe ( 31m2 / 14m2 ), z aneksem kuchennym, z garderobą, z dużym (13,22m2) balkonem typu loggia, na 1 piętrze w budynku 6 piętrowym z windą. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paszkiewicza

Ursynów,Warszawa

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Piękne, nowoczesne i ciche mieszkanie na bliskim Ursynowie 5 min do metra Ursynów, 66 m2, 2 piętro z 3. Rok budowy 1994. 3 pokoje osobna, widna kuchnia (11m2), salon (20m2) dwie sypialnie (10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzesińska

Nowa Praga,Warszawa

542 520 zł54 m² 10 059,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2 pokoje, 53,93m2, 2 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, praga Północ, ul. Wrzesińska. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 1,30m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

360 000 zł36 m² 9 944,75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Śródmieściu niedaleko stacji metra Politechnika w pobliżu ulic Polnej i Armii Ludowej. Mieszkanie w stanie dobrym, nadające się do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże w dobrym standardzie 2 pok. 65m2 w prestiżowym nowoczesnym apartamentowcu Villa Marina w osiedlu pełnym zieleni, z jeziorem, przy Al. Wilanowskiej 208. Bardzo blisko metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

6 300 zł95 m² 66,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Górny Mokotów / Eko Park, przestronny apartament 95m2, 3 pokoje. wysoki standard. Lokalizacja / Osiedle Apartament w kompleksie budynków Eko-Park, przy Parku Pola Mokotowskie. osiedle połączone ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

230 000 zł32 m² 7 120,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Słoneczna kawalerka z ogródkiem na Tarchominie w doskonałym punkcie komunikacyjny. Stan do wprowadzenia. Mieszkanie jest wysokie 3,15 m. Składa się z jednego dużego pokoju z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Mokotów,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Witam Państwa! Do zaoferowania mam mieszkanie na zielonym Górnym Mokotowie. Usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, wybudowanej w 1957 roku. Budynek w doskonałej kondycji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

595 000 zł80 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowy apartament, o powierzchni 80 m2, na warszawskich Bielanach, przy ulicy Encyklopedycznej. Budynek z 2010 roku. Mieszkanie urządzone w bardzo dobrym standardzie, nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

2 950 zł67 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Młociny. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na parterze w apartamentowcu z 2010 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

2 650 zł47 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Słodowiec. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

385 000 zł56 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania bardzo funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o pow 56m2 na Woli ul Wolska. Mieszkanie na parterze w bloku wśród zieleni, składa się z: - trzech pokoi o powierzchniach 19,33;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modra

Mokotów,Warszawa

3 350 zł52 m² 64,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, luksusowy apartament dwupokojowy zlokalizowany na mokotowie blisko stacji metra wilanowska! Zaprojektowany przez renomowaną warszawską pracownię architektury wnętrz. Został tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Wola,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Jasny, przestronny pokój z dużym, wysokim oknem. Mieszkanie wysokie 2,75 m, osobne wejście do kuchni z przedpokoju. Widna łazienka. Szafy w przedpokoju, parkiet w dobrym stanie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy, przy Placu Unii Lubelskiej, na ul. Klonowej. Do wynajęcia, nieruchomość znajdująca się wśród znanych i reprezentacyjnych ulic Warszawy (polna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne dwupokojowe mieszkanie 54m2, stwarzające wrażenie większego, niż w rzeczywistości, jasne, z widokiem na ścisłe Centrum miasta. Około 500m od stacji metra. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

441 142 zł67 m² 6 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

185 000 zł33 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie na Bródnie w budynku z 1978 r. Pow.: 33 m2. Piętro 4 z 10. Okna pcv. Pokój 16, przedpokój 5m2, kuchnia osobno prześwit6m2 , łazienka 4m2 wanna. Zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wazów

Bielany,Warszawa

4 500 zł128 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** wolny od września Na wynajem wyjątkowe mieszkanie na piętrze domu jednorodzinnego, wraz z użytkowym poddaszem i bardzo dużym tarasem (125m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogólna

Bielany,Warszawa

367 000 zł56 m² 6 553,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

trzypokojowe mieszkanie spółdzielczo - własnościowe z możliwością założenia kw, okna wychodzące na południe, wschód. Mieszkanie w 4 piętrowym bloku bez windy. Dwa lokale na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 087 058 zł137 m² 15 234 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na mokotowie przy ul. Rzymowskiego 49 (blisko Galerii Mokotów). Mieszkanie składa się z: -pokoju dziennego połączonego z kuchnią, -sypialni.