dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

350 000 zł37 m² 9 485,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Z widokiem na stadion narodowy! - Piękne mieszkanie w budynku z 2003 na bliskiej Starej Pradze. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu.! - miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo ładne mieszkanie w apartamentowcu na warszawskim Starym Mokotowie, w prestiżowej lokalizacji. Budynek strzeżony 24h. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów, duży ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Targówek

Targówek,Warszawa

196 280 zł26 m² 7 443,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne osiedle na warszawskim Targówku dla osób dynamicznych i poszukujących harmonii. Spoglądając na wykończenie i otoczenie budynku, odnajdziemy liczne motywy muzyczne. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

362 722 zł51 m² 7 074,74 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania na bielanach W promocyjnych cenach! Budynek 9 piętrowy z garażem podziemnym, windą, na terenie zamkniętym z monitoringiem. Komunikacja: - przystanek w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze w budynku 10 pietrowym/rok budowy 1970/ z winda przy ulicy Broniewskiego /obok osiedla Sady Żoliborskie/ Powierzchnia 38 m2. Dwa pokoje. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

326 235 zł45 m² 7 195,30 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 16-piętrowym budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

328 119 zł54 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Super okazja! tanie mieszkanie W centrum białołęki!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przytulne, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,68 m2, na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku z cegły z 1954 przy ul Marszałkowskiej, tuż przy Pl. bawiciela. Pokoje mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł48 m² 5 995,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Targówek

Targówek,Warszawa

772 220 zł111 m² 6 960,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

670 000 zł74 m² 9 087,21 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż kabaty Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73m2 na Kabatach przy ul. Wąwozowej. Mieszkanie własnościowe z kw. Budynek z 2002 roku. Czynsz 670zł/m-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na 2 pietrze,w 8 piętrowym budynku. Pokoje oddzielne 21mkw z loggią ok. 5mkw i sypialnia ok.8mkw, umeblowane. Kuchnia jest zabudowana, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Nowa Praga,Warszawa

857 820 zł63 m² 13 530,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Stara Praga to jedna z najbardziej rozwijanych i przebudowywanych dzielnic Warszawy. Powstała tu bogata infrastruktura handlowo-usługowa i kulturalna. Nowa inwestycja na Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 167 zł59 m² 7 643,99 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

389 209 zł50 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 200 zł74 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Adres: łucka Lokalizacja: okolica Ronda onz, dzielnica Wola, warszawa. Informacje podstawowe Powierzchnia:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

407 141 zł59 m² 6 938,33 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

648 000 zł86 m² 7 491,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie (42m2), metro służew Mieszkanie ciche, słoneczne , z pięknym widokiem na Osiedlu Służew nad Dolinką. W pełni wyposażone I umeblowane Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspaniała

Warszawa,mazowieckie

894 330 zł52 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Kamienica ta została wzniesiona w 1913 roku. Do dzisiaj doskonale zachowały się modernistyczne dekoracje elewacji frontowej oraz wewnętrznego dziedzińca. ~~natomiast pistacjowe, glazurowane płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

455 525 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Lokalizacja - zaledwie 4 km od centrum Warszawy, - w pobliżu znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

270 462 zł45 m² 5 985 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja!ograniczona ilość mieszkań W promocyjnej cenie!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duże studio 41m2 w kameralnym apartamentowcu z 2006r. w rejonie ulic Dzikiej i Stawki w Śródmieściu, blisko Centrum Handlowego Arkadia i metra. Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

416 120 zł69 m² 6 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Stegny,Warszawa

502 000 zł55 m² 9 074,48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okolice Wilanowa to miejsce, gdzie zamieszkać pragnie wielu Warszawiaków, w pobliżu powstało szereg apartamentowców, domów i ambasad. Dawne rezydencje Mokotowa z sentymentalnymi parkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Bródno,Warszawa

260 759 zł35 m² 7 349,46 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

380 516 zł47 m² 8 017,61 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

232 344 zł29 m² 7 908,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

590 586 zł77 m² 7 675,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

BNasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, przestronne mieszkanie o pow.54m2 na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście.Al. Wyzwolenia.Dwa pokoje, okna wychodzące na północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł78 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 78 m2 na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wilanowska i pętli autobusowej. Mieszkanie położone jest ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Bródno,Warszawa

404 202 zł57 m² 7 092,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

398 000 zł45 m² 8 844,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche, 2 pokojowe mieszkanie, na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1978 r, z Ramy H, przy ul. Sonat, tuż przy stacji metra Służew. Pokoje o powierzchniach 11 m2 i 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

345 479 zł43 m² 8 017,61 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

351 130 zł49 m² 7 195,29 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

460 000 zł52 m² 8 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Żoliborz. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składające się z 2 pokoi położone na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2006 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

343 630 zł58 m² 5 952,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Super okazja!ograniczona ilość mieszkań W promocyjnej cenie!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

488 192 zł63 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

568 000 zł49 m² 11 591,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 1 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 na Targówku w budynku Galerii Rembielińska. Piętro 4, dwie duże windy. Dobry punkt komunikacyjny pod blokiem jest przystanek autobusów.