dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

368 500 zł48 m² 7 701,15 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni 28,06 m2 oraz dwoma sypialnią o powierzchni 10,76m2. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane i gustownie urządzone, klimatyzowane. Wyposażona kuchnia (mikrofalówka, zmywarka, piekarnik, czajnik elektryczny, zastawa stołowa, patelnie, garnki etc). W łazience pralka. TV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

414 220 zł65 m² 6 353,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

La Melodie to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

325 000 zł46 m² 7 065 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, wysokie 3m. Strona południowo-wschodnia, ciche - okna wychodzą na skwer. Duży pokój z aneksem kuchennym ? ok.25m2. Mały pokój ustawny ?14m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

291 000 zł44 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do zakupu ciepłe, ciche, jasne mieszkanie z indywidualnym garażem na Białołęce. Bezpieczne, kameralne osiedle zostało wybudowane w latach 2003/2004 przez solidnego developera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Górny Mokotów,Warszawa

535 126 zł56 m² 9 542,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Apartament 2 pokoje, 56,08 m2, parter. Składa się z 2 pokoi, kuchni , łazienki, holu, tarasu i ogródka. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Jaśminowa. Termin oddania - maj 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśny Bródno

Bródno,Warszawa

516 072 zł75 m² 6 887,39 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 590 000 zł125 m² 12 720 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Czteropokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu. Pokoje: 22 m2; 23 m2; 18 m2, 25m 2; hol 7,53 m2, kuchnia widna 16 m2. Łazienka oddzielnie z wc 4,5 m2, wc 1,4 m2. (jeden z pokoi 25 m2 na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

296 000 zł35 m² 8 457,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w pięknym miejscu Warszawy, tuż przy Parku Olszyna. Bardzo blisko Metro Słodowiec (10 minut do Centrum), biedronka, ujęcie wody oligoceńskiej. W pobliżu przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

906 000 zł90 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie czteropokojowe (3 sypialnie plus duży salon). Można powrócić do pierwotnego charakteru 5 pokoi. Dwie łazienki (w jednej prysznic, a w drugiej wanna). Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

286 800 zł38 m² 7 521,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jedynie takie ta Bemowie! mieszkanie 38m2 + 65m2 ogródka! Dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Teren będzie strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modra

Służew,Warszawa

645 000 zł58 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piękne, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standarcie ( 58.3m2) w cichej i spokojnej części Mokotowa (Służew) przy stacji metra Wilanowska ( 5min). Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł121 m² 74,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ostatnim piętrze w pięcio piętrowej kamienicy z 1911 r. przy Hoża. Z okien salonu rozciąga się piękna panorama Śródmieścia Warszawy. W kamienicy jest winda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie. Składa się z dwóch sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki, w hallu i pokojach zabudowane szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

271 000 zł38 m² 7 099,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 5-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z: - salonu - Sypialni - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaolziańska

Ursynów,Warszawa

3 900 zł102 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4 pokoje z kuchnią dwie łazienki plus toaleta plus loggia plus garaż. Osiedle strzeżone na Ursynowie ul.Zaolziańska. Z okien widok na park (góra Cwila). Możliwość wynajęcia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blaszana

Stara Praga,Warszawa

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie Praga północ mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m na ulicy blaszanej 2. usytuowane na parterze. pomieszczenia : salon z aneksem kuchennym - 16 m , pokój 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, metro, arkadia. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z 2013 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł102 m² 9 815 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nieruchomość w Warszawie, dzielnica Śródmieście w rejonie Hoża Poznańska. Lokal mieszkalny dwupoziomowy o powierzchni 101,88 mkw. usytuowany na VII i VIII piętrze do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (parter) trzypokojowe, z łazienką z toaletą, kuchnią widną z oknem oraz balkonem. Znajduje się w bezpiecznym i atrakcyjnym miejscu na Woli. W pobliżu dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

320 000 zł46 m² 7 018 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Osiedle zamknięte, strzeżone, w cenie zadaszone miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym. Loggia. Mieszkanie narożne. W pokojach panele. Kuchnia widna, otwarta na salon, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym, 4-piętrowym bloku /bez windy/ w pięknym, spokojnym i zielonym rejonie Ursynowa - bardzo blisko stacji metra natolin (ok. 5 min. pieszo). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku. Umeblowane zbalkonem. Kuchnia otwarta na salon. W łazience wanna. Brak miejsca garażowego. W osiedlu pełna i bogata infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią o pow. 48 m.kw. położone na 3 piętrze w odremontowanym bloku, ok. 3 min spacerkiem od metra marymont. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 w Centrum przy ul. Łuckiej 15, z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Warszawy. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

275 000 zł45 m² 6 165,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży przytulne, jasne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na kameralnym osiedlu przy ul.Mikołaja Trąby. Osiedle ogrodzone, z całodobową ochroną, monitoringiem, składające się z niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł97 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowo urządzony, trzypokojowy apartament zlokalizowany na jednym z nowoczesnych osiedli Eco Park na mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 97 m2 składa się przestronnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

376 388 zł52 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MDM! Cicha uliczka w sąsiedztwie uczelni, niedaleko Parku Skaryszewskiego i metra.~Miły, kameralny budynek na Kamionku.~Niepowtarzalna atmosfera miejsca łączącego historię ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy w pełni wyposażony apartament w nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną. Bardzo dobra lokalizacja (koło biurowca Daewoo i hotelu Hilton). Wygodne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

410 981 zł60 m² 6 868 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja znajduje się na Bemowie, jest realizowana przez dewelopera obecnego 17 lat na rynku. Na osiedlu docelowo znajdzie się 309 lokali mieszkalnych. Inwestycja zaprojektowana przez renomowane biuro mkc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

310 284 zł30 m² 10 475,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Union Apartamenty to osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

512 000 zł59 m² 8 706 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 z oddzielną widą kuchnią od strony wschodniej na Starym Mokotowie w bardzo dobrej lokalizacji. Pomieszczenia mają wysokość 3,10 m, pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

396 775 zł48 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

420 200 zł55 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe na warszawskiej Woli z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni 19,93 m2 oraz dwoma sypialniami o powierzchni 11,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejnerta

Mokotów,Warszawa

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu na Starym Mokotowie. Prestiżowa lokalizacja. Bardzo ciche. Bliskość metra. Wyposażone w agd. Umeblowane. Dwa balkony. Oddzielna, widna kuchnia. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje z aneksem kuchennym, 50 m2 z bardzo dużym balkonem 3 piętro z windą, rok oddania budynku do użytku 2004 Stan mieszkania bardzo dobry po remoncie, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowo umeblowany, dwupokojowy, luksusowy apartament na Mokotowie. Przestrzenny i wygodny. Składa się z połączonej przestrzeni (korytarz + salon + wyposażona kuchnia), sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

380 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

308 244 zł29 m² 10 473,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przeznaczone na cele biurowe. Pełne umeblowanie. Blisko do stacji metra. *Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do.