dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

345 000 zł57 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przestronne, ustawne w bardzo cichej i zielonej okolicy. Trzy pokoje (18,5 m;9,7 m;8m ), oddzielna widna kuchnia 7,5m przestronny przedpokój, łazienka z wanna, oddzielna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Eko park Do wynajęcia oferujemy wysokiej klasy apartament o powierzchni 125 m2 sytuowany w Eko Parku w najlepszej części osiedla przy Biały Kamień Apartament składa sie z 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 10.04.2017r. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, dzielnica Ursynów-Kabaty, osiedle - ul. Stryjeńskich 6/8/10 Mieszkanie sklada się z 3 niezależnych pokoi, w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

316 000 zł37 m² 8 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Pokój z kuchnią , 37 m2, stare bielany, idealna lokalizacja, 3 min piechotą do metra stare bielany lub wawrzyszew, w pełni wyposażona. II piętro, w ocieplonym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

282 000 zł35 m² 7 988,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6.5m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjnie położone( tuż przy wejściu do stacji metra Ursynów) mieszkanie przy ul. Koński Jar. Mieszkanie o powierzchni 65m składa się z widnej, oddzielnej kuchni, 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

305 000 zł39 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem pokój dzienny +plus sypialnia z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

479 000 zł89 m² 5 382,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3 pokojowe o pow. 89m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Grochowskiej (skrzyżowanie z Gocławską). Mieszkanie przestronne, wysokie (h 2, 9 m ). Duży przejściowy salon 26,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł115 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 115m2 na Nowym Mieście: róg Zakroczymskiej i Wójtowskiej. Spacerkiem 6 min. do Parku Fontann, 4 min. do Parku Traugutta, 15min. do stacji metra Warszawa Gdańska. Tuż obok restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy luksusowo wykończone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 88 m2, ciche, na 12tym pietrze przy stacji metra Wierzbno na górnym Mokotowie (ul. Broniwoja ), z przepiękną panoramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Ochota,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/ budynek: doskonała lokalizacja na Górnym Mokotowie. Przy małej i cichej uliczce (ul. Króżańska), blisko metra Racławicka i Pole Mokotowskie, 1min do sgh (budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

296 000 zł42 m² 7 132,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 41.5 m2, na ulicy Jagiellońskiej, 1 piętro, blok 7 piętrowy. Duży pokój 19,5 m2, mały 9,5 m2 ,aneks kuchenny zasłaniany roletą, nowe okna, panele, loggia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

685 000 zł70 m² 9 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 kondygnacyjnej kamienicy z 1933r. Mieszkanie słoneczne, przestronne, okna wychodzą na 3 strony świata. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piaski

Piaski,Warszawa

595 000 zł80 m² 7 428,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Duże 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Lokal mieszkalny położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1999 roku. Budynek jest zadbany usytuowany w głębi osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Plac Inwalidów/ Żoliborz Dwupokojowe mieszkanie na starym Żoliborzu w klimatycznej kamienicy przy Pl. Inwalidów. Okna mieszkania wychodzą na zamknięty, piękny ogród , jest cicho, spokojnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

357 000 zł36 m² 9 861,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe 36,2m2, na parterze w bardzo dobrej lokalizacji. Blok mieści się na ulicy Aleja Solidarności w Warszawie. Kuchnia widna z oknem, pokój 1 (salon) - 18,9m2, pokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: do wynajęcia piękne, nowiutkie mieszkanie o powierzchni całkowitej 37 m2 mieszczące się w prestiżowym budynku Manhattan Place (u zbiegu Al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w pełni umeblowane.1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska.400 m do nowej stacji metra.Mieszkanie wolne od 1 maja 2017r.Można oglądać po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Mokotów,Warszawa

545 000 zł61 m² 8 934,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy położonej na Starym Mokotowie, dwupokojowe, dwustronne w budynku wybudowanym z cegły w 1937 roku, bardzo ciche i bezpieczne z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

10 000 zł140 m² 71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Łowicka residence to let Guarded and secured building with reception situated in Old mokotów. High quality top floor apartment size 140 m2. High end two level apartment that has been refinished with care.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia od zaraz bardzo ładne mieszkanie przy metrze Wilanowska, ul. Bukowińska. Mieszkanie o powierzchni 48 m składa się z pokoju dziennego sypialni łazienki korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

543 000 zł49 m² 11 081,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy bez windy na ul.Górskiego , na zapleczu Nowego Światu. Mieszkanie widne, dwustronne , okna salonu /16 m/ i kuchni / 9 m/ na zachód na ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

3 596 050 zł136 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Budynek zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem z naturalnego kamienia - piaskowca i granitu. Elegancki i ponadczasowy wystrój klatek schodowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

388 000 zł47 m² 8 255,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki. Widna Kuchnia. Przedpokój wraz z zabudowaną szafą. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2014 (m.in. w pełni nowa instalacja elektryczna ) kuchnia, łazienka. Widna kuchnia z dużym oknem. Dwupokojowe, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: doskonałe miejsce na Starym Mokotowie, tuż przy stacji metra Racławicka. Mieszkanie na pierwszym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z 1938 roku. Klatka schodowa zadbana, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

704 000 zł54 m² 13 037 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Salon z aneksem kuchennym. Wysokiej klasy apartamentowiec. Przygotowana instalacja klimatyzacji. 5 minut do centrum, metra oraz sgh. Miejsce w garażu (dodatkowa opłata). Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Startfragment 2 Pokoje + kuchnia - centrum - metro Zapraszam do obejrzenia 2. pokojowego mieszkania 45m2 na dzielnicy Śródmieście przy ul.Gen. Andersa. . Mieszkanie dostępne jest od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Praga

Nowa Praga,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe 39 m2, na 1 piętrze, blok 7 piętrowy. Duży pokój 15,5 m2, mały 9,5 m2, aneks kuchenny zasłaniany roletą, nowe okna, panele, loggia. Mieszkanie ustawne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

168 500 zł17 m² 10 181,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! 16.6m2 + balkon 4.5m2 wykonczony i w pełni wyposążony miniapartament Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

509 000 zł54 m² 9 425,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 54m2 gotowe do zamieszania, położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku na Bielanach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

575 000 zł65 m² 8 793,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne bardzo funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 65m2 na Kabatach położone w odległości 2 minut od stacji metra w pobliżu Lau Kabackiego. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

460 000 zł47 m² 9 808,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania nowocześnie wykończone mieszkanie znajdujące się w 3 piętrowym apartamentowcu na 3 piętrze. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy garaż podziemny. Budynek postawiony w 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy bez windy, na Starym Mokotowie przy cichej ulicy Króżańskiej. Budynek po wymianie wszystkich instalacji. Nowa elewacja oraz odnowiona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

5 950 zł91 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, świeżo wyremontowane, jasne mieszkanie na Mokotowie, blisko metra Wilanowska, ul. Czerniowiecka Powierzchnia 91m, na którą składa się: - 2 sypialnie, garderoba, - 2 łazienki, - kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

432 000 zł62 m² 6 967,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

282 000 zł35 m² 7 988,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Muranów,Warszawa

492 000 zł55 m² 8 945,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

ul.BONIFRATERSKA 2-u pokojowe mieszkanie o pow.55 m2 znajduje się na 3-m piętrze w 3-y piętrowym budynku z 1957 r.cegła. Powierzchnie pokoi wynoszą; 20 m2,14 m2.Na podłogach jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 197 980 zł79 m² 15 241,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament znajdujący się w świetnej lokalizacji na Starym Mokotowie. Mieszkanie z sypialnią o powierzchni 16 m2 oraz z salonem blisko 31 m2. Przedmiotem sprzedaży jest apartament.