dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamionek

Kamionek,Warszawa

347 755 zł44 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44.3 m2 położone na trzecim piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

693 000 zł68 m² 10 267 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 67,5m2, żoliborz. Mieszkanie 3 pokojowe 67,5m2, w tym widny salon 20m2, pokoje 13m2 i 18 m2 oraz kuchni otwarta na korytarz i łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

321 912 zł45 m² 7 152,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone jest na Targówku Mieszkaniowym. Sprawną komunikację umożliwia pobliski Most Gdański, a planowany przystanek metra Trocka pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut! Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleandrów

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł107 m² 11 205,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ciche trzypokojowe mieszkanie przy ul. Oleandrów, na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1936 roku. Mieszkanie rozkładowe. Trzy pokoje: 24,5 m2/ 18,0 m2/ 25,5 m2 z wystawą południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

331 714 zł48 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z loggią na trzynastym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

546 000 zł74 m² 7 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Trzypokojowe mieszkanie na Muranowie po śródmiejskiej. Usytuowane na parterze w niskim trzypiętrowym budynku. Lokal wysoki 2,75m, rozkładowy, dwustronny - okna z salonu i najmniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 48m2, muranów, okolice ulic jana pawła, dzielna, smocza. Budynek z cegły, z 1955 roku, piętro 4/5. Znakomita lokalizacja, blisko centra handlowe klif, arkadia, hala mirowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

397 494 zł60 m² 6 663,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł89 m² 9 775,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie własnościowe hipoteczne położone w świetnej zielonej lokalizacji, nie daleko Pola Mokotowskie i Łazienki Królewskie. Wygodna komunikacja: metro Politechnika, tramwaje, autobusy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

354 984 zł47 m² 7 589,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37 m2 na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1968 roku przy ulicy Dymińskiej. Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji obok stacji metra Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Praga

Nowa Praga,Warszawa

395 118 zł54 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Rejon ulicy czynszowej w bliskiej odległości powstającej linii metra stacja Strzelecka Mieszkanie znajduje się na III piętrze w budynku frontowym. Składa się z: • pokój 23,1 m2 •.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Imielin. Blisko metro, 2 pokoje, balkon, miejsce garażowe. Mieszkanie o pow. 53 m2 położone na 2. piętrze w zadbanym budynku apartamentowym z 2004 r. Zamknięte, strzeżone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

550 000 zł52 m² 10 577 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 52m1, wola. Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu na Woli w nowym budownictwie (ul. Olbrachta 29a / Budimex). Piętro 1/5. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Wawrzyszew

Wawrzyszew,Warszawa

369 800 zł44 m² 8 338,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44.35 m2 położone na piątym piętrze w budynku 6-piętrowym. Zakończenie budowy: i kwartał 2019 r. Inwestycja, to jeden 6-piętrowy budynek położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gąbińska

Żoliborz,Warszawa

1 250 zł30 m² 42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

oferta agencyjna mieszkanie bardzo ładne, bardzo ciche, po remoncie, agd, rtv, bardzo duży, umeblowany i w całości wyposażony pokój, internet, umeblowana w całości kuchnia, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

333 980 zł47 m² 7 099,92 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z loggią na trzynastym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią oraz łazienką razem z wc położone w cichym pełnym zieleni miejscu, blisko stacji metra Dworzec Gdański. Lokal usytuowany na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna, zadbana kawalerka przy ul. Anielewicza. Pokój osobny, umeblowany w nowsze meble. Kuchnia w zabudowie, z agd. Doskonała lokalizacja, blisko do Jana Pawła, 5 min do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł109 m² 50,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie na wynajem w samym centrum Warszawy, przy ulicy Wilczej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, na 3 piętrze, budynek bez windy. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 490 000 zł138 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament wykończony w wysokim standardzie w apartamentowcu z 2000roku w poblizu stacji metro Racławicka. Piętro 3/7 W skład apartamentu o powierzchni 138 m2 wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

237 600 zł31 m² 7 639,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

359 661 zł51 m² 7 092,51 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji na Targówku. Ekspozycja okien na południe. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starościńska

Mokotów,Warszawa

990 000 zł85 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku. Salon 22,1m2 (balkon) połączony z widną kuchnią 11,7m2. Ekspozycja wschodnia, widok na park. Sypialnie 21m2 (balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

5min pieszo do stacji metra bardzo ciche mozliwosc wynajecj 2 miejsc w garazu podziemnym moze byc na biuro wynajem besposrednio od własciciela mieszkanie umeblowane wyposazone w sprzet agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł167 m² 7 185,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1991

Unikalne połączenie dużego, przestronnego mieszkania z funkcjonalnością domu jednorodzinnego. Mieszkanie zlokalizowane na bliskim Ursynowie, na cichym, zamkniętym osiedlu z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

425 000 zł57 m² 7 456 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wgn nieruchomości poleca: jasne, ciche, przestronne mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie po generalnym bardzo starannym remoncie, nie wykończone (do własnego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Julianowska

Nowe Bródno,Warszawa

431 584 zł60 m² 7 244,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,57 m2, 3 piętro. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni,łazienki , holu, loggi o pow. 5,15 m2. Planowany termin odbioru to 30 10 2017roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

248 700 zł32 m² 7 706,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

494 727 zł74 m² 6 676,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna, taras i ogród skierowane na zachód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 65m2: - dwa pokoje oraz trzeci połączony z kuchnią - łazienka (prysznic, wc) - pomieszczenie gospodarcze (,w którym znajduje się pralka oraz półki na większe gabarytowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

4 128 000 zł61 m² 68 118,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

400 000 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

ul.ANDERSA/Plac Bankowy 1-o pokojowe mieszkanie o pow.30 m2 znajduje się na 2-m piętrze w 3-y piętrowym budynku z 1957 r. Mieszkanie ma status własności z założoną kw.Pokój ma 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł40 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje z balkonem, z osobną kuchnią, łazienką i korytarzem o łącznej pow. 40m2 przy al Solidarności i Żelaznej na Woli. Mieszkanie po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

574 000 zł61 m² 9 409,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

ul.NOWOLIPKI 3-y pokojowe mieszkanie o pow.61 m2 znajduje się na 1-m piętrze w 4-o piętrowej kamienicy z 1950 r. Powierzchnie pokoi wynoszą; 19 m2,12 m2,11 m2,.na Podłogach jest.