dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

387 000 zł55 m² 7 089,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Puławska

Służew,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 65 m2 przy ul. Puławskiej, w odległości 300 m od stacji metra Wilanowska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w ogrodzonym, wolno stojącym, nowoczesnym 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

278 170 zł39 m² 7 195,29 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa kawalerka, o powierzchni 38,66 m2, z oddzielną kuchnią i balkonem. Ekspozycja okien na wschód, na zielone patio. Lokalizacja: targówek Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kamionek

Kamionek,Warszawa

305 921 zł40 m² 7 688,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 39.73 m2 położone na trzecim piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego, sypialni, holu, oddzielnej kuchni, łazienki. Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

3 350 zł66 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ulica: freta; okolice: świętojerska; powierzchnia: 66; f.władania: własność; Dzielnica: Śródmieście; Nowe Miasto; Rok budowy: 1954 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 3 L. pokoi: 2; 25/16 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

N o W A N I Ż S Z A C E N A Mieszkanie o pow. 33 m 2 z tarasem i ogródkiem, położone na parterze w 6-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

415 000 zł37 m² 11 216 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Piękne I nowoczesne studio na żoliborzu W doskonałej lokalizacji! po generalnym remoncie, wymianie instalacji elektrycznej, hydraulicznej I telewizyjnej. Nowa kuchnia wraz Z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

416 500 zł56 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

748 000 zł115 m² 6 504,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Czteropokojowe, przestronne, wysokie mieszkanie na Imielinie. Mieszkanie składa się z otwartego salonu (37m2) z wyjściem na balkon od strony dziedzińca i z kominkiem, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z wydzieloną częścią sypialnianą.Wysoki standard wykończenia.Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.Dodatkowo płatny prąd i internet.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

289 000 zł35 m² 8 329 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 34,7m2, bielany. Do sprzedania mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, bez założonej hipoteki, 2 pokojowe, z czego duży pokój ma charakter przechodni. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

965 000 zł106 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament 4 pokojowy o powierzchni 106 m2 z garażem przy ul. Bukowińskiej w najlepszej części Mokotowa. Lokalizacja idealnie skomunikowana: w odległości 150 m wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 3-pokojowy, loggia, miejsce garażowe, wysoki standard. Blisko metro słodowiec. Eleganckie mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na 1. piętrze w budynku z 2016 r. Bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

353 562 zł53 m² 6 678,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

450 000 zł40 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 39,64m2, wola. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, w tym salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni, łazienki. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

742 723 zł84 m² 8 847,21 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Union Apartamenty to osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 000 zł159 m² 18 903,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowy, ekskluzywny apartament W ścisłym centrum - okolice placu zbawiciela! Do sprzedaży luksusowy apartament o powierzchni użytkowej 158,7 m2, z ogrodem zimowym na dachu oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 37m2, bielany. Mieszkanie ciche i jasne przez cały dzień. Okna wychodzą na płd-wsch, przez co od rana do popołudnia pomieszczenia te są jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł66 m² 11 309 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Warszawa śródmieście 2 pokoje Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy. Składa się z : dwóch ustawnych pokoi, widnej kuchni, wc z łazienką, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

744 441 zł70 m² 10 706,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 69.53 m2, położone na trzecim piętrze w budynku 12-piętrowym. Nowoczesna kamienica zlokalizowana w sercu Woli, tradycyjne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

310 356 zł39 m² 7 899,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe oraz wschód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

561 954 zł85 m² 6 649,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na południe i północ Prowizja 0 % zakup od developera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75 m2 na 8. piętrze 8-piętrowego budynku z 2006 r. przy ul. Alternatywy na Ursynowie, 2 przystanki autobusowe od metra Imielin (10-15 min piechotą) oraz kilka min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Wola,Warszawa

485 000 zł70 m² 6 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uregulowane grunty! Można kupić na kredyt. 3 duże, wygodne pokoje w wyremontowanym budynku. II Linia zabudowy (bardzo ciche). Blok w bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

518 599 zł78 m² 6 649,56 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przytulne czteropokojowe mieszkanie na siedemnastym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na północ i wschód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 880 zł54 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament na czwartym piętrze w nowoczesnym (windy, ochrona i monitoring), sześciopiętrowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji, w Śródmieściu, kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Amundsena

Imielin,Warszawa

495 000 zł70 m² 7 061,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Dobra komunikacja, 10 minut pieszo do stacji metra Imielin, 3 minuty do przystanków autobusowych. Budynek z 1979 r., ocieplony, po wymianie instalacji, wokół dużo zieleni, cisza. Blisko plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Umeblowane, ładne, zadbane mieszkanie na Bielanach o pow 71 m2 składające się z 3 pokoi, na 5 piętrze. Bardzo dobra komunikacja, 5 min od stacji metra Wawrzyszew. Dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

329 438 zł47 m² 6 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamionek

Kamionek,Warszawa

421 309 zł54 m² 7 849,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53.67 m2 położone na trzecim piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Natolin,Warszawa

550 000 zł63 m² 8 785,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie o pow. 62,6 m2 na parterze 3-piętrowego budynku z cegły z 2000 r. przy ulicy Rosoła, w kameralnym, strzeżonym osiedlu "Dębina" (natolin/kabaty).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

373 856 zł49 m² 7 657,85 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na południe i zachód. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza (planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

515 000 zł68 m² 7 573,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

ul. Batalionów chłopskich Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m2 znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2007 r. Ekspozycja okien na trzy strony. Jest bardzo przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczęśliwa

Tarchomin,Warszawa

340 000 zł73 m² 4 657,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Kupno za gotówkę. Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 73 m2 na 2. piętrze 3-piętrowego budynku z 1985 r. przy ulicy Szczęśliwej na Tarchominie. Rama H z wypełnieniem czerwoną cegłą. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

367 297 zł53 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie trzypokojowe na ostatnim, piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na północ i południe. Prowizja 0 % Brak podatku pcc Uwaga od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 700 000 zł159 m² 10 712 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowy apartament o powierzchni 158,7 m2 na 12. piętrze w 13-piętrowym apartamentowcu z 1997 r. przy ul. Łuckiej. Tylko 2 mieszkania na piętrze. Parkiet dębowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Nowe Bródno,Warszawa

465 000 zł63 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na Bródnie. 13 piętro w budynku 15 piętrowym. 3 oddzielne, ustawne pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka, wc.Dodatkowo w wyłącznym użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

284 425 zł38 m² 7 484,87 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa kawalerka z loggią i oddzielną kuchnią na Targówku (bródno) od dewelopera! Inwestycja została oddana w 2016 - pozostały ostatnie dostępne mieszkania! Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

565 473 zł88 m² 6 404 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

464 005 zł62 m² 7 489,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

490 000 zł54 m² 9 124,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,7 m2 na 1. piętrze budynku z 2003 r. nad Jeziorkiem Kamionkowskim przy Parku Skaryszewskim (grochowska) na osiedlu Sonata. Teren osiedla zamknięty, strzeżony oraz.