dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

675 000 zł98 m² 6 917 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowo funkcjonalne, zaprojektowane przez architekta studio. - najwyższy standard wykończenia i wyposażenia - unikatowa lokalizacja - róg Nowego Światu i Świętokrzyskiej (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

473 000 zł65 m² 7 276 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 2 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym (z możliwością jej zamknięcia) Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

576 000 zł76 m² 7 559 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bemowo - Jelonki, lokalizacja w pobliżu Ratusza a tym samym planowane stacji metra, dodatkowo liczne linie autobusowe i tramwaje. Idealne dla Rodziny, w okolicy kilka Przedszkoli, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bielany

Bielany,Warszawa

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym 25 m2, na pierwszym parterze w budynku 10 piętrowym przy ul. Wrzeciono 12 (bielany). 700 M do metra! Ul. Wrzeciono 12 Warszawa Sprzedam bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

575 000 zł76 m² 7 536 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji "galeria Park" położonej w sąsiedztwie biurowej części Mokotowa i Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł28 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładna kawalerka o pow. 28m2 przy ul. Dymińskiej na Żoliborzu blisko Metra Dworzec Gdański. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone. Budynek wysoki 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mistrzowska

Bielany,Warszawa

440 000 zł74 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Bielany - Chomiczówka. Zielona okolica z dobrą komunikacją ( kilka minut pieszo pętla autobusowa 114, 180,116), dojazd do metra 10 min. Zadbane osiedle, blok z lat 80-tych (rama H) po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie urządzone przez Dekoratornię. Znajduje się w odległości 50m od stacji metra Stare Bielany w idealnym komunikacyjnie miejscu, niedaleko od awf. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga mieszkanie zostało zarezerwowane do 20 .10.2017 r za pośrednictwem naszej Agencji Mieszkanie 70 m trzy niezależne pokoje o metrażu 19 / 11 / 10,5 m , kuchnia 8 m - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dwupokojowy apartament (45m2) na 4 piętrze w apartamentowcu Mokko z 2016r. Czeka na pierwszego Najemcę. Jeszcze nie zamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł108 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna lokalizacja! Apartament w ścisłym Centrum Warszawy określany mianem ,warszawskiego City , z widokiem na park, co zapewnia ciszę i dyskrecje. Budynek wkomponowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

235 000 zł31 m² 7 635 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

652 000 zł96 m² 6 806 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia nowocześnie wykończonego mieszkanie położone na osiedlu Wola przy ul. Ordona. Blok został oddany do użytku w grudniu 2016 r. W jego skład wchodzi łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament składa się z dwóch dużych sypialni, salonu, garderoby, kuchni z jadalnią i dwóch łazienek. Całość umeblowana i wykończona w najwyższym standardzie (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

411 900 zł55 m² 7 540 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 198 000 zł104 m² 11 486,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedźwiedzia

Mokotów,Warszawa

5 499 zł86 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia idealny 3 pokojowy apartament o pow. 85,92m2 w atrakcyjnej cenie na Górnym Mokotowie -kameralność -lokalizacja -elegancja -rowerownia -dodatkowa stacja uzdatniania wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

4 300 zł126 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze w 5-piętrowym bloku na terenie osiedla zamkniętego, strzeżonego przy ulicy Belgradzkiej/ Rosoła, dzielnica Ursynów. W budynku znajdują się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

438 000 zł54 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 53m , piętro 2/8 , Na Imielinie, w nowoczesnym osiedlu z ochroną z 2005r. Mieszkanie dwustronne , salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

440 000 zł63 m² 6 994 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż gustownie urządzone mieszkanie o metrażu 62,91 m2 na Białołęce (ul. Modlińska). W skład mieszkania wchodzą: - salon - 17,84 m2 - kuchnia - 8,29 m2 - sypialnia - 12,89 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marco Polo

Imielin,Warszawa

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku z początku lat 80-tych na warszawskim Ursynowie, w odległości 600m od stacji Metra Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

200 000 zł27 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Krasiczyńskiej w Warszawie (targówek) o powierzchni 27m2. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie - nowe instalacje, podłogi, gładzie na ścianach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

425 000 zł47 m² 9 042,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie (47,4 m2) na Mokotowie - ul. Marzanny. Mieszkanie dwustronne, bardzo słoneczne. Dwa pokoje pokój dzienny i sypialnia, widna oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

157 000 zł23 m² 6 886 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od już apartament 2-pokojowy o powierzchni 43 m2, mokotów, służew, ul. Puławska/bacha Mówimy w języku angielskim i rosyjskim./ We speak in English and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

522 000 zł55 m² 9 490,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień otwarty: sobota 20 października godz: 11:00 - 13:00 W skrócie Skandynawski styl, dwa pokoje, duży balkon, widok na przestrzeń, 5 minut od metra - brzmi ciekawie? Wszystko to znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od listopada 2017 będzie 40- metrowe dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie przy cichej ulicy w odległości 150 m od stacji metra Imielin. Jeden pokój to sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

209 000 zł20 m² 10 245 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

620 000 zł109 m² 5 688,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament dwu poziomowy dający poczucie przestrzeni 109 m2 (przy podłodze 161 m2). Wybudowany w 2008 roku przez cenionego dewelopera Victoria Dom. Usytuowany na pograniczu Targówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny luksusowy 2 pokojowy apartament, 2 balkony, ładny widok (dodałem zdjęcie) garaż, komórka lokatorska w cenie wynajmu. Budynek z 2016, wszystko nowe, bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

412 500 zł54 m² 7 574 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe - 64 m2 na parterze przy ul. Hlonda 2a Wilanów. Mieszkanie z ogródkiem 30m2 i miejscem postojowym w garażu. Salon 25 m2, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 670 000 zł174 m² 9 597,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Klimatyczny, przestronny apartament położony w sercu starego Mokotowa w kamienicy z 1936r. Apartament o pow. 174 m2 składa się salonu o pow. 34,20 m2, gabinetu o pow. 23,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

265 000 zł58 m² 4 529,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,5m2 zlokalizowane na osiedlu Spółdzielni rsm Praga na warszawskim Tarchominie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 42 m przy ul. Domaniewskiej na 5 w 10 piętrowym apartamentowcu, pokój dzienny, sypialnia, oddzielna kuchnia, kompletnie umeblowane i wyposażone, w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Ursynowie, ul. Meander 2a. Powierzchnia 52 m2, piętro 1/3, 100 m od stacji metra Natolin. Dopiero co wyremontowane.Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni (11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

DO sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie, 100 metrów od stacji metra natolin! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica po remoncie generalnym Typ.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij