dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

700 000 zł71 m² 9 859 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie na Woli Mieszkanie składa się z trzech pokoi: salonu połączonego w jedną otwartą przestrzeń z kuchnią i jadalnią, głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

540 000 zł51 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament W widokiem na park królikarnia, możliwość adaptacji strychu nad mieszkaniem O powierzchni ok 50 M2 metro wierzbno - utrzymany w białej ciepłej kolorystyce, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

740 000 zł79 m² 9 367 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stylowe, jasne, ciche i rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 79 m2, usytuowane na piątym piętrze w dwunasto piętrowym apartamentowcu z 2010 roku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

5 250 zł102 m² 51,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia unikalne, funkcjonalne,przestronne, bardzo ciche mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji (u zbiegu ulic Aleje Jerozolimskie i Lindleya) po remoncie, w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Woli, przy ul. Płockiej. Bardzo dobre połączenie z Centrum, bliskość przystanku tramwajowego i autobusowego oraz w niedalekiej przyszłości stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

989 900 zł142 m² 6 971,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

999 999 zł83 m² 12 009 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Przedstawiamy Państwu klimatyczne mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Woli. Dogodny punkt komunikacyjny. Sąsiedztwo Dworca Centralnego, przystanków autobusowych, tramwajowych oraz metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

436 632 zł64 m² 6 799 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zakup bezpośrednio od dewelopera! brak prowizji dla pośrednika! Bardzo blisko do planowanej stacji metra Wiatraczna. W odległości 0,2 km znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wykończone mieszkanie położone w cichej okolicy Mokotowa Składa się z 3 osobnych pokoi, łazienki i kuchni w aneksie w salonie. Kuchnia z pełnym agd, szafki aż do samego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

425 000 zł58 m² 7 302 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

443 904 zł57 m² 7 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękny apartament z dużym, narożnym balkonem w nowo realizowanej inwestycji na Pradze Południe. Inwestycja położona tuż przy ulicy Grenadierów na Grochowie - części warszawskiej Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

925 000 zł82 m² 11 280,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ogrody Potoki to kameralne, ciche osiedle zaaranżowane w nowoczesny sposób, na styl śródziemnomorskiego miasteczka. W pobliżu bogata infrastruktura, bliskość Metra Wilanowska oraz pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mickiewicza

Potok,Warszawa

549 000 zł75 m² 7 279,24 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie 75,42 m2, 16 piętro, przy ul. Mickiewicza, dzielnica Żoliborz w renomowanym osiedlu Potok, przy parku Kępa Potocka. Budynek bardzo przyjemnie zrewitalizowany:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji 4 minuty spacerkiem od stacji metra Rondo Daszyńskiego, w apartamentowcu zaprojektowanym przez Jems Architekci. .Mieszkanie kameralne z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł149 m² 13 435,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartamentowy, luksusowy żoliborz 4 pokoje + taras na dachu + 2 loggie + balkon + 2 garderoby + 3 łazienki Biuro Sprzedaży tel. Mieszkanie beż żadnych dodaktowych opłat - bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lizbońska

Praga Południe,Warszawa

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie. Znajduje się na 11 piętrze 12 piętrowego budynku. Cicha, spokojna i zielona okolica to szansa znalezienia wytchnienia od miejskiego zgiełku pozostając praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Górny Mokotów,Warszawa

400 000 zł42 m² 9 524 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie (ul. Bryły, tuż przy Galerii Mokotów, metrze Wilanowska, centrum biznesowym "mordor"). Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

570 000 zł68 m² 8 324,81 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dlaczego to mieszkanie jest szczególnie interesujące, czyli kilka najważniejszych jego zalet: - mieszkanie dwustronne o trzech niezależnych pokojach i oddzielnej jasnej kuchni, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Kabaty,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na strzeżonym zamkniętym osiedlu z 2006r. Znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku, składa się z dużego pokoju połączonego z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

558 000 zł57 m² 9 721,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu na warszawskim Wilanowie. Składa się z salonu (18,5 m2), sypialni (13,6m2) oraz półotwartej kuchni (11,5m2). Podłogi w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Górny Mokotów,Warszawa

406 000 zł38 m² 10 712 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,9m2. Wysokie pokoje - aż 2.90m! Tylko 80m do wejścia do metra Pole Mokotowskie! Tylko 150m do parku Pole Mokotowskie. Idealne dla: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament dwupokojowy do wynajęcia na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Usytuowany na II piętrze w budynku z 2009 roku. Mówimy w języku angielskim i rosyjskim./ We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

521 000 zł46 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Śródmieście, muranów,trzypokojowe przy ul. Nalewki na ostatnim piętrze z którego roztacza się piękny widok na panoramę dzielnicy i miasta. Mieszkanie zostało po remoncie, została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalnie urządzone, ładne, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zielonym Mokotowie przy ulicy Bałuckiego. Lokal o powierzchni 40 m2 znajduje się nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

335 000 zł40 m² 8 396 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

450 000 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

430 000 zł59 m² 7 251 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 204 794 zł121 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa Inwestycja na Mokotowie w rejonie ul Domaniewskiej - Ostatnie Dwa Apartamenty o pow 120 m z tarasami , miejscami garażowymi ( 32 tyś ) i komórkami lokatorskimi ( 12 tyś ) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią położone na strzeżonym osiedlu Górczewska 200 z 2008r. Niebawem będzie Metro. Lokal o powierzchni 61 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brukselska

Praga Południe,Warszawa

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie z 3 pokojami na wysokim parterze, do własnej aranżacji. Lokal znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji jak i niezbędnej infrastruktury. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

329 000 zł33 m² 9 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zgrabne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50. z windą. Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych. Doskonała lokalizacja, 500m do metra! tyszkiewicza/żytnia Lokal po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

2 200 zł32 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, blisko Śródmieścia. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, ze znajdującymi się w odległości ok. 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

835 501 zł73 m² 11 431,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji powstającej w ścisłym Centrum Stolicy, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego! Oferowany lokal składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy parku Pole Mokotowskie, wykończone w wysokim standardzie, świeżo po remoncie, blisko stacji metra, z tarasem, miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

500 000 zł71 m² 7 042 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 3 pokoje możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 300 zł54 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie na Kabatach, blok z winda, blisko metro, tesco, las kabacki, duzo szkoł i parkow. 2300 plus prad i gaz. kaucja 2300. Osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, pow. 73 m2, garaż, 2 balkony - Metro Wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament o pow. 73 m2, usytuowany na Mokotowie obok stacji metra wilanowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

157 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jest to apartament o najwyższym standardzie dla bardzo wymagającego klienta.Centrum ul. Bagno (super lokalizacja,do stacji metra Świętokrzyska 20 metrów,zielono i cicho, widok na park oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

6 500 zł108 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament mieści się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku, w którym na każdym piętrze mieści się tylko 1 mieszkanie, a w całym budynku tylko 3 mieszkania, co daje poczucie kameralności.